Beytepe Şehit Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Ara 10, 2021 #ankara beytepe murat erdi eker devlet hastanesi (eski beytepe askeri hastanesi), #ankara beytepe murat erdi eker devlet hastanesi hangi otobüs gider, #ankara beytepe murat erdi eker devlet hastanesi merkez bina, #ankara beytepe murat erdi eker devlet hastanesi nerede, #ankara beytepe murat erdi eker devlet hastanesi tedaş bahçelievler, #ankara-beytepe murat erdi eker devlet hastanesi nasıl gidilir, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi açık mr, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi adres, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi başhekimi beytepe murat erdi eker devlet hastanesi bahçelievler semt polikliniği, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi bölümler, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi bölümleri, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi çalışma saatleri, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi çankaya/ankara, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi cildiye, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi covid testi, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi çukurambar semt polikliniği, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi dahili numaralar, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi dahiliye doktorları, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi diş polikliniği, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi diyetisyen, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi doktorları, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi fotoğraflar, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi genel cerrahi doktorları, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi iletişim, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi kadın doğum, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi merkez bina, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi nasıl gidilir, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi ortopedi doktorları, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi pcr, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi psikiyatri doktorları, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi randevu alma, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi sağlık kurulu, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi tedaş bahçelievler semt polikliniği, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi telefon, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi telefon numarası, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi ulaşım, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesi yol tarifi, #beytepe murat erdi eker devlet hastanesine nasıl gidilir

Beytepe Şehit Hastanemiz 26 Aralık 1995 Tarihinde Planlanıp 50 Yataklı Bir Hastane Olarak inşatına Başlanmıştır,Şehit Hastanesmizin İnşaat Bitim Tarifi ise 05 Mayıs 2003 Senesinde Bitmiştir Ve Bu Tarihten itibaren Hasta Kabul yapılıp artık hastaları Tedavi Etmek için işlemler Başlatılmıştır,Beytepe Şehit Hastanemizin En Güzel Günü ise ilk Hastamızı Tören Eşliğinde Alınmıştır. Beytepe Asker Hastanesi Baştabipliği, 17 Ekim 2005 tarihinden itibaren TSK Sağlık Komutanlığı bağlısı olarak faaliyetlerine devam etmiş olup; 19 Nisan 2016 tarihinde şehit olan Sağlık Astsubay Murat Erdi Eker’in adını alarak, 26 Ağustos 2016 tarihinden itibaren Sağlık Bakanlığı’na devredilmiştir

Adres: Ahlatlıbel, 1746. Sk. No:1, 06800 Çankaya/Ankara

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0312) 906 06 71

Alo Randevu alma : 182

Beytepe Şehit Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Beytepe Şehit Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Doktorları

Dr.Ece CANPOLAT
Dr.Nevzat CANPOLAT
Dr.Rümeysa DEDEOĞULLARI
Dr. Akın TAŞ
Dr. Ayşe KARAKULLUKCU
Dr. Şüheda Nur YILDIRIM
Dr.Begüm MARŞAP
Dr. Nartan DEMİROK
Dr. Ahmet Yunus YÜCEL
Dr. Fatma Sümeyye YILMAZ
Uzm.Dr.Aslı BATUMAN
Uzm. Dr. Bilge Olgun KELEŞ
Uzm. Dr. Gülseren Süer KAYA
Uzm.Dr. Muhittin ALKIŞ
Uzm. Dr. Harun ANALAY
Uzm. Dr. Rıza GÜNGÖR
Uzm.Dr.Fatma Betül AVŞAR
Uzm. Dr. Bilgin AKBAY
Uzm. Dr. Coşkun MARŞAP
Uzm.Dr. Yasin AKTAŞ
Uzm.Dr.Koray ERTEN
Uzm. Dr. Yılmaz TURAN

Beytepe Şehit Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Chomsky Cavus – 3 ay önce
Şehrin dışında güzel, hoş bir yer. Pandemi nedeniyle hijyene dikkat ediyorlar. Tek eksik; sağlık personeli ile hasta arasında, aynı batılı ülkelerde olduğu gibi insancıl bir ilişkinin, nezaket ve inceliğin olmaması. Başta değerli doktorlarımız olmak üzere sağlık personelinin nasıl canla başla çalıştıklarının bilincindeyiz ama lütfen NEZAKET, GÜLER YÜZ ve İLGİ. Rahatsızlığım nedeniyle gittiğim KBB Polikliniği 1B’de görevli doktor beyefenden bu inceliği, üzülerek söylüyorum, göremedim. Kaba, ilgisiz tutum ve konuşma tarzı çok incitici ve kırıcıydı. Hastane yönetiminin bu konuda bu değerli doktorumuzun dikkatini çekeceklerini umuyorum. Teşekkür ederim.

Serdar Uluoglu – 3 ay önce
Böyle bir hastaneden uzak durun. Babama beyin ve boyun MR’ı çekildi. 10 gün içinde çıkması gereken rapor 2 ayda çıkmadı. Neymiş doktor izine çıkmış başka doktor yokmuş. O yüzden rapor yazılamıyormuş. Hastaneyi başıboş bırakmışlar. Ve başka hastanelerden ve başka doktorlardan kendi çabalarımız ile babamın acil ameliyat olması gerektiğini öğrendik. Onların eline kalsak sağlam adamı ölü çıkartırlar.

Cimer’e şikayet yazmıştım, başhekimlik 2 ay sonra cevap vermiş raporunuz en kısa sürede hazırlanacaktır diye. Sorumlu kişiler hakkında en ufak bir işlem yapıldığını düşünmüyorum. Onlar rapor hazırlayana kadar biz babama ameliyat için gün aldık. Kısacası ciddi bir durum için bu hastaneye gidecekseniz dikkat edin.

kamil alkan – 2 ay önce
Hastane değil, adeta dingonun ahırı. Doktor randevu saatinde yerinde değil, başhekim doktorları salmış, özel güvenlikçilere hastane önünde park etmiş araçları kovalattırıyor, bildiğin tam bir rezalet.
Bir doktorun muayene saatinde polikliniği bırakıp gitmesi ne kadar normal ise bu hastane de o kadar normal. Şimdi bu doktoru sağlık bakanlığına şikayet etsek bir şey değişir mi? Değişmez!!! Balık baştan kokmuş. Doktor da bir şey olmayacağını bildiği için böyle rahat.

Ayhan B – bir ay önce
Hiçbir birimine telefonla ulaşılamayan, personeli mesai saatlerinde mesaide olmayan hastane. Hasta hakları bölümünde öğle tatiline 1 saat kala kimse olmuyor, telefonlara bakılmıyor, yemeğe çıkmışlardır cevabı veriliyor. Devlet kurumu diye personel kafasına göre girip çıkabiliyor mu artık memurlar. Denetim yok mu devlette, devletin kontrol mekanizması, hastanenin idaresi yok mu? Her gün ayrı bir olay ayrı bir rezillik Allah kimseyi buraya düşürmesin

Ceyhun Yıldırım – bir ay önce
göğüs hastalıklarında solunum testi yapılıyor mu? gibi ufacık bir sorunun cevabını alabileceğimiz kimseye ulaşamadığımız saldım çayıra durumunda bir hastahane. yetkilileri göreve davet ediyorum… ufak bir soru için hastahaneye gidip covid riskiyle karşıkarsıya mı kalalım?

Melike – 2 ay önce
Kadın doğum bölümünden Fatma Betül Avşar hanıma muayene oldum kendisi çok kibar, sevecen ve hastalarıyla son derece ilgili bir insandı. Çoğu devlet hastanelerinin aksine sakin, tertemiz. doktorum çok kibardı aklımdaki soruları ben sormadan cevapladı her ayrıntıyı söyledi heyecanlı olmama rağmen tane tane anlattı kendisine çok teşekkür ederim🌸

yeni mimoza huzurevi – bir ay önce
Ankara’daki açık ara en kötü yönetilen hastane. İdare kesinlikle çalışmıyor, personel başı boş bırakılmış iş yapmıyor. mesai saatinde iş dışında her şey ile ilgileniliyor, hasta yakınlarına cevap dahi verilmiyor. İşini düzgün yapan az sayıdaki personel sayesinde işliyormuş gibi duruyor. Defalarca gittim hep aynı sorunlar duruyor. Devlet hastaneyi başı boş bırakmış gibi, personel bize bir şey olmaz ne çalışacağız havasında. Yazık devletimizin imkanlarına, yazık verilen vergilerimize.

Hüseyin Zafer Kaya – 3 ay önce
Zatüre geçiren (birisi tıp fakültesi olmak üzere iki hastane ve 5-6 ayrı göğüs hastalıkları uzmanı hekimin) tedavi edemediği annemi; bir tek muayene ve teshiş ile tedavi ederek sağlığına kavuşturan, yüce gönüllü mümtaz insan; Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayşe GÖRDÜK hanımefendiye şükranlarımızı arz ediyorum. Hocam; iyiki varsınız. Allah size, sağlıklı uzun ömürler versin. Ayrıca; Ayşe GÖRDÜK hocamızın nezdinde, hastanenizde görev yapan güleryüzlü tüm Doktor, Hemşire, sağlık çalışanları ile diğer personellerinize de şükranlarımızı sunarım.

Ahmet YALÇIN – 3 ay önce
Üç gün boyunca o yoğunluk arasında bizimle ilgilenen ilk girişteki güvenlik personelinden bizi uğurlayan son doktora kadar tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederim. Güler yüzlü, ilgili, çözüm odaklı çalışanlara sahip bir hastane. Temiz, nezih bir ortama sahip. Ünlenmiş, gereğinden fazla abartılan diğer hastanelerden kat kat daha iyi olması sebebiyle örnek alınması gereken gerçek bir hastane.
Yatırımların ve desteklerin daha da artırıldığı takdirde başarısıyla fazlaca ses getirecek nitelikte olacağı kanaatindeyim.
Türk hekimlerine emanet edildiğimiz bir hastaneydi. Her şey için teşekkür ederiz. Sağ olun, var olun…🇹🇷

“ilkince” ilkin – bir ay önce
Murat erdi eker hastanesinin açık emar kısmına gittim. Orada çekimle görevli bir erkek çalışan vardı.. insanlar korktuğu için açık emara geliyor zaten o da iyice şahsi korkutuyor. Senden önceki kişi fenalaştı diye.Bir sağlık personeli böyle olamaz. Umarım o şahıs oradan gönderilir.Ve işini iyi yapan hak eden biri gelir.

ea oz – 4 ay önce
20.07.2021 02:45 civarı acile gittim. Dışarda masada oturmuş sohbet eden 4 lü gruptan önlüğü vs olmayan birisi neyiniz var filan dedi boğazımda aşırı iltihaplanma var dedim. Ağrı da var mı dedi! (İltihap olunca ağrı nasıl olmayacaksa) var deyince arkada önlüklü egosu yüksek nöbetçi doktor! olsa gerek burası temiz acil, boğaz ağrısı da kovid belirtisi olduğundan bakamıyoruz pcr testi ile gelin 3-4 saate çıkar dediler. 4 saat bekleyebilsem neden acile geliyim. Sonra şehir hastanesine gittik oradaki doktor uzaktan bazı sorular sordu burun akıntınız, nefes sıkıntı vs. Kovid belirtileri yok dedi ve reçete yazdı. Acile gitmişim durumum ağır en azından doktor olarak şu şu belirtiler var mı diye bile sorulmadı. Hiçbir şey olmadıklarını bildikleri için istediğiniz yere şikayet edin dediler. Yozlaşmış sistemin içinde daha da yozlaşmaya devam ediyorlar. İşin kötüsü de oradaki 4 doktor masa etrafında bir hasta bile olmadan lak lak ederken bana reçete yazan doktorun gözleri kaymaştı yazık günah. O da ayrı tartışılması gereken konu. Şöyle bir durumu düşünelim adamın bacağı koptu ve boğaz ağrısı yapıyor. O kadar eminimki bu güruhun o adama da pcr testi yapın 3-4 saate çıkar sonra gelin diyeceğine.

Foggy Forest – 2 ay önce
Doktorların yaptığı saygısızlığı isimlerini alarak onların gözü önünde hemen Sağlık Bakanlığı 184’ü arayarak hemen sikayet edin. Hat hızlı çalışıyor, ukalaliklarini onlara yutturun. Kabalasirlarsa polisi arayın hemen gelirler. Yoksa adam olmaz bunlar.

beytepe murat erdi eker devlet hastanesi dermatoloji
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi dolmuş
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi diş
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi endokrinoloji
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi engelli raporu
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi ekşi
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi online randevu
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi mr
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi fizik tedavi
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi göz doktorları
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi genel cerrahi
ankara beytepe murat erdi eker devlet hastanesi telefon numarası
ankara beytepe murat erdi eker devlet hastanesine nasıl gidilir
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi harita
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi kbb doktorları
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi kardiyoloji
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi kbb
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi kaç yataklı
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi kardiyoloji doktorları
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi korona testi
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi sağlık kurulu raporu
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi laboratuvar sonuçları
murat erdi eker devlet hastanesi beytepe
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi nerede
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi nöroloji doktorları
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi pcr testi
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi psikiyatri
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi pandemi
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi sonuç
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi şikayet
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi tahlil sonuçları
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi tesis kodu
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi üroloji doktorları
beytepe murat erdi eker devlet hastanesi yorumlar

By farude

Bir yanıt yazın