Atam Veteriner Kliniği ile ilgili makalemizi okuyarak bilgilenebilirsiniz. Atam Veterinerin Randevu , Yol Tarifi , Yorumları , Şikayetleri , hizmetleri ile ilgili tüm detaylarını bu makalede açıklicaz takip ederek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Atam Veteriner Kliniği İstanbul Tuzla’da hizmet vermekte Tuzla ise İstanbul’un Anadolu yakasında kalmaktadır. Bu Klinikle ilgili hizmet almak için öncelikle randevu almanız gerekmektedir Randevu işleminizi aşşağıdaki Randevu al butonu ve Telefon numarası ile irtibata geçerek Randevunuzu oluşturup hizmetten faydalanabilirsiniz. Binlerce Sunucunun İçinden RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için Teşekkür eder Sahiplenmiş olduğunuz yada beslemiş olduğunuz sokak hayvanları içinde şimdiden SAĞLIKLı GÜNLER dileriz.

Adres : Tepeören, 16/C Eski Ankara Caddesi & Meydan Sok, 34959 Tuzla/İstanbul

Telefon : +902163041050

Hizmet Saatleri : 11.00 – 22.00

Atam Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Atam Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Mustafa Van – 4 ay Önce

Verdiği ilaç ile bir gece de 8 tane yavru tavşanım ın ölümüne sebep oldu bence profesyonellikten uzak ve acemice bir veteriner söylediklerini araştırmadan pek güvenmeyin derim

Gökhan Akcakoca – 3 ay Önce

Meslek dalında en iyilerinden birisi olduğunu söyleyebilirim. Gereksiz ilaç satmaz gereksiz aşı önermez gereksiz harcama yaptırmaz. Yardımı ve bilgi vermeyi sever.

Bahadır Tavusbay – 6 ay Önce

1 sene götürdüğüm yavru hayvanımı 1 sene sonunda başka veterinere götürdüm. Bir sürü aşısı eksik çıktı. İzzet efendinin veterinerlik belgesini sorgulamak lazım. Kimseye önermiyorum burayı. Allah düşürmesin o kadar diyim.

Recep Eren – 2 yıl Önce

Konu hakkında en ufak bilgileri olmasa dahi fikirleri var ama siz siz olun güvenmeyin kaçak belge çıkartmayı bile teklif edip bayaada raiş bir fiyat çektiler eyer hobi alanında bi hayvan besliyorsanız kesinlikle gitmemeniz gereken bir yer çünkü hobide belli bir sorumluluk olmadığı için rastgele ilaç veriyorlar ve bu hayvanınızı kör olmaya kadar götürür bizzat şahit oldum

Nurgül Yağmur – 2 yıl Önce

İLGİ sıfır gerekn ilaç yerine başka ilaç veriyor Hiçbir şeyden anladığı yok uyuz insanının teki ve hijyen 0

By farude

Bir yanıt yazın