Ankara Çankaya ilçesinde Hizmet Veren Özel Hastane Olan Başkent Hastanesi Ek Bina ile ilgili Sizlere Bazı Detaylı Bilgileri Yazımızın Devamında Görebilirsiniz.Başkent Hastanesi Ek Bina Nerede,Başkent Hastanesi Ek Bina Nasıl Gidilir,Başkent Hastanesi Ek Bina Telefon Numarası,Başkent Hastanesi Ek Bina Adresi,Başkent Hastanesi Ek Bina iletişim Bilgileri,Başkent Hastanesi Ek Bina Muayene Ücreti,Başkent Hastanesi Ek Bina Pcr Testi,Başkent Hastanesi Ek Bina Doktorları,Başkent Hastanesi Ek Bina Kadın Doğum Doktorları,Başkent Hastanesi Ek Bina Cildiye Doktorları,Başkent Hastanesi Ek Bina Anlaşmalı Kurumlar,Başkent Hastanesi Ek Bina iş İlanları

Adres: Bahçelievler, 53. Sk. No:48, 06490 Çankaya/Ankara

Çalışma Saatleri : 24:00

Telefon: (0312) 212 82 82

Başkent Hastanesi Ek Bina Yol Tarifi

Başkent Hastanesi Ek Bina Doktorları

Doktorları Devamını Görmek için Tıklayınız

Başkent Hastanesi Ek Bina Yorumları

Sevimli Geziler – 3 yıl önce
Hem annemin daha önceki ameliyatları hem de babamın yakında olduğu açık kalp ameliyatı sonrası bu hastanenin iyi bir hastane olmaktan öte bilgili ve işini iyi yapan doktorlara sahip olduğunu belirtmek isterim. Özellikle kalp damar cerrahisi doktorlarından Sn. Prof.Dr. Atilla sezgin’ in hastalarına olan sıcak ve güven verici davranışları, açıklayıcı konuşmaları ve ameliyat öncesi sonrası ilgisi takdir edilmesi gereken bir durum. Umarım hiç kimsenin bòyle bir şeye ihtiyacı olmaz ama oldu ya bize olmasa çevremizdeki insanların ihtiyacı olabilir kesinlikle bu konuda Atilla SEZGİN hoca’ ya ve ekibine güvenebilirsiniz. Ayrıca kardiyoloji doktorlarından Yrd.Dç. Dr. Emir Karaçağlar’ ın ilk teşhisini de gözardı etmemek lazım. Bu konularda sonsuz güvendiğim bu hastanenin en sevmediğim yanı ve en büyük sorunu otopark sorunu. Zaten eski bir muhit olan Bahçelievler’in otopark sorunu varken birde hastaneye geldiğimizde karşılaştıģımiz bu sorun inanın hasta olmayan insanı bile hasta eder. Bir de uygunsuz parkeden ve gerçekten çekilmesi gereken otomobiller varken en masum haliyle parkedilmiş araçları çeken çekiciler insanı çileden çıkarırlar. (Hayır benim arabamı çekmediler ama akıl var mantık var 🤔 insanlar oralara keyif yapmaya değil şifa bulmaya geliyor, bide arabasının peşinde mi koştursun. Burada sözüm sadece hastane yönetimine deģil. Bu konuyla bir ćok kurumun ilgilenmesi lazım, çünkü olan hasta ve hasta yakınlarına oluyor)

Bahadır Dumlu – 8 ay önce
KBB da Doç.Dr. Arzu Hanım a teşekkür ediyorum güven verici ,enerjik,mükemmel, dünya tatlısı bir hocamız sevgiler 🙏

TURHAN YALÇIN – 4 yıl önce
Özel hastane olmasına rağmen devlet hastanesi gibi çalışıyor. Telefonla istediğiniz bölüme ulaşmanız çok zor. Ulaşacağınız kişinin telefonunu almanız gerekiyor. Çok kalabalık,doktorlar ve personel sizi hatırlamıyor. Düşünsenize,doktorunuz sizi ameliyat ediyor,10 gün sonra hatırlamıyor. Durumunuz hakkında ne kadar sağlıklı bilgi alabilirsiniz ki… Hastane imkanları ve destek hizmet olarak yeterli seviyedeler.

Hakkı Akın KABAOĞLU – 3 yıl önce
Park yeri sıkıntısı çok fazla ayrıca alınan ücret ve verilen hizmet tartışılır. Ben pek memnun kalmadım. Özel hasteneye gidiyorsunuz randevu verilen saatten 45 dakika sonra muavine olabiliyorsunuz. Bunu doktora söylediğimizde bi dayak yemediginiz

Candan Altan Kahraman – 3 yıl önce
Çağın gerisinde,hastaneyle alakası yok,günümüzde bu tip devlet hastanesi bile kalmadı,ben sağlık idarecisi olarak hizmet almadan geri döndüm,ayrıca çalışanların mutlaka hizmet içi eğitim programına alınması gerektiğini düşünüyorum

Oktay Kök – 6 ay önce
Otoparkı olmayan , arabayla rezil olacağınız yer.

Hasan Hüseyin7 Cömerth2 – 4 yıl önce
Tıbbi açıdan harikulade ama, şehrin merkezinde olması nedeniyle küçük küçük binalar bir şekilde değerlendirilmeye çalışılmış. Zamanla binalar yenilendikçe daha iyi olacağını düşünüyorum. Bu arada otopark sorunu da çözülür İnşaallah.

CAN ALOGLU – 3 yıl önce
Hastalara vale ve otopark hizmeti büyük kolaylık sağlıyor. Hastane sistemi ve ödeme kolaylıkları hayatı kolaylaştırıyor. Tüm görevlilerin hastalara tavırları ilgili ve pozitif.

UZMANLAR GAYRİMENKUL – 3 yıl önce
Bence şehrin içine sıkışmış düzensiz üniteler arasında gidip gelinirken hasta olunabilecek bir yer konut alanlarını fahiş fiyatla alıp siyasi gücünü kullanıp olmaması gereken imar değişikliğiyle sağlık alanı yapıp açık hava sağlık hizmeti veren öyle ucuza da değil hiç bir ekipmanı gıncel olmayan bir hastane başka söze herek varmı?

SerdarB – 3 yıl önce
Ana bina ile çok mesafeli olması insanı yoruyor. Hele de tahliller için git-gel havada kötüyse zor. Ama yine de size çok yardımcı olmaya çalışan bir anlayış insanı mutlu ediyor.

Volkan KUTBAY – 6 yıl önce
Başında HABERAL olduktan sonra her yer güzel olur. Cerrahi bölümü ve hizmetlerinden son derece memnun kaldığımız bir kurum. Her konuda kendinizi emanet edebileceğiniz bir kurum..

M. İbrahim Unsal – 3 yıl önce
Temiz ve duzenli bir hastane. 2018 fiyatlari bir harika! Bazi personelin kral/kralice olup parttime kamu hizmetinde calistigindan supheleniyorum.

By farude

Bir yanıt yazın