Üsküdar Acıbadem Petlucky Veteriner Kliniği. Kuruluşundan itibaren hızla gelişen hasta portföyümüze en iyi şekilde cevap verebilmek için elindeki tüm imkanları minik dostlarımızın hizmetine sunmuş bulunmakta. Eğer sizde Acıbadem Pet Lucky Veteriner Kliniğinden hizmet almış ve bundan memnunsanız veyahutta eksik yada yanlış bulduğunuz şeyleri yorum yaz kısmında belirterek Acıbadem Pet Lucky Veteriner Kliniğine katkıda bulunmuş olabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için Teşekür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : İstanbul/Üsküdar  Acıbadem mah. Acıbadem cad. No:226/C

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Telefon : 0216 755 53 90

Email : [email protected]

Acıbadem Pet Lucky Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Acıbadem Pet Lucky Veteriner Kliniği BÖLÜMLERİ

Acıbadem Pet Lucky Veteriner Kliniği

YORUMLARI – ŞİKAYETLERİ

Soner Şen – 8 ay Önce

Ben Klinikten Çok Memnunum Veteriner Hekime Çok Güveniyorum Yıllardır Kedimin Aşılarını Bakımını ve Kontrollerini Yaptırıyom Şuana Kadar Bir Yanlış Görmedim İşini Severek Yapan Tecrübeli Güvenilir ve Hayvan Sever Bir Hekim Herkese Tavsiye Ediyorum

Mert Gönül – 10 ay Önce

üç haftada bir yapılması gereken karma aşı yerine, daha çok veteriner ziyareti yapalım diye iki hafta üst üste bağışıklık aşısı yaptılar.

Sema S.Y – 10 ay Önce

Köpeğini seven buranin kapisindan girmesin, veteriner değil kasap resmen! Yegenimin 2 aylik yavrusuna ineğe bakar gibi bakip, pipet kalinliğinda iğne kullanarak mikrop kaptirip bu aşamada da bir sürü para kazanmayi başaran veteriner.

Muhammet Lucifer – 9 ay Önce

3 yaşındaki köpeğimin boğazında iltihap vardı tedavisi yapıldıktan sonra çok kısa bir sürede canım köpeğim iyileşti işinin ehli kişiler tavsiye ederim köpeğimi ve beni mutlu ettikleri için çok teşekkürler

Muhammet Ali Bayır – 8 ay Önce

Pandemi döneminde hijyen konusunda çok başarılı ,Çok ilgili, profosyonel tecrübeli ve güvenilir, sorun çözücü ,

Samet Bayar – 9 ay Önce

Dürüst , isinin ehli bir veteriner, baya tecrübeli birisi anladığım kadarıyla 👍

Aleyna K – 8 ay Önce

Gayet nazik ve ilgililerdi. İçiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Sultan Uzer – 9 ay Önce

İlgilerine bayıldımm. Sayelerinde köpeğim iyileşti..

By farude

Bir yanıt yazın