Vegas Veteriner Kliniği İstanbul’un Tuzla bölgesindeki mahalle kliniklerinden biridir minik patili canlarımıza özel hizmet vermekte olan bu klinik kimi zaman gönüllü sokaktaki minik patili dostlarımızada hizmet vermekle bilinen bir klinik. Bu kliniğe gitmeden önce bir randevu talebi oluşturup gitmeniz sizler için daha sağlıklı olacaktır. Randevu almak için aşşağıdaki Randevu al butonuyla veyahute telefon numarası ile irtibata girerek bu işlemi yapabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder minik Canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Postane, Tunç Sk (G-22. Sk.) No:37, 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon : +902166586170

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Vegas Veteriner Kliniği Yol Tarifi

VEGAS VETERİNER KLİNİĞİ

YORUMLAR – ŞİKAYETLER

Gülten Ünver – 3 hafta Önce

Güler yüzlü ve yardım sever Umur hanım bize sormak aklımıza gelmeyecek konularda dahi çok yardımcı oldu. Yerleri, muayene odaları, ön ve arka bahçeleri inanılmaz tatlı. İlgi ve bilgi konusunda gittiğimiz 3. Yer olarak aşırı tatmin ediciydi. Kesinlikle tavsiye edilir.

Zerrin Çiçek – 1 ay Önce

Beni girişte karşılayan hanımefendi nin üslubunu hiç beğenmedim. Bir daha gider miyim asla birilerine orayı tarif bile etmem. Orda çalışan diğer personelin hakkını yemek istemem ilgili davrandılar teşekkür ederim.

Marcel Weninger – 4 ay Önce

Rezalet. Kedimi yurt dışına çıkarıcağımız için cip takılması, pasaport cıkartılması ve kuduz aşısı olması gerekiyordu. Bizi korona bahanesi ile zaten iceriye almadılar. İşlemleri yapıp kediyi bize teslim ettiler. Daha sonra kedimiz istanbula döndüğünde aşı yapılan yerde şişkinlik fark ettik ve başka bir veterinere götürdük. Kedimizi ameliyat olmak zorunda kaldı ve aşı yapılan bölgedeki şişlik operasyon ile alındı. Sonradan öğrendik ki KEDİMİZE CİP bile takamamışlar. Üstelik bizden bu işler için para bile aldılar. SİZ SİZ OLUN SAKIN AMA SAKIN CAN DOSTLARINIZI BURAYA GÖTÜRMEYİN. GÖTÜRTMEYİN. YAPILAN ŞEY HEM CANİLİK HEMDE DOLANDIRILICIK. Not : Benden 500TL para aldılar. İstanbuldaki yanlış aşıdan yapılan ameliyatın bedeli 2000TL ben bu parayı bu iş bilmezler yüzünden ödemek zorunda kaldım. Üstelik Pasaport – Cip işlemlerini tekrardan yaptırmak ve ödemek zorunda kaldım.

Mehtap Benli – 10 ay Önce

Çok ama çok seviyoruz burayı🤣🤣 tarçın buraya giderken hiç ama istemiyor o taşıma kabına girmeyi fakat buraya gittiğimizde de kabından çıkmıyor çünkü burası cıss💉💉

Ömer Çağan Gül – 7 ay Önce

İki tane kedimin kısırlaştırma ameliyatını yaptılar çok memnun kaldık ve uygun fiyatlaydı.Ameliyattan sonra almak istediğinde kendilerinde 4 gün kalabileceğini söylediler ve ek bir ücrette almadılar ama ben dayanamayıp aldım 3 günde yavrularımı 😀 .Kendilerine ilgi ve alakaları için çok teşekürler.

işletme sahibinin yanıtı : Çok geçmiş olsun sevgiler

Arzu Pek – 10 ay Önce

Veteriner hekimlerimiz Seçil ve Barış’a ilk günden beri gösterdikleri ilgi, samimiyet, kaliteli uzmanlıkları için çok teşekkürler 🙏🤗🥰 Her sorumuza, telefonumuza da aynı sıcaklıkla cevap verdiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.Sizinle yollarımız kesiştiği için çok memnunuz. Sevgili köpeğimiz Mayla’dan ve bizden sevgiler.❤️

By farude

Bir yanıt yazın