Leon Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Leon Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Leon Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Leon Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Emirgan, Hekim Ata Cd. No:12 D:2, 34467 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 02122291923

Hizmet Saatleri : 08.00 – 21.00

Leon Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Leon Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Aslı Kütük – 4 hafta Önce

Çok memnunum cuma bey 20 yıldır tanıdığım ve sevdiğim çok değerli bir hakimdir

Sudem Altan – 2 hafta Önce

Kedime kısırlaştırma ameliyatı için emanet ettim etmez olaydım.Kızım 4 gün boyunca ne yemek yedi ne su içti.Bu zaman zarfında Cuma Bey’i sürekli aradım normal olduğunu düzeleceğini söyledi.Cuma Bey tatilde olduğu ve kedim bir türlü kendine gelmediği için başka veterinere gitmek zorunda kaldım.Ordaki veteriner hekim bana yarasının enfeksiyon kaptığını ve dikişlerinin çok boğarak dikildiğini acilen hayvanın tedavi edilmesi gerektiğini yoksa öleceğini söyledi.Demem o ki Cuma Bey’e sakın güvenmeyin.İşini asla ve asla bilmiyor.

Emel Emel – 1 ay Önce

I yavrumuzun kısırlaştırma için güvenip teslim ettiğimiz ama resmen delik deşik edilip bide dalga geçer gibi geçer geçer diye cvp alınan veteriniremi yıldız verdiniz…. ASLAAA VE ASLAA İŞİ BİLMİYOR… Bırakın can emanet edilmesini neysee

Erbil Akay – 3 gün Önce

Cuma bey bence insanlar dan çok hayvanların dilinden anlıyor güvenebilirsiniz

Murat Kayha – 2 hafta Önce

Bilgi ve tecrübesiyle Veteriner Cuma MURAT ve abisi Halil MURAT’ in dostlarimiza olan ilgi ve alakaları çok iyi.

By farude

Bir yanıt yazın