Ülkemizde yavru hayvan ölümlerinin çoğunu oluşturan sebeplerin viral kaynaklı olduğunu bilmek gerekir. Siz de değerli dostlarınızın 4-6 haftalıktan itibaren düzenli olarak aşılarını yaptırmayı unutmayın. Etkili ve düzenli bir aşılama programı uzun ve sağlıklı bir yaşamın ilk adımıdır. Sultanbeyli Bulvar Veterinerliği İstanbul’un Anadolu yakasında kalmaktadır. Bu veterinerlikten hizmet almak için aşşağıdaki Randevu Al butonuna tıklayarak randevu işleminizi tamamlayıp hizmet alabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Mehmet Akif Mahallesi Burcu Sokak No:28 merkez, ptt altı, 34935 Sultanbeyli/İstanbul

Telefon : 0552 276 10 95

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Sultanbeyli Bulvar Veterinerliği Yol Tarifi

Sultanbeyli Bulvar Veterinerliği

Yorumlar – Şikayetler

Ayşenur Özbaş – 4 ay Önce

Hekim öyle iyi biri ki çok ilgili ve kesinlikle yüce gönüllü. Gönül rahatlığıyla hayvanlarınızı emanet edebilirsiniz. Elinden gelen her şeyi yapacağından emin olabilirsiniz.

Esma Bağlars – 6 ay Önce

Normalde sokak kedi köpeğine daha hassas olmaları lazım ben ınstagram’dan yazmışım ne kadar isterseniz vericem ama bana ortalama bir fiyat verir misiniz para biriktirip geleyim diye adam illaki gelin diyor burdan bir şey diyemem ben sana zaten mesajlarda demişim buradan bir teşhis koymanızı beklemiyorum sadece kafanızda olan para miktarını ortalama bir şekilde söyleyin o miktara ulaşınca geliyim niye zorluyorsunuz bu kadar insanı sokak köpeği sonuç olarak benim kendi köpeğim olsa zaten direk veterinere götürürüm sormam bile ( tabi sizin gibi bir veterinere asla gelmem de) baktım hiç bir veteriner ortalama bir şey söylemiyor mecbur Instagramdan harbi veteriner bir sayfaya yazdım sokak hayvanları için çok anlayışlı cevaplar veren ve onlara indirimler yazan o da uyuz ve mantar olabileceğini söyledi bracevto uyuz ilacı verin dedi gittim almaya ilk gün kapalıydı yandaki petshop 10 dakikaya gelir dedi arayın dedi isterseniz aradık açmadı bekledik yarım saat gelmeyince belki uzun süre gelmez dedi boşu boşuna zaman kaybettik zaten sonraki gün gittik almaya gösterdim fotoğrafını köpeğin en az 50 kilo diyorum elinde 50 kiloluk yok diye bu köpek en fazla 20 kilo diyo ben de saf gibi adam bir sürü can görüyor biliyor bir bildiği vardır dedim aldım 40 kiloluk olanı ama köpeğin zaten sadece kafası 15 kilo hiç bir etkisi olmadı köpeğe sayesinde sırf elinde olmadığı için 50 kiloluk daha az kilosu olan bir ilaç verdi.Ve de asla bir bilgi verme amacı gütmüyor ağzından cımbızla laf alıyorsunuz beyefendinin Instagram’da da öyle gittiğimde de öyleydi dostunuzu götürseniz siz sormadiginiz sürece 10 kelime laf etmez hastalığı hakkında.Gidin başka bir veterinere buranın yanından bile geçmeyin.

Erdoğan Özer – 2 ay Önce

Sabah kedimi götürdüm. Hocamız çok ilgilendi. Güvenilir, temiz, şeffaf bir yer. Çok beğendim.

Sena Zeynep Karakaya – 7 ay Önce

Çok anlayışlı, çok sevecen bir veteriner. Ve çocuklara sadece gerekli olan tedavi ve aşıları yapıyor. Fiyat uygun. Sultanbeylide olduğumuzda bu veterinere gidiyoruz. Kızımız hiç huysuzluk çıkarmadı. Normalde veterinerlere tıslar, saldırır ama sevdi galiba 😀

Zehra Mızrak – 10 ay Önce

sadece puanlayıp geçecektim fakat madem sordunuz yanıtlayayım. sizden hizmet aldım beyefendi ve aldığım hizmetten memnun kalmadım. bulunduğunuz klinik yeterli donanıma sahip değil ve görüldüğü üzere kliniğe gelen kişilerden ya haberiniz yok ya da sosyal medyada iyi bilinebilmek için kötü yorum yapanları sizden hizmet alanlar listenizden çıkarıyorsunuz 🙂 bana göre verdiğiniz hizmet, bulunduğunuz klinik ve uyguladığınız fiyat tarifesi bir yıldızı hak ediyor. malum, hizmet alan benim. önemli olan da benim memnuniyetim, neticede ücretini alıyorsunuz.

By farude

Bir yanıt yazın