Vetüsküdar Veteriner Kliniği İstanbul’un Üsküdar Semtinde Bulunan Baytar hizmeti veren bir sağlık kliniğidir. Vetüsküdar İstanbul’un anadolu yakasında kalmaktadır. Vetüsküdar Veteriner Kliniği için sizlere sosyal medyadalardan edindiğimiz tüm bilgileri bir araya topladık ve makalemizde belirtmek istedik. RandevualOrg olarak sizler için derlediğimiz bilgiler ise şöyledir. Vetüsküdar Kliniğinin Telefon numarası Vetüsküdar Randevu Alımı, Vetüsküdar ile ilgili yapılan eleştirel şikayetler ve yorumlar olmak üzere hizmet vermek istedik. Sunucumuz olan RandevualOrg Size Sağlık bölümleri ile ilgili bilgilendirme portalıdır. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkkür eder sahip edindiğiniz minik dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Telefon : 0216 310 00 25

Adres : Sultantepe, Selmani Pak Cd., 34674 Üsküdar/İstanbul

Hizmet Saatleri : 09:00 – 18:00

Hafta Sonları Hizmet Vermemektedir.

VETÜSKÜDAR VETERİNER KLİNİĞİ YOL TARİFİ

Vetüsküdar Veteriner Kliniği

YORUMLAR – ŞİKAYETLER

Ece Uluser Yegül – 3 ay Önce

Canlarınıza kendi canı gibi bakacak bir veteriner hekim arıyorsanız, adresiniz burası. Biz 3 kedimizi de gönül rahatlığıyla götürüyoruz Yiğithan Beye, herkese tavsiye ederim.

Tuğçe Eruygun – 6 ay Önce

Çook tatlı hekimleri olan, çok da merkezi yeri olan yeni veteriner kliniğimiz. Fiyatları uygun, ilgi ve alakaları yerinde, sokak hayvanı, sahipli hayvan demeden şefkatle yaklaşıyorlar hayvanlarınıza. Ben hem kendi ev kedimi hem de bahçemizdeki bilimum kediyi gübivenle vet üsküdar a götürüyorum.

Alper Şengör – 4 ay Önce

Harika,yardımsever ve ilgililer. üsküdarda böyle bir vet. Lazimdi

Nurcihan Gün – 2 ay Önce

Dünyanın en hayvan sever ve ilgili veterineri.

Seher Şişman – 1 yıl Önce

Ben yerel hayvan koruma görevlisiyim.olmek üzere olan bir yavru kedi buldum vetüskudar kliniğine görürdüm 5 gün misafir ettiler.tedavileri yaptılar bana sağlıklı bir şekilde teslim ettiler.sonsuz teşekkürler vet.hekim Ali yigithan bey

Gülnaz altaş – 6 ay Önce

İlgili çalışanları ve temiz bir ortami var.

By farude

Bir yanıt yazın