Tavsiye edilen Apexetki Veteriner Kliniği İstanbul Tuzla’da mahalle Veteriner Kliniğidir. Apexetki Veteriner Kliniği İStanbul’un Anadolu yakasında kalmaktadır. Bu Klinikte hizmet almak için öncelikle randevu talebinizi oluşturabilmek için önce makalenin altındaki randevu al butonuna tıklayarak işlemlerinize devam edebilirsiniz. Sistem arızalıysa Telefon numarasıyla irtibata girerekte randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLı GÜNLER dileriz.

Adres : Tepeören, Eski Ankara Asfaltı Cd. No:78, 34959 Tuzla/İstanbul

Telefon : +905424135628

Hizmet Saatleri : 08.00 – 19.00

Apexetki Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Apexetki Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Soner Topçu – 1 ay Önce

BİRDAHA ARMAYIN.. İlk kez ardım ve internet den ulaştığım için karşımdaki telefona yanıt veren kişiden söz olarak bir güven istedim. Ben alacağım hizmetten memlun kalırmıyım kimse kendine kötü demez tabiki ama sizde kendinize güveniyor musunuz diye sorduğumda aldığım cevap burayı bir daha aramayın oldu. Yani kendine ve ilk kez kendini arayan kişiye (müşteri) verilen yanıt gayet işlerinin özeti. Kendilerine teşekkür ederim.

Sedef Kara – 2 ay Önce

Harika bir hekim. Tavşanınım gözlerine bakar bakmaz anladı neyi var minigimin. Artık evde zıpzıp dolaşıyor çok mutluyuz. Teşekkürler Nurten hanımcım.

By farude

Bir yanıt yazın