Ankara Çankaya İlçesinde Bulunan Medisun Hastanesi ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Sayfamızın Devamında Sizlerle.Medisun Hastanesi Nerede,Medisun Hastanesi Nasıl Gidilir,Medisun Hastanesi Telefon Numarası,Medisun Hastanesi Doktorları,Medisun Hastanesi Muayene Ücreti,Medisun Hastanesi Kadın Doğum doktorları,Medisun Hastanesi Cildiye Doktorları,Medisun Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Medisun Hastanesi Pcr testi,Medisun Hastanesi Tahlil Sonuçları,Medisun Hastanesi iş ilanları,Medisun Hastanesi ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Aşşağıda Sizlerle.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Çayyolu, 1920. Cadde No:61, 06800 Çankaya/Ankara

Hizmet verilen bölgeler: Türkiye ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0312) 985 06 05

Email : [email protected]

Medisun Hastanesi Yol Tarifi

Medisun Hastanesi Doktorları

Medisun Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Neslihan Baran – 2 ay önce
Pandemi döneminde aldığım kilolar ve medisun hastanesini çok kullanma sebebiyle orda diyetisyene gitmeye karar verdim. Diyetisyen Seray Mercimekçi Hanımla ise başladık.. Seray Hanım güler yüzlü, samimiyetiyle bizi karşıladı… Kendisi işin ehli görevini en iyi şekilde yapan ,her hafta diyet listelerini değiştirerek metabolizmamın daha fazla çalışmasına yardimci oldu ve diyeti artık kendime eziyet halime getirdiğin bir noktayken kendisi açıklamalarıyla diyet yapmaýı bana zevkli hala getirdi. Verdiği listelerinden zevkle yemeğimi hazırlamaktayım
Bu süreçte benimle beraber güzel başarıya imza atacağımiza inancım sonsuzdur….iyiki Seray Mercimekçi Hanımla yollarımız kesişti…
NESLİHAN BARAN

Ayberk Dülgeroğlu – 2 ay önce
Yaşadığım rezillikler silsilesini aşağıda paylaşıyorum. Özellikle burada PCR testi yaptırmayı düşünenlerin okumasını öneririm.

4 Eylül Cumartesi günü saat 13:15 sularında 5 Eylül Pazar günü saat 17:15’te kalkacak uçuşum için PCR testimi yaptırdım. Test öncesinde, sonuçların en geç 24 saat içinde çıkacağını söylediler. Ayrıca, test öncesinde uçuşumun saati soruldu ve pasaportum istendi. Yani, PCR testinin bu uçuş için olduğu ve sonuçların 24 saat içinde çıkacağı birden çok kez teyit edilmiş oldu. Sonuçlar çıktığında telefon ile aranacağım bilgisi verildi.

24 saat geçmesine rağmen telefonum aranmadı. Hastaneyi birkaç kez aramama rağmen ulaşamadığım için bizzat hastaneye gidildi. Burada, testin en erken 17:00’de çıkacağı (uçak kalkış saatım 17:15) , hatalı olanın öğlen 13:00’dan sonra test yaptırdığım için ben olduğum (maksimum sonuç süresi 24 saat olmasına rağmen) söylendi ve yardımcı olmak bir yana “biz bir şey yapamayız, uçağı bekletsinlerİ gibi izanı olmayan bir tavsiyede bulunuldu.

Bu olanlar yetmezmiş gibi, hastaneye gönderdiğim maillere cevap verilmiyor ve para iadesi yapmıyorlar.

Özetle, eğer uçuşunuzu kaçırmak, yardım almak bir yana saçma sapan tavsiyeler duymak, hatanız olmadığı halde suçlanmak ve para iadesi alamamak istiyorsanız, burası doğru seçim 🙂

Sena Alaçayır – 3 ay önce
Evime yakın olduğu için tercih ettiğim bir özel hastane. Personeli o kadar ilgisiz ki doktorundan sekreterine kadar bu böyle. Kovid için Pcr testini saatlerdir hala çıkartmadılar. Hastaneyi aradığımda bana net bir bilgi verilmiyor. Önceki gün muayene olmaya gittiğimde doktor hayatımda olduğum en özensiz muayeneyi elinin ucuyla yaptı. Ve muayene ücretleri 220 ₺ bir çok kez özel hastaneye gitmiş defalarca oralarda tedavi olmuş biri olarak aldıkları parayı gram hak etmiyorlar. Bu özensizlik bu umursamazlık başka hiçbir yerde yok. 1 yıldızı da kanımı alan hemşire hanım için veriyorum fazlasıyla nazikti. Canımı hiç yakmadı ve çok güler yüzlüydü. Koskoca hastanede işini hakkıyla yapan bir o vardı.

Younall Agency – 3 ay önce
Bir hastanede vatandaşın asıl görmek istediği profesörlerden dahi öte güler yüz ve insana verilen değerdir. Bugün hastanenizde checkup yaptırdım. Buna vesile olan Larisa hanım inanılmaz başarılı ve güler yüzlü, kendisinden çok memnun kaldım. Bence hastanenizdeki birçok doktordan dahi önemli bir konumda ve ilgisi alakası için siz değerli yönetimi tebrik eder teşekkürlerimi sunarım. Unutmadan söylemeliyim ki hocalardan da kalp bölümündeki murat hoca da bir harika.

Böyle insanlar hastanenizde olduğu sürece tüm ailemle güvenle medisundayız.

Ümit Altınel – bir hafta önce YENİ
Hastamızı eve yakın diye acile götürdük. kafasında 2 tane yarık, tampon yaptığımız havlu tamamen kan olmasına rağmen, ne tansiyon ölçtüler ne de tomografi çektiler. sadece yaraları temizleyip, dikiş atıp çıkabilirsiniz dediler. kafasına sert bir cisim düştüğünü, neden tomografi çekmediklerini elle muayene yeterli olacak mı diye sorduk. Tomografiye gerek olmadığını söylediler. Emin misiniz dedik. Çekselerdi de yorumlayacak kimsenin olmadığını söylediler. Hasta kendini kötü hissederse şehir hastanesine götürün dediler. Oradan çıktıktan sonra başka hastaneye gittik. Hem tomografi çektiler hem de tetanos aşısı yaptılar. bu tür vakalarda tetanos aşının mutlaka yapılması gerektiğini söylediler. Bu kadar eksikli bir acil müdahele sonrası umarım bir daha bu hastaneye gitmek zorunda kalmayız.

Derya Pektaş – bir hafta önce YENİ
Medisun Hastahanesini genel olarak tercih eder ve beğenirim.
Dahiliye ve kbb ‘den çok memnun kaldım.
Kadın doğumcusu genç bir bayan hekim ve mükemmel.
Düşük puanım göz doktoruna.
İki kere gözümdeki batma şikayet ile gittim.
Göz bebeğimi büyütüp bakmadı bile.
Yan taraf ecz .sattığı pahalı bir göz damlası yazdı.Onu kullandım.
Şikayetim geçmeyince Tunalı da bir hocaya muayene oldum.
Damlayla göz bebeğimi büyüttü.
Göz korneasında çizik tespit etti.
Göz kapaklarımın iç kısmından 8 adet taş temizledi.
Antibiyotikli damla verdi ve ısrarla kontrole çağırdı.
Sayın Medisun Çayyolu ,göz hekimine saygılar…

hilal sanli – 3 ay önce
Annemi acil doktorunun tecrübeli teşhisi ve doğru yönlendirmesiyle, Dahiliye uzmanı Dr. Nihal Turan hocamızın hızlı ve doğru tedavisi ile hastanede 5 gün yatırdık. Öncelikle kaldığımız süre boyunca ilgisini hiç eksik etmeyen doktorumuza ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz.
Hastane odaları ve geneli tertemizdi.
Not: Hastane yemekleride çok güzel idi.

Elementalist8 – 3 ay önce
Genel olarak devlet hastanelerinde zaten insana insan muamelesi gösterilmiyor diye uzun yıllardır hizmet aldığım bir yerdir. Fakat birkaç gün önce gittim ve kapıdaki güvenlik hiç üstüne vazife değilken derdinizi dinliyor ve yönlendirme yapıyor. Banko çalışanlarına boşuna mı maaş veriyorsunuz? Ayrıca “bazı personellerinizde” eskisi gibi ilgi alaka yok. Halinden memnun olmayan çalışanlarınıza motivasyon ve gerekirse maaş zammı filan gerekli diye düşünüyorum. İşveren ve yöneticilerin görevi çalışanlarını hoş tutacak iş ortamları yaratmaktır. Her şeyden önce siz insan sağlığına çalışıyorsunuz ve sadece maddi değil bazı diğer konularda da kurumunuzu uzmanlaştırmalısınız. Her detayı yazmak uzun sürer ama detaylı bir teftiş faydalı olacaktır. İyi çalışmalar diliyorum.

Bilge zeynep Karabacak – 2 ay önce
Evimize yakın olduğu için gitmek durumunda kalıyoruz ama hiç memnum kalmıyoruz. Çocuğum bütün gece kulak ağrısı çektikten sonra sabah götürdüm randevusuzduk fakat nihayetinde ağrıdan kıvranan bir çocuk vardı. Girişteki görevliler doktorla konuşturmadılar dahi, gelmediğini söylediler. Belki doktor beyle görüşebilseydik çok kısa bir aralıkta bakabilecekti. Doktorun gelmediği söylenmesine rağmen hastaneden çıkarken doktorun odasında olduğunu ve yanında kimse olmadığını gördük. Hizmet anlayışını kesinlikle beğenmiyoruz.

Burcu Çelebi – 4 ay önce
Evime yakın, daha kalabalık bir yere gitmek istemediğim için tercih ettiğim sağlık kuruluşudur. Apandisit ağrısıyla kıvranarak gittiğimde karın ultrasonunda yer olmadığı için bir sonraki güne randevu verdiler.Apandiait ağrısını yaşayan bilir o ağrıyla ben bir sonraki günü bekleyecekmişim.Dün de akıllanmamış olacağım ki kalp çarpıntım için gittim. Holter takalım dedi doktor ama ellerinde holter yok. Neden yeterli sağlık cihazı yok hastanede. Hep bugün git yarın gel. Bu şekilde tedavi olmak istesem devlet hastanesine giderim. Bir daha tövbe adımımı atmayacağım bu hastaneden içeriye.

Hilal Dağ – bir ay önce
Medisun hastanesi doktor ve çalışanlarının ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. O kadar ilgililer ki bu dönemde bu kadar samimi bir kurumda doktor ve çalışanları bir arada görmek imkansız diyebilirim. Personellerin ilgisi çok güzel sanki hasta değil de bir aile fertlerine ilgileniyorcasına yardımcı oluyorlar güler yüzleri hiç eksik olmuyor muayene esnasından hastaneden ayrılışına kadar sizinle özenle ilgileniyorlar çağrı merkezindeki arkadaşlara hemen ulaşabiliyorsunuz ve sizi çok samimi bir ses tonuyla karşılayıp ilgili yönlendirmeleri harika yapıyorlar bir hasta olarak daha ne istenebilir ki 🙂

Sena Kuş – 2 ay önce
Canım doktorum hüner azimli iyi ki öyle bı doktora denk gelmişim. Bebeğimi sağsağlim kucağıma almayı sağlarken bir yandan da benim duygusallığın ve stresimi öyle güzel yönettiği için ona minnettarım.ve ilgili hemşirelerine işinde çok iyi olan sıla hemşireye de çok teşekkür ederim.

medisun hastanesi ankara
medisun hastanesi muayene ücreti
medisun hastanesi nerede
medisun hastanesi doktorları
medisun hastanesi randevu
medisun hastanesi kadın doğum doktorları
medisun hastanesi antalya
medisun hastanesi kimin
medisun hastanesi anlaşmalı kurumlar
medisun hastanesi ankara randevu
medisun hastanesi adres
medisun hastanesi ankara iş başvurusu
medisun hastanesi anestezi doktorları
medisun hastanesi antikor testi
medisun ankara hastanesi
medisun doktorları
medisun çayyolu doktorları
medisun kadın doğum
medisun hastanesi bağcılar
medisun hastanesi bölümler
medisun hastanesi başhekimi
medisun hastanesi bölümleri
medisun hastanesi beysukent
medisun hastanesi beyin cerrahi
medisun hastanesi iş başvurusu
medisun hastanesi kulak burun boğaz
medisun çayyolu kadın doğum
medisun tıp merkezi
medisun hastanesi çayyolu
medisun hastanesi covid testi
medisun hastanesi covid testi ücreti
medisun hastanesi check-up
medisun hastanesi cildiye
medisun hastanesi estetik cerrahi
medisun hastanesi genel cerrahi doktorları
medisun hastane
medisun hastanesi çayyolu telefon
medisun hastanesi çayyolu doktorları
medisun hastanesi çayyolu adres
medisun çayyolu hastanesi kadın doğum
medisun çayyolu hastanesi sahibi
medisun çayyolu hastanesi kimin
medisun çayyolu hastanesi
medisun hastanesi dermatoloji
medisun hastanesi diyetisyen
medisun hastanesi diş
medisun hastanesi dahiliye doktorları
medisun hastanesi doğum ücretleri
medisun hastanesi doğum paketi
medisun hastanesi doğum yapanlar
medisun dahiliye
medisun doktorlar
medisun hastanesi doktorlar
medisun hastanesi e sonuç
medisun hastanesi endokrinoloji doktorları
medisun hastanesi ekşi
medisun hastanesi evde bakım
medisun hastanesi yanı eczane
medisun hastanesi lazer epilasyon
medicine hastanesi saç ekimi
e sonuç medisun hastanesi
medisun hastanesi fiyatları
medisun hastanesi fizik tedavi
özel medisun hastanesi fiyatları
medisun hastanesi genel müdürü
medisun hastanesi göz doktorları
medisun hastanesi gastroenteroloji doktorları
medisun hastanesi güzellik merkezi
medisun hastanesi güneşli iletişim
güneşli medicine hastanesi
medisun hastanesi nasıl gidilir
medisun hastanesi hemşireleri
medisun hastanesi hekimleri
medisun has
medisun hast
medisun hastanesi iletişim
medisun hastanesi istanbul
medisun hastanesi iş ilanları
medisun hastanesi ihsan kuzucu
medisun hastanesi insan kaynakları
medisun hastanesi telefon
medisun hastanesi randevu iptal
ümitköy medisun hastanesi iletişim
medisun hastanesi jinekolog
medisun jinekolog
medisun hastanesi korona testi
medisun hastanesi kalp damar doktorları
medisun hastanesi kan sonuçları
medisun hastanesi kardiyoloji
medisun hastanesi keçiören
medisun kardiyoloji
medisun hastanesi laboratuvar sonuçları
medisun lab sonuç
medisun hastanesi muayene ücreti 2020
medisun hastanesi mr
medisun hastanesi pandemi hastanesi mi
medisun
medisun hastanesi nöroloji
medisun hastanesi telefon numarası
özel medisun çayyolu hastanesi ne zaman açıldı
medisun nefroloji
medisun hastanesi ortopedi doktorları
medisun hastanesi online randevu
medisun hastanesi online sonuç
medisun hastanesi orhan gelişen
medisu özel hastanesi
özel medisun hastanesi
özel medisun hastanesi laboratuvar sonuçları
özel medisun hastanesi yorumlar
özel medisun hastanesi kimin
özel medisun hastanesi doktorları
medisun hastanesi pcr
medisun hastanesi pediatri
medisun hastanesi psikiyatri
medisun hastanesi plastik cerrahi doktorları
ankara medisun hastanesi pcr testi
medisun özel polikliniği
medisun radyoloji
medisun hastanesi sahibi
medisun hastanesi sonuç
medisun hastanesi sahibi abdulkadir
medisun hastanesi sgk anlaşması
medisun hastanesi süheyla
medisun hastanesi sünnet
medisun hastanesi şikayet
medisun hastanesi şubeleri
medisun hastanesi tahlil sonuçları
medisun hastanesi test sonucu
ankara medisis hastanesi telefon numarası
medisun hastanesi pcr testi
medisun hastanesi yol tarifi
medisun hastanesi ümitköy
medisun hastanesi ulaşım
medisun hastanesi üroloji
medisun hastanesi üroloji doktorları
medisun endokrinoloji
medisun kadın doğum doktorları
medisun hastanesi yorumlar
medisun hastanesi yönetim kurulu
medisun hastanesi yoğun bakım
medisun hastanesi tel
medisun telefon numarası
çayyolu medisun hastanesi 1920. cadde çankaya/ankara
özel medisun çayyolu hastanesi
özel medisun hastanesi ankara
medisun hasta

By farude

Bir yanıt yazın