Bayındır Levent Tıp Merkezi Nerede,Bayındır Levent Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Bayındır Levent Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Bayındır Levent Tıp Merkezi Randevu alma,Bayındır Levent Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,Bayındır Levent Tıp Merkezi Sahibi Kim,Bayındır Levent Tıp Merkezi iş Başvurusu,Bayındır Levent Tıp Merkezi Anlaşmalı Kurumlar,Bayındır Levent Tıp Merkezi iletişim,Bayındır Levent Tıp Merkezi Adres,Bayındır Levent Tıp Merkezi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgiye Yazımızın devamında Ulaşabilirsiniz…

Adres: Nispetiye Mah Aytar Cad, Aydın Sokağı No: 8, 34340 Beşiktaş

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:30

Telefon: (0212) 279 60 60

Tel: 0850 911 0 911

Email : [email protected]

Bayındır Levent Tıp Merkezi Yol Tarifi

Bayındır Levent Tıp Merkezi Doktorları

BAYINDIR LEVENT TIP MERKEZİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

metin kal – 11 ay önce
Tüm yorumlara katılıyorum. harika bir kadro.
Sevgili Emre başlı başına bir değer.yardımsever,bilgili,becerikli bir kardeşimiz. ben çok memnunum.Allah razı olsun

Sait Uçar – 3 ay önce
Canını seven uzak dursun anlatılmaz

İşletme sahibinin yanıtı 3 ay önce
Merhaba,
Konu ile ilgili araştırma yaparak, size dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi, aşağıdaki mail adresine göndermenizi rica ederiz.
[email protected]

sam cinkir – 2 yıl önce
Acıbadem hastanesinde test yaptirdim ve Tüberküloz teşhisi konuldu, Bayındır hastanesinde Bronkoskopi yaptırmak icin Randevu aldım, ve Acıbadem’de yapılan tüm test sonuçlarıni getirdim CD ye yüklü halde, Doctor’dan bu akciğer görüntülerine bakmasını istedik ama bakmadı ve beni teste aldı, 2 gün sonra tekrar gittik ve test sonucunun temiz olduğunu söyledi ve bana antibiyotik yazdı, ve Acıbadem’de bana Tüberküloz teşhisini koyan doktora onun bilinçsiz olduğunu söyledi.

Biz Tomografi sonucuna bakması icin ısrar ettik, zor zahmet baktı, belki bir test daha yapmam gereke bilir ben size haber verecem dedi, biz bundan şüphelendik ve hemen Liv hastanesine gittik, bu arada Doktorun asistanı aradı bir hafta sonra bir daha test yapacaz dedi.

Liv hastanesi sonuçlara baktı, ve hemen yanlış test yapıldığını söyledi ve ilaçları kesinlikle kullanmamam gerektiğini söyledi. Kendileri tekrar Bronkoskopi testi yaptı ve sonuç postive, yanı Verem hastasıyım ve hemen tedaviye başlamam gerek.

Verem tedavisi olan bir hastalık ama mutlaka tedavi edilmeli yoksa ölümcül ve bulaşıcı, bu kadar ciddi bir hastalığı siz nasıl yanlış test yapıp temiz raporu veriyorsunuz Bayındır hastanesi ?

Şimdi tedavimin 10 günündeyim ve sağlığım cok iyiye gidiyor, eger Bayındır hastanesini dinlemiş olsa idim bu hastalığı kaç kişiye bulaştırmıştım, ve sonu ölüm.

Bunlardan dolayı bir özür bile dilemediler, 4500 tl yanlış test icin aldıkları parayı geri iade etmeme kararı almışlar.

Bayındır hastanesi sunu bilin ki bu işin sonuna kadar gideceğim.

Canini seven bu hastaneden uzak dursun.

Basak Dogruyusever – bir yıl önce
Levent şubenizde görevli Emre Arslan Bey görevini sevgi, sabır ve özveriyle gerçekleştirip bize çok yardıncı oldu. İlgi ve alakasına sonsuz teşekkürler! Bayındır Tıp Merkezi böyle poliklinik supervisor’a sahip olduğu için çok şanslı tabi biz hastaları da…

burak durmus – bir yıl önce
Öncelikle Dr. Emrah Çelik’e teşekkürler. Hastane de 1 günlük yatış ve ameliyat ve yatış deneyimi yaşadık. Hastanenin 1. Kattaki görevli personeli aşırı sıcak kanlı kendi evinde hissediyorsunuz güler yüzlü ve hizmetlerinden dolayı hemşire Büşra hanım’ teşekkürler. Hastane giriş kısmında banko görevlileri için aynı şeyler söylenemez. Hastanenin bir mescit yada namaz kılmaya uygun bir yeri olmaması çok üzücü.

Eser Kayacı – 6 ay önce
İlgi alaka güzel…

Erdem Türk – bir yıl önce
Alanında tecrübeli doktorların çalıştığı estetik konusunda oldukça yoğun bir tıp merkezi. Arkadaşım operasyon geçirdikten kısa bir süre sonra kendini toparladı.Tıp merkezinde çalışan Emine Büşra hemşire o kadar iyi davranıyor ki insanın bir daha estetik operasyonu geçiresi geliyor.:) Büşra hemşireye ilgisi ve samimi davranışları için çok teşekkür ediyoruz.

Ferit T – bir yıl önce
Doktorlar alanında çok iyi. Personelin ilgili tavırları da insanları memnun eden bir diğer ayrıntı. Kurumun SGK ile anlaşması olsa tadından yenmezdi. Hemşire hanımlar da işlerini profesyonelce yapıyorlar. Özellikle Emine Büşra hemşire çok ilgili, cana yakın ve samimi. Estetik alanında uzmanlaşmış Bayındır tıp merkezi estetik operasyonlarda aklınıza gelmesi gereken yerleşersen biri bence.

Ayşe Kıvrık – 10 ay önce
İlgili işini iyi yapan bir merkez

By farude

Bir yanıt yazın