Ankara Çankaya İlçesinde Hizmet Veren Özel Çankaya Polikliniği ile ilgili Bilmeniz Gereken Belirli bilgileri Sizler için Yazımızın Devamında Paylaşacağız burada Sadece Rehber Olarak Sizleri yönlendirmek Adına Kurmuş Olduğumuz Bir Sistemdir.Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Bizlerde Sosyal Medya Aracılığı İle Bir Araya Toplayıp Önünüze Sererek işini Kolaylaştırmak Adına Yapıldığını unutmayalım Şimdiden Sizlere Geçmiş Olsun Dileklerimizi İletir.Hayırlı Günler Geçirmenizi Dileriz..

Adres: Sancak, 507. Sk. No:1, 06550 Çankaya/Ankara

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 20:00

Telefon: (0312) 440 67 68

Özel Çankaya Polikliniği Yol Tarifi

Özel Çankaya Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Busra K – 5 gün önce YENİ
Bakın siz eğer buraya ve işyerinizin kapısına 8’de kapanıyor yazıyorsanız hasta 19:30da geldiğinde suratınızı asıp bir daha erken gelin diyemezsiniz! Senin zaten çalışma saatlerin içinde gelmişim yapacağın bir iğne 5 sn sürüyor neyin tribine giriyorsun anlamıyorum. Hemşire ve kasada duran çalışan birde karşımda öfleyip püflüyor. İçeri birde merhaba diye girerek nezaket gösteriyorum size çok fazla bu kibarlık. durduk yere karşımdakilerin göz devirmeleri ve suratsızlıklarıyla uğraşıp laf işitiyorum!!!! Rezalet bir yer bir daha asla gitmem bu tavırları çekemem

NUREFŞAN ÇELENK – 5 gün önce YENİ
Arkadaşıma başörtülü olduğu için kötü muamelede bulunan bu yeri kınıyorum. Hala müşteri ayırt eden, başörtülü diye ikinci sınıf tavrı sergileyen işletmelerin olması üzücü. Kaldı ki burası bir sağlık kuruluşu ve Hipokrat yeminli bir merkez. Memnun kalmadık, tavsiye etmiyoruz kesinlikle

Elif KAYA – 5 gün önce YENİ
Kötü muameleye maruz kalabileceğiniz, etik değerlerden uzak hadsizlerin çalıştığı klinik. 2021 yılında bu dinazor zihniyet ile sağlığınızı riske atmak istemiyorsanız kapısından bile uğramayın.

Beyza Kaya – 5 gün önce YENİ
çalışanlarının kaba olduğu ve hijyen kurallarının hiçe sayıldığı bir yer gitmeyin kesinlikle önermiyoruz

rabia tuba yıldız – 5 gün önce YENİ
İğne olmaya giden arkadaşıma ayrımcılık yapan yer.

Emre Deniz – 5 ay önce
30 yıllık özel sağlık ocağı,yıldızda olan herkesin bi şekilde yolu düşmüştür.

Planktom Plank – bir yıl önce
Bugün çocuğumu mecburen götürmek zorunda kaldım. Tek kelimeyle rezil bir yer. Bakanlıkla anlaşma yapmamışlar böyle daha çok para kazandıklarını söylüyorlar. Hafif kırgınlığın olsa bile envai çeşit testi dayayıp, boş serumu takıp 500 tl ödeyip çıkıyorsun. Yazdıkları reçete de resmi değil. Yani eczaneye gittiğinde 12 lira ödeyip alacağın ilaçlara 90 lira ödüyorsun. SAĞLIK BAKANLIĞI NE İŞ YAPAR? Denetleme yok bir şey yok. Muayene eden kişi doktor mu o bile belli değil. Fiziki, hijyenik şartlar zaten felaket. Başkentin göbeğinde böyle merdiven altı dolandırıcı yerler insanların zor durumundan faydalanıp, oldu bittiye getirip bir de sağlığıyla oynuyor. Nane limon için ama SAKIN GİTMEYİN!

Mehmet LEBLEBİCİ – 3 yıl önce
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Birincisi hizmet kalitesi yok, ikincisi fiyatları çok yüksek ama karşılığında o ücreti hak edecek bir muayene görmüyorsunuz. Özellikle uzman hekim dedikleri kişi sanırım uzmanlığını torpille parayı bastırarak almış, zira aile hekimimin bile bildiği basit temel şeyleri bilmiyor. Kısacası paranızla rezil olmak istiyorsanız gidebilirsiniz, onun dışında da gitmek için bir sebep göremiyorum.

hülya seçkin – 2 yıl önce
Hiç memnun değilim. Ehliyet değişimi için gittim başvurdum söylediğim halde ortopediye gönderdi. Ortopedi kabul etmedi. Heyet raporu istedi. Boşu boşuna 100 lira ödedim. Yapılmadığı halde 100 liramı da vermediler.

By farude

Bir yanıt yazın