Ateş Tuğla Polikliniği Nerede,Ateş Tuğla Polikliniği Nasıl Gidilir,Ateş Tuğla Polikliniği Telefon Numarası,Ateş Tuğla Polikliniği Adresi,Ateş Tuğla Polikliniği iletişim,Ateş Tuğla Polikliniği Doktorları,Ateş Tuğla Polikliniği Muayene Ücreti,Ateş Tuğla Polikliniği Pcr Testi,Ateş Tuğla Polikliniği iş Başvurusu,Ateş Tuğla Polikliniği Fotoğrafları,Ateş Tuğla Polikliniği ile ilgili Daha Detaylı Bilgileri Yazımızın Devamında Görebilirsiniz.Şimdiden Acil Şiflalar Dileriz..

Adres: Demirkapı, Bağcılar Asf Cd No:85, 34214 Bağcılar/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Başakşehir ve yakındaki bölgeler

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 00:00

Telefon: (0212) 446 51 37

Ateş Tuğla Polikliniği Yol tarifi

Ateş Tuğla Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Zeynep tekin – bir hafta önce YENİ
Hiç hijyenik değil çok pis bir yer enfeksiyon kaptım benden fazlasıyla para aldılar resmen kandırıldım hakkımı helal etmiyorum haram olsun. Hiç profesyonel değil bildiğiniz dolandırıcı. Sağlık için hizmet veriyorsunuz az temiz ve profesyonel olun Allah korkunuz olsun reziller. Sağlığınızı ve paranızı düşünüyorsanız gitmeyin mağdur ediyorlar. 1 puan bile fazla size benim gibi bu duruma düşmesin insanlar diye verdim ve yazıyorum. İnanılmaz kötü bir yer asla tavsiye etmiyorum. Bir sürü poliklinik var başka yerleri tercih edin buraya asla gitmeyin.

Mehmet ev – 3 ay önce
Böyle sacmalik görmedim gecenin 11inde randevu verdiler çocuklarımı bırakıp onca yol geldim şaka gibi doktor Rüveyda hanım çıkmış madem çıkacaksın haber ver insanlık namına..danismayada kulağı duymayan amcayi çokmu aradiniz acaba her şeyi tekrarladik yine anlaşamadık asla tavsiye etmem

ömrüm tan – 8 ay önce
2 yıl önce diş ağrısıyla gittim kanal tedavisi yaptı ama dişim kırıldı,sinirler düzgün alınmamış hala ağırıyor ayrıca ağırmayan dişlerime dolgu yaptılar ama şuan ağırıyor bu nasıl dolgu sinirleri bile doğru düzgün almadılar düzgünce yemek bile yiyemiyorum artık, hassasiyet oldu kesinlikle tavsiye etmiyorum

Didem Erdoğan – 8 ay önce
kesinlikle tercih edilecek bir diş kliniği değil işleri güçleri para koparmak sağlık değil işleri ticaret çalışanlarında ilgisiz hele veznesi akşam bir dedeyi koyuyorlar hesaptan haberi yok kesinlikle bin pismanlik

Otantik Ahşap&mobilya – 9 ay önce
Valla kimse kusura bakmasın dolgulu dişim dedigim halde 20 lik dişi çektiler neymiş muhtemelen agrı o diş ondan çektim agrımayan dişi çekip sonrada ben hatalımış gibi davranlamarı yokmu yazık valla

Miray Şen – bir yıl önce
Benim diş sıkma problemim var ve oradaki çene cerrahisi doktoru bunun için botoks önerdi. Peki dedim. Annem babam daha önce buraya gelip diş yaptırdıkları için fiyat konusunda da başta yardımcı oldular. İlacı ya sen al ya da biz getirelim dediler. Ben siz getirin dedim. Konuştuk anlaştık gün belirlendi buraya kadar her şey normal.
Randevum Pazartesi 22.00 de idi. Randevu verildiği saatin mesaj yoluyla 21.30 olarak değiştiğini ilettiler. Saat 21.30 almayıp beklettiler ve 22.00 da aldılar. Doktor hanım ilacın gelmediğini söyledi. Peki, neden bizi aramadınız ? diye sorduğumda “ilacın bu saate kadar geleceğini düşünmüştüm.” dedi. Saat olmuş 22.00. Yani afedersiniz ama bir eczaneye ilaç siparişi verdiğinizde bile saat en geç 08.00 de ilaç gelmiş olur. Neyse sinirlendim ama çok üstelemedim. Cuma saat 19.00 olarak randevum tekrar düzenlendi ve not düşürüldü ilaç gelmezse aranacaktım. Cuma günü aradıklarında ilacı bulamadıklarını buldukları ilacın maliyetinin yüksek olduğunu söylediler. Ya uçuk bir fiyat ödememi ya da biraz daha beklememi piyasadan PARÇA PARÇA düşük maliyetli ilaç bulabilirse haber verecekleri söylendi.
Yani kısacası oyun oynadılar. Eğer güzel bir tiyatro izlemek istiyorsanız buraya gidebilirsiniz ama diş yaptırmak için gitmek istiyorsanız boşuna zahmet etmeyin.

İşletme sahibinin yanıtı 11 ay önce
Sevgili Miray Hanım, Biz öncelikle burada hastalarımızın bu klinikten mutlu ve güler yüzlü ayrılmasını ön görüyoruz. Malesef şartlar dahilinde olası aksaklıklar mevcut olabiliyor ve bu aksaklıkların en az hasarla hastalarımıza yansıtıyoruz. Yaşanan aksaklıkların yeniden yaşanmaması için o gün yaşananları değerlendirdik ve sonuçlandırdık.

R Aydın – 11 ay önce
Geçen hafta kanal tedavisi yaptırmıştım. Aldığım hizmetten gayet memnunun. İlgili alaka çok iyiyidi. Yapılan kötü yorumlara şaşırdım aksine tam tersi. Gayet hijyenik, güler yüzlü personel ki özellikle Mehmet ve Beşir beylere teşekkür ederim.

İşletme sahibinin yanıtı 11 ay önce
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Geçmiş olsun

By farude

Bir yanıt yazın