Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübemizi sizlerle buluşturmak, patili dostlarınızı gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz ve onların da kendisini evinde gibi güvende hissedebileceği bir yuva olmak için buradayız. Hizmet kalitemiz, tecrübemiz, donanımımız ve profesyonel ekibimiz ile sektörde bir “İKON” olmak için, gün geçtikçe büyüyen uzman kadromuzla 7 gün 24 saat, her ihtiyaç duyduğunuz anda patili dostlarınıza ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. İkon Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır.İkon Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız.İkon Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. İkon Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Maslak, Aos 53. Sk. no: 11 c, 34398 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0212 286 62 22

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

İkon Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

İkon Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Serkan Durukan – 1 hafta Önce

Tüm küçük dostlarınızı buraya getirebilirsiniz.Hem çok ferah ve güzel veteriner, hem de hekimler işinin uzmanı. Gözünüz hiç bir zaman arkada kalmaz.

Yekta Anbar – 2 hafta Önce

Çok deneyimli ve ilgili, işini severek yapan uzman hekimler. Şiddetle tavsiye ediyorum 🙏🙏🙏

Tülay Kayalar Durukan – 1 gün Önce

Güler yüzlü karşılama, profesyonel ve çok yardımcı hekimler ve gördüğüm en temiz klinik. Ben indirim istemeden getirdiğim sokak can’ı için direk indirim yapmaları ise muhteşem bir duyarlılık…

By farude

Bir yanıt yazın