Tuzla Dilmaç Veteriner Kliniği İstanbul’un Tuzla semtinde hizmet vermektedir. Dilmaç Veteriner Kliniği İstanbul’un anadolu yakasında bulunmakta olan bir yerdir. Modern teknoloji ve tecrübenin birleştiği adres Dilmaç Veteriner Kliniği dostlarımızın tüm ihtiyaçları titizlikle değerlendirilir. Gerekli olan tanı ve tedavi yöntemleri hassasiyetle uygulanır. Tüm cerrahi operasyonlar tecrübeli ekibimiz tarafından mükemmeliyetçi bir yaklaşımla Son teknoloji cihaz ve ekipmanlar kullanılarak hijyen kurallarına büyük özen gösterilerek gerçekleştirilir.

Adres : Postane, Seher Sk. 16/A, 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon : +902164474761

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Dilmaç Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Dilmaç Veteriner Klini Hakkında Bölümü

Dilmaç Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Ulvi Zengin – 3 ay Önce

Berbat ötesi. Tuzla’da o kadar veteriner varken son tercihiniz bile olmamali. Kisa zaman önce sitemizdeki bir kediye araba çarpmıştı. Icerideki profesyonellikten uzak hekim azarlar gibi hem kediye hiçbir şey yapmamış, hem de başka bir veterinere götürme isteğimizi benim tedavim altinda diyerek para almak için bırakmamıştir. Tedavi ettim diyerek bıraktığı gün kedimiz arka ayaklari tutmayacak şekilde bırakıldı, 2 gun sonra da öldü. Hekimin para sevdasi ve azarlar gibi tavırlari bile gitmemeniz icin bir neden. Tuzla’da bir tek bu veteriner kalsa bile Pendik’e goturmeniz sizin icin daha mantıklı.

Dilara Sertel – 3 ay Önce

Öncelikle Reha Beye ve çalışanlarına nazikliğinden ve ilgisinden ötürü teşekkür ediyorum. Kaliteli ve güvenilir tek veteriner kliniği benim gözümde daha öncesinde bir çok veteriner kliniği gezdim fakat hiç biri bu kadar ilgili ve profesyonel değildi. Herkese gözüm kapalı öneririm…

Aysel Aytaç – 3 ay Önce

Muhteşem bir klinik,çalışanları olsun reha bey olsun bir aile gibi karşıladılar ve yardımcı oldular. 4 aylık kedimizi malesef korana fip yüzünden kaybettim ellerinden gelen herseyi yaptılar ve öğle bir kurum ki parayla işi olamyan yetrki karşısındaki inlar mağdur olmasın diye çabalayan hocamıza ve asistanlarına çok teşekkür ederim,iyi ki varsın Dilmaç veteriner ve çalışanları ☺️🤲🏻

Gülay Karabulut – 6 ay Önce

Kısırlaştırma için bıraktığım erkek kedimi kliniğin kapısını açık bırakıp kaybolmasına sebep oldular. Kaybolma şekli ve süreciyle de ilgili birsüru yalan söyleyip bizi yanlış yönlendirdiler. Güvenip yavrularınızı emanet etmemeniz gereken bir klinik.

Emir Ergüner – 7 ay Önce

Biraz önce (saat 20:45’te) köpeğimiz bir kriz geçirdi çenesi kitlendi kalp spazmına benzer bir durum geçirdi. Acil veteriner için yola çıktık ve maalesef bu kliniği arayıp durumu anlatmak ve yardımcı olabilirler mi diye sormak istedik. Telefonu açan şahıs “Benim doğum günüm, bu saat’te bakmıyoruz” diyip bizi azarladı ve telefonu suratımıza kapattı. Bu kadar sorununuz varsa hayvanlarla veteriner kliniği açmayın veya çalışmayın. Doğum gününüz kutlu olsun, sizi ve sizin gibileri Allah’a havale ediyorum.

By farude

Bir yanıt yazın