Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi Nerede,Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası,Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi adresi,Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi iletişim,Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi Fotoğrafları,Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları,Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi Pcr testi,Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi Anlaşmalı Kurumlar,Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil sonuçları,Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi ile alakalı Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın devamında Sizlerle..

Adres: Güneşli, Üsküp Cd No:48, 34212 Bağcılar/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 550 37 21

Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Kaş A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Aysel Parlak – 2 ay önce
Öncelikle eğer illaki bir özel hastaneye gidecekseniz araştırarak gidin çok rezil bir yer daha önce de hastaneye gittim ilgi alaka superken burda ilgi alaka sıfır girişte soru sormaya gidiyorsun bayan açmış instegram sayfalarından tiktoktan biseyler izliyor bitanesi belliki yeni saf bakışlarla etrafa bakıyor siz hey buraya bakın demeden suratiniza bakmıyorlar ilgi alakalarina sıfır sıfır sıfır puan aklınız varsa gitmeyen bir yıldız verdim onu da gerçekten orda işini yapan doktorlarımız için verdim.Bu arada orda girişte oturan gözünü telefondan alamayan arkadaşım ben sonuçlar için sana 3 defa sordum eksik yok demi diye ve sen her defasında yok tamadir deyip başından saldın senin yüzünden 3 tur hastaneye gidip geliyorum.isini doğru yapmanı tavsiye ederim bence denetlenmesi gereken bir hastane .

Angel Khanseyit – 3 gün önce YENİ
Hastane çok temiz. çalışanlarda çok ilgili memnun kaldık. Çok teşekkür ederim

Birgül GÜL – bir ay önce
Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittim. Kadın doğum bölümünde hasta danışmanı Melek Küçükyılmaz hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Biraz tereddüt ederek gittim ve çok memnun kaldım. Temiz bir hastane.Ayrıca Kan alan Medine hnma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Kendimi hiç yalnız hissetmedim.
Herkese tavsiye ederim.

aycan yalcin – 2 ay önce
Tekirdağ’dan babamın hemoroid tedavisi için geldik. Doktor Alp Bey çok ilgili bir doktor, tedaviyi tüm detaylarıyla anlattı. Başkaları gibi pembe tablo çizmiyor. Neyse onu anlatıyor. Böyle olunca da insana güven veriyor. Hastaneyi ilk bulduğumuz zamandan beri konuştuğumuz çağrı merkezinden doktoruna ve hemşiresine kadar herkesten memnun kaldık. Tedavi olduktan sonra 1 gece hastanede kaldık ve taburcu edildik. Tekirdağ’da otursak da artık burayı önemli sağlık işleri için tercih edeceğiz.

Mehmet Özel – 2 ay önce
Çok kötü bir hastane çok uzak bir yerden gitim oraya sağlık raporu için iş işin yani işyeri orayls anlaşmış biraz geç kaldım uzak olduğundan dolayı 4bucukta ordayım doktor şimdi çıkıcak diye almadılar benim bildiğim 5e kadar doktorun oraya sizi alma zorunluluğu var şikayet edicem orayı zaten ise de giremedim mahçup kaldım

YUKSEL DENIZ – 3 ay önce
Özel Kaş Tıp merkezi’ne babamı uyku testi için getirdik, sürecin başından sonuna kadar ilgisini esirgemeyen DUYGU hanım’a, yatıştan sabah taburcu olana kadar saniye saniye yanımızda olan MERT bey’e şukranlarımı sunuyorum bu kurum Duygu hanım ve Mert bey gibi çalışanları olduğu için çok şanslı bize bu güzel deniyimi yaşatan Özel Kaş Tıp merkezi kurumuna çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

Leyla Karakaya – 4 ay önce
Ben çocuk doktoru nazım beyden tabiri caizse dedemizden çok mennın kaldık benim kızımın reflüsü vardı verdi ilaç çok iyi geldi ve kızım göz altlarında morluklardan şüpelenmiş ve bana neden şüoelendiğini hiç belli etmeden bir kan testi istedi ve 1 hafta sonra sonuç için gel dedi gittimde çok şükür dedi neden olduğunu sordum dedi sizi erkenden korkutma ak için sonuç çıkmasını bekledim peki şüoelendiğini ne hocam diye sorduğumda kansızlık anemisi yani kan kanserinden dedi ama çok şükür diğil dedi ve kime tavsiye ettiysem herkez çok memnun kaldı tekrar mesleğinde başarılar dilerim 🤗

Hatike Dural – 4 ay önce
Çocuk Dr Ümit beye öncelikle çok teşekkür ediyorum 🙏 harika bir kişi daha doğrusu iyi bir insan mesleğini harika icra ediyor kızım için gitmiştik nokta atışı yaptı ve hastalığının tanısıni hemen buldu çok teşekkür ederim 🌸 kızım adeta Dr koşarak gidiyor kızıma hastane sevdiren dr umuz sevgiler

aygül suruç – 5 ay önce
Yurtdışına çıkış öncesi gerektiği için PCR testi yaptırdım. Hiçbir belirtim olmamasına rağmen sonucum pozitif çıktı. İnanın şok oldum hiç beklemiyordum. Hemen karantinaya girdim ve test sonucunu öğrendiğimin ertesi günü belirti göstermeye başladım, ateş ve sırt ağrısı ile uyandım. Araştırma yaparken motor kuryelerle bile test alan yerlerle karşılaştım ama burası bana sağlık personeli göndereceklerini söyledi. Gerçekten de tamamen önlemlerini almış olan bir hemşire hanım geldi ve örnek aldı. Örneği hemşirelerin alması bence korona pozitif olduğumu belirti yokken öğrenmemi sağladı. Bu zor zamanlarda gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

By farude

Bir yanıt yazın