İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan Üsküdar Veteriner Kliniği ismini bulunduğu muhitten almış bir kliniktir. Üsküdar Veteriner kliniği Üsküdar’daki Sokak Hayvanlarına ve Evcil Dostlarımıza sağlık konusunda hizmet vermektedir. Üsküdar Veteriner ekstra olarak bazı hizmetler için adresinize gelip tedavi ve muayene işlemlerinide yapmaktadır. Üsküdardaki vetö kliniğindeki uzman baytar hekim kadrosuyla hizmet vermekte olan kliniğin detaylandırıcı tüm bilgilerini siz sitemizin kıymetli ziyaretçilerine sunmaktayız. Üsküdar Veteriner Kliniğinden Randevu almak için ise aşşağıdaki Randevu aL butonuna veyahutta veteriner adresin bulunduğu noktadaki Cep Telefonu numarasını arayarak randevu işleminizi tamamlayıp Üsküdar Veteriner kliniğine giderek canlı dostlarımızın sağlık hizmetlerini karşılatabilirsiniz.RandevualOrg olarak sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder hayvan dostlarımız için SAĞLIKLI GÜNLER dileriz…

Telefon : 0216 553 33 34

Adres : Validei Atik, Nuhkuyusu Cd 83/D, 34664 Üsküdar/İstanbul

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19:00

Hafta Sonu Saatleri 10.00 – 17.00

Üsküdar Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Duygu Cumbul – 1 ay Önce

Sadece kendi hastalarına hizmet verdiğini söylemekteler bu bilgiyi buraya not alalım. Özellikle gönüllü olarak sokak hayvanı için çalışan kardeşlerimiz vakit kaybetmesinler. Belediyelerde kısırlaştırılmış SOKAK KEDİSİNİ ücreti karşılığı pansiyon bakım, ilaç tedavisine almıyorlar, tercihtir elbet bir çok klinik seve seve alıyor. hizmet hayvan ayırt etmeden hizmettir nitekim ancak ücreti karşılığı bile sokak hayvanı için bu hizmeti vermemek sokak hayvanları için ne kadar vicdani sizlerin değerlendirmesine bırakıyorum.

İşletme sahibinin yanıtı : Telefonla iletişim kurdular..Belediye de kisirlaştirip 2 gün pansiyon hizmeti verebilirmisiniz dediler.Biz de yerimiz yok.ve kendi hastalarımıza yerimiz var dedik..Bunun üzerine yorum yanlış ve eksik anlamadan kaynaklı.iyi çalışmalar dilerim..Biraz yorum eksik ve kasıtlı olmuş algiladik.

Bet Glk – 1 ay Önce

defa bir kedi sahiplendik ,bilgisizligimizden faydalanıp ,acil olmayan ihtiyaçları ,aşıları bitsin ,sonra olur diyerek yönlendiriyor.her sorumuza ,panikletmeyecek şekilde özenli cevap veriyorlar . ilerleyen zamanlarda güncelleme ihtiyacı hissedersem yazarım.

İşletme sahibinin yanıtı : Teşekkür Ederiz.

Nurcihan Gün – 1 ay Önce

Hiç ilgili bir veteriner değil. Başka veteriner bulamadığım için gitmek zorunda kaldım. Dış parazit, 3 tablet ve berbat bi muayeneye 130 lira para aldılar. Hastalığın ne olduğu konusunda tahmin bile yürütemediler.

Melisa Öztuna – 2 ay Önce

Ben kedimi kısırlaştirdim hem çok ilgililer hemde ücretleri çoğu veterinere göre gayet makul . Benim kedimin 2 gün sonra kanaması olmuştu hemen görüşme sağlayıp götürdüm müdahale ettiler iğne falan vurdular herhangi bir ücret talep etmediler bile gönül rahatlığıyla evcil dostunuzu götürebilirsiniz hayvanlara para gözüyle bakmiyolar.

İşletme sahibinin yanıtı : Teşekkür Ederiz.

Caner Apiş – 1 ay Önce

Veteriner hekim Talip Bey çok iyi, semt değiştirdik ama yine de kendisini tercih ediyoruz

İşletme sahibinin yanıtı : Teşekkür Ederiz.

Handan Bozkır – 3 ay Önce

Çok iyi bir veteriner. Sokak hayvanlarına indirim yapıyor. Bizim kapının önündeki kedi rahatsızlanmıştı iğne olması gerekiyordu tedavisini çok iyi yaptı ve sokak hayvanı olduğu için fiyatdada indirim yaptı evcil havanlarınız rahatsızlanırsa yada sokak hayvanınız rahatsızlanırsa gönül rahatlığıyla buraya götürebilirsiniz. Tavsiye ediyorum.

İşletme sahibinin yanıtı : Teşekkür Ederiz.

By farude

Bir yanıt yazın