Ayazağa Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Ayazağa Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Ayazağa Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Ayazağa Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Ayazağa Şehit, Naci Canan Tuncer Sk. Caddesi D:NO:9/B, 34000 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 02122897757

Hizmet Saatleri : 10.00 – 19.30

Ayazağa Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Ayazağa Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Tuğçel Işık – 3 hafta Önce

Sokakta bulmuş olduğum kediyi götürdüm kendilerine bana bir fiyat çıkardılar yapılacak testlerin fiyatlarını söylediler yüksek tutar olduğu için karşılayamayacağımı belirttim. Testleri yapmadan 255 tl o süre zarfında herhangi bir iğne serum tedavisi yapmadıkları röntgen vs olarak belirttikleri muayne için ücret ödedim serum tedavisi için de ayrı ücret verildi ama kediyi alıp çıkmak zorunda kaldım. Yolda da kedi öldü. Benim bir vatandaş olarak kediyi o halde bırakmaya içim el vermedi ama kendileri o şekilde verip yolladılar. Sokakta vs yaralı hayvan bulup götürecekler bunları bilsin ona göre götürsün.

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba Tuğçe hanım Sokak hayvanlarına kendi insiyatifimiz olarak %50 indirim yapıyoruz. Takdir edersinizki biz belediye değiliz verdiğimiz hizmetleri biz de parayla alıyoruz. Kedinize ödediğiniz ücretin içinde muayene ücreti, röntgen ve yoğun bakımda oksijen vardı. İğne ve serumlar için ücret ödemediniz. Ayrıca sizin ve ailenizin maddi durumu bu ücreti ödemeye yeterli olduğu halde bizden ücretsiz tedavi istemeniz yapmadığımız için de sosyal medyada karalamanız hoş değil. Sevgiyle kalın.

Esin Sarsılmazlar – 4 ay Önce

Kedimi tıraş yaptırmak için ilk defa gittiğim bir veterinerdi. Hizmetlerinde pet kuaförü diye başlık vardı fakat alakaları bile yok boyun kısmı yamuk makine izlerinden bahsetmiyorum bile kafasını o kadar kötü tıraş etmişler ki anlatamıyorum keserken full tüy yutmuş kedimi aldığımda tanınmaz haldeydi hayvanı ne hale getirmişler memnun kalmadım işlerinde profesyonellik namına hiçbir şey yok diğer hizmetlerini bilemem ama tıraş ve kesimde sıfırlar.

İşletme sahibinin yanıtı : Merhabalar Esin Hn.Kliniğimize geldiğinizde 1 yaşındaki kedinizi ilk defa traş ettirmek istediğinizi söylediniz. Biz de neler yapabileceğimizi uzun detaylı şekilde anlattık. Kediniz kafa ve patiler hariç 3 numara ile traş edildi, kafasındaki tüyler için ara makasla fazlalıkları alındı. Sanırım ilk defa traş ettirdiğiniz için gözünüze farklı geldi 🙂 Yoksa yanlış yapılan bir şey olmadı. Beğenmediğiniz ense traşı için gelin kliniğimizde düzeltelim. Sevgiler..

Şeyma Yüksek – 3 hafta Önce

Ekmek veriyoruz diye çalışanları aşağılamakda hiç hoş değil.

İşletme sahibinin yanıtı : Şeyma hanım ekmek yediğiniz klinikten kendi isteğinizle aniden işi bırakıp sonra da karalama yapmak hoş değil.

Bahar Akar – 11 ay Önce

Veterinerlık hızmetlerı olarak gercekten muthıs hızmet vermektesınız en son sızden aldıgım hızmetten cok memnunum bır cok konuda yardımcı oldugunuz ıcın sıze mınnetarım 🌸 hayırlı işler dilerim

işletme sahibinin yanıtı : Teşekkür Ederiz

By farude

Bir yanıt yazın