Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Nerede,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Nasıl Gidilir,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Telefon Numarası,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Adresi,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi iletişim Bilgileri,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Doktorları,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Muayene Ücreti,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Pcr Testi,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi iş İlanları,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Tahlil Sonuçları,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Cildiye Doktorları,Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, Ankara’da yer alan Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin merkez hastanesi. Ankaray Beşevler istayonuna yaklaşık 500 metre uzaklıktadır.

Adres: Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Cum 08:00

Telefon: (0312) 203 68 68

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Yol Tarifi

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Onur Arslanca – 2 ay önce
Ben hayatımda bu kadar çalışanıyla doktoruyla vs herşeyiyle kötü bir hastane görmedim. 10 aylık çocuğumu yüksek ateş sorunuyla acile getirdik bize yatış verdiler ve yattığımız oda eylül ayında buz gibiydi.Asistanların insanlara davranış biçimi zaten başlı başına bir rezalet.Araştırma hastanesi adı altında çocuğumuzu delik deşik ettiler..Kısacası o iğrenç rahat tavırları ve bize yönelttikleri o kelimeler hala ve hala kulağımda çınlamakta.Tamamen paraya yönelik bir sağlık sistemi 1 gün kaldığımız hastanede biZe 14 bin türk lirası fatura çıkartmışlar..Benim çocuğumun her bir göz yaşına o hastaneye lanet yağdırmaya devam edicem.Hastaneden çıkartmak istediğim de çocuğunuzun hayati tehlikesi olduğunu ilettiler bir anne bir babaya bu cümlenin ne kadar ağır gelebileceğini her anne her baba bilir.Çocuğumun hiç bir hayati tehlikesi olmamakla birlikte tek şikayeti ortada dolaşan özellikle şu sıra ortalarda dolaşan virüs..sırf tedaviye burda devam edilip para kazanmak..3 doktor ve 2 hastaneye çocuğumun kan sonuçlarını ilettim verdikler cevap aslında çok netti YAZIK dediler.Cidden çok yazık okuyup tıp bitirmişler belki ama İNSANLIK ÇOK AMA ÇOK BAŞKA Bİ FAKÜLTE..Daha bitmedi o hastaneyle işim.. Adli süreçte başlıyacak..

Nursen Karadoğan – 2 ay önce
Başkent Hastanesiyle ilgili bir değerlendirmede bulunmanın, vatandaşlık bilinci ve diğer vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına kendime borç bilirim. 21 Eylül 2021 tarihinde açık myomektomi (sezaryen ameliyatı gibi açık) ameliyatı oldum.Doktorum Prof Dr. Hulusi Bülent Zeyneloğlu. Hulusi Hoca çok iyi bir doktor ve ben hocadan çok memnunum. Ameliyattan geldikten sonra ve ameliyat akşamı tam bakıma muhtaç olduğum dönemde (idrar sondası, kolumda mayi, giyinme, soyunma, yemek yeme, tuvalet, mobilizasyon vs. ihtiyaçlar ) bir refakatçimin alınmaması, beni olumsuz etkiledi. Covid-19 nedeniyle kadın doğum kliniğine refakatçi alınması yasaklanmış maalesef. Bu çok yanlış bir uygulamadır. Kanımca, pcr testi negatif ve 2-3 doz aşısını olmuş hasta yakınları, refakatçi alınabilir. Ben de sağlık personeliyim. Ameliyat gecesi çok zor durumda, tek başıma kaldım. Hemşire ve personel sayısı zaten yetersiz. Hemşire, doktor ve personel arkadaşlar çok ilgiliydiler ama onları ihtiyaçlarımız için sürekli çağırmak olmuyor. Lütfen şu refakatçi alınmaması kuralını gevşetin ya da kaldırın. Umarım hastane idarecileri, bu değerlendirmeye kulak verir.

L. Öztürk – 3 ay önce
Bir gaflet anında 16 yaşındaki hastayı bademcik ameliyatı için getirdim ve pek çok usulsüzlük tespit ettim.16 Ağustos Günü suç duyurusu yapacağım.
Özel odanız hazır saat 11de gelip oradan ameliyata geçebilirsiniz dediler ama özel oda falan yokmuş ve 16 yaşındaki kız çocuğunu bekleme salonundan apar topar yanında ben yokken işlemlerle uğraşırken alıp ameliyata götürmeye kalktılar ve kız çocuğu hüngür hüngür ağlıyordu (kamera kayitlari) verdiğim 4350 liralık odeme ve senetin içinde tüm gece yatış malzeme hersey dahil olmasına rağmen KBB hemşiresi tarafından önce “ameliyat sonrası içecekleri biz vereceğiz siz almayin” denmesine rağmen ertesi gün “kantinden siz gidin içecekleri alın biz vermiyoruz” dediler.
Hastayı hakları birimi kendinden bihaber!
Bre Terbiyesizler!!!16 Ağustos günü suç duyurusu ile başlayan adlı sürecin ötesinde bloglar kanalıyla da ifşa edeceğim.
Sn.Mehmet Haberal ; ara sıra gel ve bak hastanene,hatta tedbili kıyafet giy ve hastalar ile personel nasıl birbirini yiyor kendin gör.
“Ameliyat hemşiresinin kendi ağzından 13 Ağustos günü ameliyata girecek 16 yasindaki kız çocuğuna dediklerini aktarıyorum :”Bu hastanede hicbirsey rica ile kurallar ile olmaz,çok ısrarcı olmanız gerekir”
Kamera kayıtları açık!!!
Bre Mehmet Haberal!!! Bir kurumda üst yönetici neyse alt personelde aynıdır.
Pes doğrusu!!!!!

Bekir Ekici – 2 ay önce
Çocuk acile covid şüphesi ile geldik. Öncelikli hasta değilsiniz, daha acil hasta olunca önce onları alıyoruz diyerek tam 2 saat bekletildik. Bizimle beraber onca kişi ellerinde ufacık çocuklarla dışarda soğukta bekledi. Böyle berbat başka bir hastaneye daha önce rastlamadım. Bir daha Allah buraya yolumu düşürmez inşallah…

Kamera Arkasındaki Adam – 3 ay önce
06 Eylül 2021 tarihinde saat 20.25 civarı iş arkadaşımda delta virüsü çıkması ve kendimde de covid belirtileri olduğunu belirtmeme rağmen görevli bayanı test yapması için bir türlü ikna edemedik. Bayan ısrarla bir kaç belirti ile test yapmıyoruz çok istiyorsanız sabah için randevu yazayım öyle teste gelin diyerek işlem yapmamak için elinden geleni yaptı. Bu dönemde hele ki bir sağlık teşkilinde bu şekilde işlem yapılmaması çok enteresan. İlgili hastane yönetimi inşallah bu duruma el atar

Baran Can – 3 ay önce
Acil serviste şiddetli karın ağrısı ve sürekli kusma şikayetiyle getirdiğimiz hastamızı üç saat bekletmelerinin ardından acil alanına alıp yaklaşık bir buçuk saatte içeride beklettiler. O sırada tüm hekimlerin hastabasinda olduğu söylenirken 112 den hasta getirildiğinde her birinin ünite dışından ayrı ayrı yerlerden geldiğini ben dahil tüm bekleyenler gördü. Nedenini sorup tepki gösterdiğimiz de güvenlik ordusu dışarı çıkmamiz için bizimle kavga etmeye başladı. Siz siz olun asla tercih etmeyin, ait olduğu üniversitenin adını lekeleyecek bir kurum. Müşteri değil de hastaysaniz asla tercih etmeyin.

Muhammed Berk Ekici – 2 ay önce
İğrenç bir hastane Covid-19 testi için geldik parayı da aldılar bir güzel 2,5 saattir bekliyoruz bizi almalarını. Güya öncelik biz değilmişiz bizden sonra gelenler çok acil diye alıyorlarmış ama bu böyle nereye kadar devam edicek??? Ebeveynler bebekleriyle bekliyor soğukta saatlerdir.

Ece EROL – 4 ay önce
2 Ağustos akşamı 6 yaşındaki oğlum Mert Ege Erol’u Çocuk Acile götürdüm. Dr. Lala hanım ve ismini bilmediğim renkli gözlü sarışın hemşire hanım çok ilgilendiler. İlk defa ağlamadan kan verdik ve serum takıldı. Dr. Lala hanım evde kendi çocuğu hasta olmasına rağmen hiç durmadan tüm akşam acildeki her çocuk için koşturdu. Ne zor evladının yanında olamadan başkalarına şifa olmaya çalışmak. Sabrını, ilgisini eksik etmedi. Allah razı olsun. Uzun süre gözlemleyip kusması geçene kadar beklediler. Hastane de çok temizdi. Teşekkürler.

Güven Sevencan – 3 ay önce
Sağlık çalışanları alanında bilgili, yeterli. Güvenlik personelleri de kibar. Ancak bu hastane için ciddi anlamda bekleme yeri sorunu var. Mesela, acil tarafında içeride hastanız varken eğer dışarıda beklemek durumunda iseniz oradaki ahşap ve arkalıksız oturma koltukları çok rahatsız edici. Otopark ise yukarıda bahsettiğimden daha ciddi bir sorun.

Armağan Karakoç – 4 ay önce
Ortopedi alanında prof. Dr. Ilhami Kuru’ya gitmiştim. Kesinlikle önermiyorum!!! Yanlış yönlendiriyor! Iki dizimden de sakatlandım. Dizlerimi ağrıdan hareket ettiremiyordum. Tekerlekli sandalyede geldiğim ve sancısından ağladığım halde benimle umursamaz bi tavırla konuştu. Onceden baska bir hastanede çektirdiğim mr ı kendisine verdigimde ise bunda bisey gözükmüyor diyerek bakmadı yeniden bizim hastanede çektir dedi. Mr icin verilen tarih iki hafta sonrasıydı. Ben o haldeyken 2 hafta bekleyemezdim. Soğuk/sıcak kompres yapayım mı diye sordugumda: Senin dizine bir şey yapılmaz artık gec kalmışsın ayrica sonrasinda çatlatmıssın büyük ihtimalle diyerek yolladı. Sonrasinda baska bir hastanede hocaya gittiğimde “elimdeki mr a” bakarak dizlerimin ödem topladığını kesinlikle çatlak olmadığını ve soğuk kompres yapmam gerektiğini söyledi!!

Bayram Günaslan – 7 ay önce
2 yıldır diyalize girdiğim, aynı zamanda kardeşiminde 2017’de bizzat Prof. Dr. Mehmet Haberal tarafından böbrek nakli yapıldığı hastane. 2019’da nakil hazırlığı için 5-6 kere yatıp çıkmış olsam da henüz nakil kısmet olmadı. Yatmış olduğum sürede gerek Doktorlar ve hemşireler gerekse destek personellerinin ilgi ve alakalarini eksik etmediği, Ankara’da nadir hastanelerden birisi. Hala aynı hastanenin diyaliz merkezine devam etmekteyim ve düşünenler için canı gönülden tavsiye ederim.

Venivikividi – 2 ay önce
Tek kelime ile REZALET bir hastahane.
Doktorumuz burada olmasa kapısının önünden geçilmez.Para alınana kadar özel hastahane ancak hizmet gerektiği anda devlet hastahanesinden bile kötü olan bir yer. Haberal habersiz durumlardan herhalde ve sadece geziyor. Çalışanlar bile göstermelik geçtiği yerlerde “-mış” gibi davranıyor. Yazık gerçekten ipin ucu kaçmış. Umarım yolunuz bu hastahaneye asla düşmez.

başkent üniversitesi hastanesi ankara kulak burun boğaz doktorları
başkent üniversitesi ankara hastanesi check up
başkent üniversitesi ankara hastanesi covid testi
başkent üniversitesi ankara hastanesi telefon numarası
başkent üniversitesi ankara hastanesi genel cerrahi
başkent üniversitesi hastanesi ankara cildiye doktorları
başkent üniversitesi hastanesi ankara plastik cerrahi
başkent üniversitesi hastanesi ankara çayyolu
başkent üniversitesi ankara hastanesi kardiyoloji doktorları
başkent üniversitesi ankara hastanesi endokrinoloji doktorları
başkent üniversitesi ankara hastanesi diş hekimliği
başkent üniversitesi ankara hastanesi dahili numaralar
başkent üniversitesi ankara hastanesi dermatoloji
başkent üniversitesi hastanesi ankara diyetisyen
başkent üniversitesi hastanesi ankara doğum paketi
başkent üniversitesi ankara hastanesi engelli raporu
başkent üniversitesi ankara hastanesi e sonuç
başkent üniversitesi hastanesi ankara estetik cerrahi
başkent üniversitesi ankara hastanesi lazer epilasyon
ankara başkent üniversitesi hastanesi ekşi
başkent üniversitesi hastanesi endokrin bölümü ankara
başkent üniversitesi ankara hastanesi fotoğraflar
başkent üniversitesi ankara hastanesi fiyat listesi
başkent üniversitesi ankara hastanesi fizik tedavi
başkent üniversitesi ankara hastanesi fax
başkent üniv ankara hastanesi
başkent ünv ankara hastanesi
başkent üniversitesi ankara hastanesi gastroenteroloji
başkent üniversitesi ankara hastanesi göz polikliniği
başkent üniversitesi hastanesi ankara girişimsel radyoloji
başkent üniversitesi hastanesi ankara nasıl gidilir
ankara başkent üniversitesi hastanesi geriatri bölümü
başkent hastanesi ankara yakınında
başkent üniversitesi ankara hastanesi hematoloji
başkent üniversitesi ankara hastanesi hasta hakları
başkent üniversitesi hastanesi ankara hulusi bülent zeyneloğlu
başkent üniversitesi ankara hastanesi randevu telefonu
başkent üniversitesi ankara hastanesi şikayet hattı
başkent üniversitesi ankara hastanesi kbb doktorları
başkent üniversitesi ankara hastanesi nöroloji doktorları
başkent üniversitesi ankara hastanesi göz doktorları
başkent üniversitesi ankara hastanesi iş ilanları
başkent üniversitesi jinekoloji
başkent jinekoloji
başkent üniv kadın doğum
başkent üniversitesi ankara hastanesi kadın doğum
başkent üniversitesi ankara hastanesi kadın doğum doktorları
başkent üniversitesi ankara hastanesi kan tahlil sonuçları
başkent üniversitesi ankara hastanesi kardiyoloji
başkent üniversitesi ankara hastanesi kbb
başkent üniversitesi ankara hastanesi kan merkezi
başkent üniversitesi ankara hastanesi laboratuvar sonuçları
başkent üniversitesi ankara hastanesi yemek listesi
ankara başkent üniversitesi hastanesi laboratuvar sonucu
başkent üniversitesi ankara hastanesi muayene ücretleri
başkent üniversitesi ankara hastanesi mail adresi
başkent üniversitesi ankara hastanesi ücretli mi
başkent üniversitesi ankara hastanesi organ nakli merkezi
ankara başkent üniversitesi hastanesi tüp bebek merkezi
başkent üniversitesi hastanesi fizik tedavi merkez çankaya/ankara
başkent üniversitesi ankara hastanesi nerede
başkent üniversitesi ankara hastanesi nefroloji
başkent üniversitesi ankara hastanesi vergi no
başkent üniversitesi hastanesi ankara satınalma telefon numarası
başkent üniversitesi ankara hastanesi online sonuç
başkent üniversitesi ankara hastanesi onkoloji
başkent üniversitesi ankara hastanesi ortopedi
özel başkent üniversitesi hastanesi ankara
başkent üniversitesi ankara hastanesi psikiyatri
başkent üniversitesi ankara hastanesi pediatri
başkent üniversitesi ankara hastanesi patoloji sonuçları
başkent üniversitesi ankara hastanesi patoloji
başkent üniversitesi hastanesi ankara personel alımı
başkent üniversitesi ankara hastanesi romatoloji
başkent üniversitesi ankara hastanesi radyoloji
başkent üniversitesi ankara hastanesi sonuç
başkent üniversitesi ankara hastanesi sahibi
başkent üni ankara hastanesi
başkent üniversitesi ankara hastanesi tahlil sonuçları
başkent üniversitesi hastanesi ankara tel
başkent üniversitesi hastanesi ankara yol tarifi
başkent üniversitesi ankara hastanesi ulaşım
başkent üniversitesi ankara hastanesi ücretleri
başkent üniversitesi hastanesi ankara üroloji
başkent üniversitesi hastanesi ankara yenikent
başkent üniversitesi ankara hastanesi başhekim yardımcıları
başkent üniversitesi ankara hastanesi üroloji doktorları
başkent üniversite hastane
başkent üniversitesi ankara bölümleri
başkent hastanesi ankara bölümleri
başkent üniversite ankara hastanesi
başkent ankara hastanesi merkez laboratuvari
ankara başkent ünv.hastanesi

By farude

Bir yanıt yazın