İstanbul Üsküdar’da bulunan Ata Veteriner Kliniği Küçük bir sokakta minik Hizmetler tebalasıyla bilinen bir yerdir. Sokağına girdiğiniz zaman kırmızı binanın giriş katında minik dostlarımıza hizmet vermekte olan küçük bir kuruluştur. Uzman hekim kadrosuyla hizmet veren Ata Veteriner Kliniğinin güncel olan tüm bilgilerini sosyal medyadan sizler için derledik ve biraraya getirdik. RandevualOrg olarak sağlık kuruluşları konumu , adresi , telefon numarası , navigasyon ile yol tarifi ve Veterinerlikle ilgili tüm olumlu ve olumsuz yorumları makalemizin bitimine haritanın alt kısmında bulundurduk eğer sizinde şikayetiniz ve eleştirel yorumlarınız olursa bu paylaşımın altında şikayetinizi ve olumlu yorumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için Teşekkür eder Sahip edindiğiniz minik dostlarımıza’da Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Güzeltepe, Tan Sk. No:4, 34680 Üsküdar/İstanbul

Telefon : +902163081000

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

ATA Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Ata Veteriner KLiniği

Yorumlar – Şikayetler

Elif Ezgi Çayıroğlu – 11 ay Önce

Kedimin çözülemeyen problemini çözen tek hekimdir Serhat Bey, çok iyi bir hekim olmasının yanında çok iyi bir insandır. Sonuna kadar güvenebileceğiniz bir klinik, şiddetle tavsiye ederim.

Saygın Mehmet Çağlar – 1 ay Önce

Kötü.

Ozan Uyan – 1 yıl Önce

İlgilenmiyor diyen arkadaşlara: Sokak kedileri her yıl binlercesiyle ölüyor, zaten doğum sonrası ilk birkaç haftada yavruların %80’i ölüyor, hepsine bakmaya çalışsak aşırı popülasyon olur, ilaç yetmez yemek yetmez. Mantıklı olmak lazım bir noktada. Ben 9 yıl kedimi götürdüm hep çok ilgilendi sağolsun. Ailemiz dışındaki insanlara karşı en hırçın kedilerden biridir benimki, yine de her türlü çilesini çekmiştir 🙂 Kendi kedilerine baktığı gibi bakmıştır hep. Şikayetim asla olmadı. Şimdi elimde olmayan nedenlerden dolayı annemler bakıyor benim yavrucağa, onlar getirip götürüyor mu bilmiyorum. Her şey için teşekkürler.

Ömer Gül – 9 ay Önce

Tanıdığım en başarılı veteriner

Büşra Erdoğan – 3 yıl Önce

Dünya tatlısı bir hekim kendisi. İki yoldur oğlum ona emanet ve aşırı hayvansever bir insan. Tavsiye ediyorum

Serap Akdemir – 4yıl Önce

Amaç para kazanmak olmayıp telefonda bile her desteği veren çok iyi bir yer. Çok teşekkür ederiz..

By farude

Bir yanıt yazın