Başkent ankara’nın Çankaya İlçesinde Hizmet Veren Özel Hastane Lokman Hekim Akay Hastanesi ile ilgili Sizler için Bir Çok Detaylı Bilgiyi Bir Araya Toplayıp yazımızın Devamında Sizlere Sunmak için Bir Araya Toplamış bulunmaktayız.Lokman Hekim Akay Hastanesi Nerede,Lokman Hekim Akay Hastanesi Nasıl Gidilir,Lokman Hekim Akay Hastanesi Telefon Numarası,Lokman Hekim Akay Hastanesi Adresi,Lokman Hekim Akay Hastanesi iletişim,Lokman Hekim Akay Hastanesi Doktorları,Lokman Hekim Akay Hastanesi Muayene Ücreti,Lokman Hekim Akay Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Lokman Hekim Akay Hastanesi Cildiye Doktorları,Lokman Hekim Akay Hastanesi iş ilanları,Lokman Hekim Akay Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar

Adres: Kavaklıdere, Büklüm Sokağı No:4, 06700 Kavaklıdere / Çankaya/Çankaya/Ankara

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 9 911

Lokman Hekim Akay Hastanesi Yol Tarifi

Lokman Hekim Akay Hastanesi Doktorları

A
Prof. Dr. Ahmet Duran Demir
Prof. Dr. Alper Murat Ulaşlı
Uzm. Dr. Ayşen Koçyiğit
Uzm. Dr. Ahmet Akdoğan
Uzm. Dr. Alper Gündoğan
Uzm. Dr. Aysel Çakır
Dr. Ahmet Turan Karakuş
Op. Dr. Adnan Bulut
Op. Dr. Ahmet Arık
Op. Dr. Atike Atasoy
Op. Dr. Ahmet Gürhan Dülgar
Uzm. Dyt. Ayfer Bozkurt

B
Prof. Dr. Benan Kasapoğlu
Prof. Dr. Bülent Ahmet Beşirbellioğlu
Prof. Dr. Bülent Erdemli
Prof. Dr. Burçak Bilginer
Uzm. Dr. Bağnu Bilimgut
Uzm. Dr. Bahattin Gürsul
Uzm. Dr. Belma Çevik
Op. Dr. Bülent Gülensoy

C
Prof. Dr. Celil Göçer
Prof. Dr. Ceyla İrkeç

D
Doç. Dr. Demet Kokanalı
Uzm. Dr. Deniz Engin Gök
Uzm. Dr. Derya Yaşar
Uzm. Dr. Dilek Çetin

E
Prof. Dr. Engin Dursun
Uzm. Dr. Emre Nuri Günel
Uzm. Dr. Esra Eruyar
Dt. Ezgi Taşkaya Özgür

F
Doç. Dr. Fatih Bakır
Uzm. Dr. Faraj Afandiyev
Uzm. Dr. Fatma Hale Berksun Çetin
Op. Dr. Ferhat Yavuz Akbay

G
Dr. Gökmen Özdenoğlu
Uzm. Psikolog Gamze Türkmen

H
Prof. Dr. Haluk Deda
Prof. Dr. Hüseyin Hakan Kınık
Doç. Dr. Haydar Celasin
Uzm. Dr. Hacı Ali Kürklü
Dt. Hilal Arslan

I
Prof. Dr. İbrahim Alanbay
Prof. Dr. İsmail Hakan Kulaçoğlu
Doç. Dr. İsmail Kırbaş
Doç. Dr. İsmail Safa Yıldırım
Uzm. Dr. İsmail Öztürk
Op. Dr. İrem Güler Özgür
Op. Dr. İsmail Daldal

K
Doç. Dr. Kayıhan Akın
Doç. Dr. Kaan Kaya
Dt. Kardelen Ezgi Dağ

L
Dr. Leyla Abdullayeva

M
Prof. Dr. Mehmet Fatih Can
Prof. Dr. Murat Kekilli
Dr. Mehmet Acu
Dr. Murat Kadir Erdem
Op. Dr. M. Tarhun Yosunkaya
Dt. Mehmet Burak Aksoy

N
Prof. Dr. Nurullah Çağıl
Prof. Dr. Nurullah Zengin
Op. Dr. Nihat Berkay Köksoy

O
Prof. Dr. Özgür Uğurlu
Doç. Dr. Özlem Banu Tulmaç
Uzm. Dr. Orhan Reşit Çubukçu

P
Uzm. Dr. Perihan Ekmekci

R
Uzm. Dr. Rıfat Bozkuş

S
Çocuk Gelişim Uzmanı Sebahattin Doğru
Prof. Dr. Serkan Şimşek
Uzm. Dr. Sabina Umudova
Uzm. Dr. Seçil Atasoy
Dr. Serdar Bozkurt
Op. Dr. Sedat Avşar
Op. Dr. Sinem Tavşan Ersoy

T
Uzm. Dr. Tülin Çataklı

U
Op. Dr. Ufuk Mungan

Y
Uzm. Dr. Yasemin Kıraç

Ç
Op. Dr. Çiğdem Gonca

Ş
Uzm. Dr. Şahin Doğanay

Lokman Hekim Akay Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Cansu Gökçe – 2 ay önce
Lokman Hekim Akay Hastanesi’nde 14 ay önce yani yoğun pandemi döneminde doğum yaptım. Sizi tercih etme sebebim kurumunuzda görev yapan sevgili doktorumdu. Pandemi nedeniyle eşimi doğuma almadınız anlayışla karşıladık (üstelik diğer özel hastaneler önlemlerini almış, izin veriyordu). Annemin babamın dahi ziyaret girişini engellediniz, kurallarınıza uyduk. FAKAT bugün gördük ki hastaneniz yine aynı sistemde devam etmiş ve hiçbir gelişme gösterememişsiniz. Aynı yerde (benim doktor tavsiyem üzerine) doğum yapan kuzenimi ziyareti bırak sadece 5 saniye görmek için asansörün gelmesini dahi beklememize yine müsade etmemenizi artık anlayamadık. Bizlere hitap etme şeklinden hiç hoşnut olmadığımız güvenlik sorumlusu kişinin ‘burada beklemek yasak, çıkın!’ demesini yeterli bulmuşsunuz. (Bekleyebildiğimiz yer de merdiven boşluğu!!) İnsanlara bu şekilde yol gösteremezsiniz. Madem hijyene özen gösteriyorsunuz en azından camekanlı bir alan yapıp ÖZEL hastanenizi pandemi koşullarına uygun ÖZEL bir hale getirebilirdiniz. Özel hastane tercih etmemizin sebebi elbette ki özel bakım ve hizmettir. Pandeminin arkasına sığınıp yapılmış olan bu muameleyi 2. kez kabul etmemizi beklemeyin. Özellikle güvenlik sorumlunuzun hasta yakınlarına yaklaşım tarzını kınıyor, adınıza yakışır ÖZEL bir çözüm bulmanızı öneriyorum.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Deneyiminizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Eda Topal – 2 ay önce
Bugün Akay şubesindeydik şükür kendimi yurtdışında hissettim çünkü sağım solum Arap ve onların ki çocuk onlar hasta biz neyiz bizim evladımız ne? Sorun sekreteryanız değil sorun onca hastayla bölünmeye çalışan doktorunuz da değil ki eminim sizin sözde hastane politikanızdan yeteri kadar asapları bozuluyordur eşimi arayıp gerekli uyarılar yapıldı demek ne demek ya kimi uyardınız pardon? Biz doktorumuzdan memnun olmasak 4 yıldır ona emanet etmeyiz evladımızı! Bahsettiğiniz politikalarınızı iyileştirin lütfen Arap hasta(müşteri) politikanızı iyileştirin mesela kendi sorumsuzluğunuzu eksikliğinizi yıllarını mesleğine adamış insanlara maal etmeyin mesela o hastanede haftasonu 1 çocuk doktoru muayeneye yetersiz bu bu kadar net.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Deneyiminizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Mehmet Kaya – 3 hafta önce YENİ
Lokman Hekim Akay hastanesinde 4 Kasım 2021 de eşim Nuray Ümit Kaya başarılı bir by pass ameliyatı oldu ve 4 damarımız değiştirildi.Doktorumuz Kaan Kaya ve Ufuk Mungandan çok memnun kaldık gerek bilgisi ,ameliyatı ve yaklaşımı bizi çok memnun etti.Ameliyat öncesi ve sonrası hastamız ve biz her aşamada bilgilendirildik ..2 katta görevli hemşire hanımlar ve beyler gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar .Ayrıca odalarda temizlik ve yemek çok iyi yapılıyor.Taburcu sonrası her açıdan bilgilendirildik. Hastamız ve biz gerek doktorumuzdan,gerekse hastaneden çok memnun ayrıldık Eğer bir yakınınız kalp by pass olacaksa hastaneyi kesinlikle tavsiye ederim.

İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
Değerli yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Şeyma S. Yaman – 2 ay önce
Hasta randevu planlaması sıfır. Yabancı hastaların parasının bu kadar önemli olduğunu bu kadar açık üslupta ifade etmeniz ayrıca etik degil. VIP bölüm sıradan resepsiyon yeteri ikadar igili degil. Doktorun işlemde olacağı saate randevu ayarlamak hastalara saygısızlık ve hasta haklarına aykırı. İki büklüm ağrıdan kıvrılan hasta doktorunu saatlerce beklemek zorunda degil. Tüm olumsuzluklara rağmen
Doktorumuz Murat Beye ve sekreterlikdeki Rabia Hanıma teşekkürlerimi sunmak isterdim.
Ama hastanenin iletişim, zamanında doğru bilgi verme, doğru dil ve üslupla konuşma konusunda çalışmaları şart.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Deneyiminizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletişim bilgilerinizi aşağıdaki link aracılığıyla paylaşmanız durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Sağlıklı günler dileriz.

Sezenn Sezenin – 3 ay önce
Lokman hekim Akay hastahanesi prof dr Nurullah Çağıl hocam o kadar iyi o kadar pozitif ve güleryüzlü bir insan ki sizi dinlemekle kalmayıp tamamen şikayetinizi ve tedavi sürecini detaylı bi sekılde anlatıyor hasta ile tamamen arasında güven dolu bi yaklaşıma sahip gözümdeki bi leke için geldim suan damla uygulaması yapıyoruz geçmez ise operasyonla alınacağnı söyledi başka doktorlar buranın tedavi odaklı olmayı sizi insan yerine koyup neyinizin olduğunu bile dile getirmiyor kendimi bugun şanslı hissettim hocamla görüşebildiğim için ve sonsuz güvenle ayrıldım kendisi Ankara için bir nimet bence iyiki var . Ve hastahane olarak çok şanslı olduğunuzu dile getirmek isterim .

İşletme sahibinin yanıtı 3 ay önce
Değerli yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Ebru Elif Yıldız – 3 ay önce
Lokman Hekim Akay Hastahanesi Kardiyoloji Dr.larından Kıymetli Prof.Dr.Ahmet Duran DEMİR hocamıza her zamanki ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz. Hekimlikten önce insanlığı önemseyen sempatik ve donanımlı doktorumuza hem kemoterapi hastası olan annemi hem Kalp hastası olan babamı gönül rahatlığıyla, kafamda hiç bir şekilde soru işareti kalmadan teslim ediyorum. Ayrıca Babamın birkaç gün önce gerçekleştirilen anjiosunda kardiyoloji hemşiresi Aydan Hanıma güleryüzlü, yardımsever ve son derece ilgili ve alakalı, mesleğine saygılı, hemşireliğin hakkını verdiği için sonsuz teşekkürler. Ayrıca Endokronoloji Dr.muz Deniz Engin GÖK Hanımefendiye de teşekkür ederim.

İşletme sahibinin yanıtı 3 ay önce
Deneyiminizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Ulvi DAĞDEVİREN – 4 ay önce
Randevulu hasta olarak randevu saatimden 10 dakika önce LOKMAN HEKİM AKAY HASTANESİ inde hazır bulundum, görevli, Doktor odasını tarif ederek çağrılacağımı söyledi.
Benden önceki randevusu olduğunu düşündüğüm hasta çıkınca yabancı uyruklu bir bayan anında Doktor odasına daldı. Doktorun çağırması ile hasta ve bir yakını da dahil olmak üzere muayene odasına girdiler.
5 Dakika bekledikten sonra, bankoya giderek odaya giren hastanın randevusunun olup olmadığını sordum, kontrol ederek randevulu hasta olmadığını belki kontrol için gelen bir hasta olabileceğini söyledi.
Yaşımız gereği kontrol vb. durumlar en fazla 5 dakika sürer, diye beklemeye başladım.
25 dakika sonra hasta çıktı ve Doktor beni çağırdı, Doktora niçin benim randevu saatimde başka hasta aldığını sordum, önce randevulu hasta olduğunu söyledi ben bankoya sordum randevulu değilmiş diye ısrar edince, bu sefer Sağlık Turizmi hastası olduğunu ve tercümanları vasıtasıyla geldiklerini söyledi.
Bende randevulu hasta olduğumu bunu yapmaya hakkı olmadığını söyleyerek muayene formunu yırtıp masasına atıp çıktım.
Doktor bey tahminimce böyle tepi görmediği için, odasından çıkarak görevli çağırıp, Özel Sağlık sigorta hastası olduğu için böyle yapıyor beyaz kod verin, beyaz kod verin diye seslendi.
Gelen güvenlik görevlisi kibarca yol gösterdi, bende Hastaneden ayrıldım.
Özel bir hastanede bu kadar özensizliği ve randevulu hastalarına karşı yapılan saygısızlığı kınıyorum.

Ulvi Dağdeviren

semra gulhan – bir ay önce
Lokman Hekim Akay Hastahanesi
Tamamlayıcı özel sağlık sigortam olmasına rağmen ve daha öncesinde başka özel hastanelerde muayene olmama rağmen kurumlarında sağlık sigortamın karşılamadığını söyleyerek benden muayene ücreti aldılar. Bunu randevu alırken belirtip sorduğum halde sigortanız karşılıyor deyip de muayeneden sonra benden ücret talep etmeleri hiç etik olmadı haksız yere beni mağdur ettiler hukuki yollara başvuracağım Kesinlikle tavsiye etmiyorum

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Deneyiminizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

lokman hekim akay hastanesi beyin cerrahi doktorları
lokman hekim akay hastanesi burçak bilginer
lokman hekim akay hastanesi benan kasapoğlu
lokman hekim akay hastanesi bölümleri
lokman hekim akay hastanesi başvuru
ankara lokman hekim akay hastanesi beyin cerrahi doktorları
lokman hekim akay hastanesi ankara
lokman hekim özel akay hastanesi
lokman hekim akay hastanesi cildiye
lokman hekim akay hastanesi covid testi
lokman hekim akay hastanesi check-up
lokman hekim akay hastanesi cankaya
lokman hekim akay hastanesi genel cerrahi doktorları
lokman hekim akay hastanesi plastik cerrahi doktorları
lokman hekim hastanesi akay hastanesi
lokman hekim hastanesi ankara akay
lokman hekim akay hastanesi çalışma saatleri
lokman hekim akay hastanesi çankaya/ankara
lokman hekim akay hastanesi kardiyoloji doktorları
lokman hekim akay hastanesi ortopedi doktorları
lokman hekim akay hastanesi dahiliye doktorları
lokman hekim akay hastanesi dermatoloji doktorları
lokman hekim akay hastanesi diş doktorları
lokman hekim akay hastanesi doğum paketi
lokman hekim akay hastanesi diyetisyen
lokman hekim akay hastanesi doğum ücretleri
lokman hekim akay hastanesi dahiliye
lokman hekim akay hastanesi ekşi
lokman hekim akay hastanesi e sonuç
lokman hekim akay hastanesi endokrinoloji doktorları
lokman hekim akay hastanesi estetik
lokman hekim akay hastanesi online randevu
lokman hekim akay hastanesi lazer epilasyon
lokman hekim akay hastanesi saç ekimi
lokman hekim akay hastanesi fiyatları
lokman hekim akay hastanesi mr fiyatları
lokman hekim akay hastanesi göz doktorları
lokman hekim akay hastanesi genel müdürü
lokman hekim akay hastanesi nasıl gidilir
lokman hekim ankara akay
lokman akay hastanesi ankara
lokman hekim akay kadın doğum
lokman hekim akay başhekim
lokman hekim akay hastanesi harita
lokman hekim akay hastanesi hemşireleri
lokman hekim akay hastanesi müşteri hizmetleri
lokman hekim akay hastanesi kadın hastalıkları doktorları
lokman hekim akay hastanesi doktorlar
lokman hekim akay hastanesi iletişim
lokman hekım akay hastanesi
lokman hekim akay hastanesi iş başvurusu
lokman hekim akay hastanesi insan kaynakları
lokman hekim akay hastanesi iş ilanları
lokman hekim akay hastanesi kadın doğum
lokman hekim akay kadın doğum doktorları
lokman hekim akay doktorları
lokman hekim.akay hastanesi
lokman hekim akay hastanesi kimin
lokman hekim akay hastanesi kavaklıdere / çankaya/çankaya/ankara
lokman hekim akay hastanesi kbb doktorları
lokman hekim akay hastanesi kadın doğum yorumları
lokman hekim akay hastanesi laboratuvar sonuçları
lokman hekim akay hastanesi sahibi
lokman hekim akay hastanesi müdürü
lokman hekim akay hastanesi otopark var mı
lokman hekim akay hastanesi nurullah zengin
özel lokman hekim akay hastanesi nerede
özel lokman hekim akay hastanesi telefon
akay lokman hekim hastanesi’nin telefon numarası
lokman hekim akay hastanesi odaları
lokman hekim akay hastanesi ortopedi
lokman hekim akay hastanesi onkoloji doktorları
lokman hekim akay hastanesi doğum odaları
özel lokman hekim akay hastanesi telefon numarası
özel lokman hekim akay hastanesi doktorları
özel lokman hekim akay hastanesi ortopedi doktorları
özel lokman hekim akay hastanesi kardiyoloji doktorları
özel lokman hekim akay hastanesi tahlil sonuçları
özel lokman hekim akay hastanesi muayene ücreti
özel lokman hekim akay hastanesi kadın doğum doktorları
lokman hekim akay hastanesi psikiyatri
lokman hekim akay hastanesi psikiyatri doktorları
lokman hekim akay hastanesi psikolog
ankara lokman hekim akay hastanesi doğum paketi
lokman hekim akay hastanesi randevu
lokman hekim akay hastanesi romatoloji doktorları
lokman hekim akay hastanesi romatoloji
lokman hekim akay hastanesi sonuç
lokman hekim akay hastanesi şikayet
lokman hekim hastanesi akay şubesi
lokman hekim akay hastanesi telefon
lokman hekim akay hastanesi tahlil sonuç
lokman hekim akay hastanesi tahlil
lokman hekim akay hastanesi ücretleri
lokman hekim akay hastanesi üroloji doktorları
lokman hekim akay hastanesi yeni doğan ünitesi
van özel lokman hekim hastanesi
van lokman hekim hastanesi ücretleri
van.lokman hekim hastanesi
lokman hekim akay hastanesi yönetim kurulu
lokman hekim akay hastanesi ziyaret saatleri
akay hastanesi lokman hekim
lokman hekim akay bölümleri
lokman hekim akay hastanesi randevu alma
lokman akay hastanesi
özel lokman hekim akay hastanesi

By farude

Bir yanıt yazın