Arnavutköy Araç Muayene İstasyonu Nerede,Arnavutköy Araç Muayene İstasyonu Nasıl Gidilir,Arnavutköy Araç Muayene İstasyonu Telefon Numarası,Arnavutköy Araç Muayene İstasyonu Adresi,Arnavutköy Araç Muayene İstasyonu iletişim bilgileri,Arnavutköy Araç Muayene İstasyonu Sahibi Kim,Arnavutköy Araç Muayene İstasyonu Randevu alma,Arnavutköy Araç Muayene Ücretleri,Arnavutköy Araç Muayene İstasyonu ile ilgili Daha detaylı Sizler için Sayfamızda Tek Parça Olarak Bir Araya Getirip Tek Sayfada Önünüze Seriyoruz.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Harekete Geçiniz…

Adres: Haraççı Mah. Talebe Sok. No:14 D: 2, 34752 Arnavutköy/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:30

Telefon: 0850 222 8888

Arnavutköy Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Arnavutköy Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

Mustafa Şengül – 2 hafta önce YENİ
Muayene tekrarında randevuya 1 saat 20 dakika taktılar diğer peronlar müsait olduğu halde tekrar için tek peron çalışıyor.numaratör çalışmadığı için sıra karışık şansınız varsa erken yoksa geç

engin gul – bir ay önce
Yagmur saganak,arabalarda anons duyulmuyor zaten,elektronik panolarda da numaralar yanmiyor.

Ana yoldan giris sonrasi yol yok,su dolu cukurlar yumusamis toprak yolda saglam aracinizin akslari bile zarar gorur.Heryer girinti cikinti camur , 200 metre yolu asfaltlamak zor olmamali.Hizmet anlayisi yerlerde.

Serhan KARA – bir hafta önce YENİ
erken gidip kalabalık oluşturmayın. gitseniz dahi randevu saatine göre numara veriliyor. önce gelip vezne önünde kuyruk bekleyen dayılar var. 9 olan randevuma 8.40 gibi gelip sıramı bekledim paramı yatırdım 9.20 civarı islemlerimi tamamlayıp döndüm.
eksik yönleri; park alanı az , anonsların ses seviyesi ve kalitesi yetersiz , giriş yoluna asfalt dökülmemiş kışın alt takımları elinize alıp muayeneye girme ihtimaliniz olabilir. egzozu dışarı da halledip gelin.
fiyat konusunu hepimiz biliyoruz zaten.
-haraççı

Hakan Yıltekin – bir hafta önce YENİ
Olumlu: Dakiklik, Değer, Kalite, Profesyonellik
Sorun, gecikme yaşamadan zamanında muayene işlemi gerçekleştirildi. Araç muayene teknisyeni gayet kibar ve düzgün bir arkadaştı. 8.45 randevu saatiydi, 9 gibi ödemeyi yaptım. Saat 09:30 gibi araç muayene raporu teslim edildi. Randevu saatini belirledikten sonra uygulamayı indirerek sıra numarası almanızı tavsiye ederim. Bu şekilde daha hızlı işlem yapılıyor. Fiyat olarak tabiki de yüksek bu tartışılması gereken ayrı bir konu.

HAYAT 1453 – bir hafta önce YENİ
Yanlış anlaşılmaya müsait elemanların bol olduğu yer artık nekadar korkutmuslarsa adamları soru soruyorsun suratsız tepki veriyor insan işte! Ne bekliyorsunki!mecbur kalip gittiğimiz istemesekte paraları bayıldıgımız yer!memnunmuyum ? araç muayeneden geçsede, yüzümde bir burukluk var işte 🙁

Zorsula yıldız – bir hafta önce YENİ
Bilgilendirmeler yetersiz. Ne yapmanız gerektiğini tabelada veya randevu alınca sms ile güzelce tarif etseniz insanlar sürekli bir konu için güvenlik arkadaşları rahatsız etmezler. Sadece empati.

Abdi Bölükbaşı – bir hafta önce YENİ
Şimdiye kadar ki en iyi deneyimdi. Çok hızlılar daha muayene saati gelmeden çıktım işim bitmişti. Zamanın Çok değerli olduğu bu dönemde inanılmazdı. Teşekkürler ama istasyon 2 deydim ondan dolayı olabilir.

Serhat Aydemir – bir hafta önce YENİ
Araç muayene istasyonu işte konu belli. Ama şu bir gerçek çok sistemli çalışıyorlar. Şöyleki randevu saatimden 30dk önce ordaydım randevu saatimden 1 saat sonra işim bitmişti.

mustafa Tepe – 2 hafta önce YENİ
Amaç ne muayene niçin can güvenliği için arabanın giderinde birşey yok fakat aksasuvar lardan ağır hasarlı diye bırakıyorlar o zaman bu aksa suvarları üretmeye satmaya niye müsade ediyorlar eften püften şeylerden araba bırakıyorlar harç paraları çok pahalı yazık günah ayrıca etrafında simsar tamirciler var tuttura bildiğine fiyat veriyorlar muayene istasyonları kendi tamirhaneleri olsa araçta bulunan arızayı orada tamirini yapsa ondan sonra geçdi diye onayını verse tekrar tekrar randevu almak için insanlar uvraşmasa insanların zamanları oralarda geçmese tekrar tekrar harç parası ödemeseler harç paraları gerçekten çok pahalı yazık günah muayene istasyonları haraç kesiyor lar devlet bunlara bir el atmalı cüzzi rakamlar olmalı bu ne resmen resmi soygun eften püften şeylerden araba bırakılmaz giderinde problem varsa orada tamiri yapılıp onaylamalı .

Ali Yılmaz – 5 ay önce
Geldigim en kalabalik muayene istasyonu, silivri kavakli yi tek gecerim bu konuda. Sira numarasi alip gunesin altinda disarda beklememiz gerekiyor. 7 gise var 4 u acik yapmayin boyle seyler lutfen

esen – 2 ay önce
Girişteki su yolu o kadar derin ki sağlam geldiğim muayeneden kazalı bir araba olarak dönebilirsiniz. Araba alt takımlarının bozulabilir.

Aytekin Çakır (ÇAKIRTÜRK) – 5 ay önce
Normal muayene süresinde gayet güzel bir şekilde aracımın fenni muayene işlemi tamamlandı. Benim aracımın muayene işlemini tamamlayan 11176 kodlu kardeşime Güler yüzü ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim…

LEVENT GÜR – 3 hafta önce YENİ
Dağ başında bir istasyon, yapılan hizmete karşı aşırı yüksek fiyat isteniyor.

Dogan Bozer – 3 gün önce YENİ
Ne iş yaptıkları belli olmayan haraca bağlanmış gibi her yıl paramızı hiç bir iş yapmadan alan bir kuruluş

Yalcin Isildak – bir hafta önce YENİ
Randevu sistemine göre liyakatlık yok saat 14:45randevusu alan adam 17:00 da ismi okunuyor

By farude

Bir yanıt yazın