Avrasya Veteriner Kliniği İstanbul’un Anadolu Yakasındaki Üsküdar Mevkinde hizmet vermekte olan bir sağlık kuruluşudur. Avrasya Veteriner Kliniği Uzman hekim kadrosuyla ve yüksek teknoloji medikal ürünleri ile sahip edindiğimiz hayvan dostlarımıza tedavi ve muayene işlemlerini karşılamakta olan bir baytar hizmeti veren sağlık kuruluşudur. Avrasya Veteriner Kliniğinin Sağlık hizmetlerinden faydalanmak için makalemizin sonunda vermiş olduğumuz açıklamadan Avrasya veteriner kliniğinin telefon numarasına email hesabına ve adresine ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Avrasya Veteriner kliniğinden randevu almak için aşşağıdaki cep telefonunu arayarak yada randevu al butonuna tıklayarak randevunuzu oluşturup gidebilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Evcil dostlarımız için Sağlıklı Günler Dileriz.

Telefon : 0216 492 20 57

Cep Telefonu : 0539 597 64 49

Adres : Aziz Mahmud Hüdayi mahallesi. Doğancılar caddesi no 71a Üsküdar/İstanbul

Email : [email protected]

Avrasya Veteriner Kliniği Yol Tarifi
Avrasya Veteriner Kliniği

YORUMLAR

Gazel Live – 9 ay Önce

Zeki bey gerçekten çok harika bir doktor. Çok yardımsever ve iyi yürekli biri ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok memnun kaldım. Tekrardan teşekkür etmek istedim…

Murat Apay – 1 yıl Önce

Üsküdar’da sokakta hasta yavru bir kedi buldum, Üsküdar belediyesini aradım ve yardıma hemen geldiler. İlgililer …

Alp Manas – 9 ay Önce

Hayatından bezmiş bir veteriner içersi hiç hijyenik değil artı ameliyattan sonra hiç bilgi vermedi kedinin yarası hala kapanmadı bir boyunduruk takmayı õnermedi en baştan.

Emirhan Yavuz – 1 yıl Önce

Zeki bey gerçekten işine odaklı ve güvenilir birisi kedimi ona emanet ettiğim için pişman değilim

Senem Gürbüz – 3 yıl Önce

2012 yılında önümde bir kediye araba çarptı ve en yakın veteriner olan Avrasya Kliniği’ne getirdim. İlk söylediği şey “ne olacak bu” idi. Nasıl yani ne olacak dediğimde ise “yani parasını ödeyecek misiniz” dedi. Ben de önceliğimiz bu değil kedinin durumu ama tabi ki ödeyeceğim dedim. Eğer kırık var ise ameliyat olması gerektiğini ve platin takılacağını bunun da o zaman 300TL civarı olduğunu söyledi. Ben de siz bakın neyse sorun değil dedim. Yaptığı incelemeler sonucunda kırığı olmadığını, sadece karnındaki açılan yarayı dikeceğini 2 gün orada kaldıktan sonra alabileceğimizi söyledi. 2 gün sonra kediyi almaya gittim ve 200TL ücret ödedim. Kedi için reçete yazdığı reçetedeki ilaçlar artık üretilmiyordu. Kedi evdeyken yemek yemiyordu, tuvaletini çok az yapıyordu ve karnındaki yaradan iltihap akıyordu. Bunu söylediğimde travma dolayısıyla hasta olduğunu ve koku alamadığı için yemediğini söyledi. İltihapın da normal olduğunu iyileştiği için dışarı akıyor gibi bir şey söyledi. 5. gün sonunda kedi iyice kötüleşince başka bir veterinere götürdüm. Meğer kedi ölmek üzereymiş. Kalçası ve kuyruğu kırık olduğundan iç organlarına baskı olduğundan tuvaletini yapamıyormuş. Hemen masajla tuvaletini yaptırdılar. karnındaki iltihaplı yara açılıp tekrar tedavi edildi. Kalça kırığı çok ciddi olduğundan üniversiteden profesör getirip ameliyatını yaptılar ve kedi 40 gün hastanede yattı. Ve sonradan götürdüğüm veterinere bütün bunlar için sokakta bulduğum bir kedi olduğundan sadece 300TL tedavi masrafını ödedim. Böyle bir veteriner işte kendisi benim deneyimlerime göre.

By farude

Bir yanıt yazın