Liv Hospital Ulus Nerede,Liv Hospital Ulus Muayene Ücreti,Liv Hospital Ulus Kadın Doğum Ücreti,Liv Hospital Ulus Kadın Doğum Doktorları,Liv Hospital Ulus Doktorları,Liv Hospital Ulus Randevu alma,Liv Hospital Ulus Pcr Testi,Liv Hospital Ulus Cildiye Doktorları,Liv Hospital Ulus iş Başvurusu,Liv Hospital Ulus Tahlil sonuçları,Liv Hospital Ulus adresi,Liv Hospital Ulus iletişim,Liv Hospital Ulus Telefon Numarası,Liv Hospital Ulus Nasıl Gidebilirim,Liv Hospital Ulus ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Paylaşılmıştır.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Ulus Ahmet Adnan Saygun cad, Canan Sk., 34340 Beşiktaş

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 0212 999 80 99

Tel: 444 4 548

Liv Hospital Ulus Yol Tarifi

Liv Hospital Ulus Doktorları

Liv Hospital Ulus Hakkında Yapılan Yorumlar

Birol Kaynar – bir ay önce
Güzel hastahane fakat çok kalabalık.

Burcu Akpınar – 2 ay önce
25 haftalık hamileyim ve tetanoz aşısı olmaya Ulus liv hospital hastanesine gittim. Bana bir sürü tetanoz aşısı olduğu, aşı için reçetem olması gerektiği, kendi eczanelerinde de aşılardan sadece biri olduğu başka aşı olmak istersem dışardan temin etmem gerektiği söylendi. Özel muayenehaneden takipliyim. Doktoruma ulaştım bana hastanede ellerinde bulunan aşıyı olabileceğimi söyledi ve reçeteyi watsuptan gönderdi.Bankodaki kıza söylediğimde ‘reçete bizde olmalı siz onu bize mail atın yoksa aşı olamazsınız’ dedi. Söylendiği gibi reçeteyi mail attım ve aşı için hemşire beklemeye başaladım. Hemşire geldi ve aşımı yapamayacağını aşı olmak için mutlaka hastanenin kadın hastalıkları bölümüne muayene olmam gerektiğini ya da aşıyı kendim getirmem gerektiğini söyledi. Şimdi soruyorum madem yapmayacaktınız neden Covit zamanı hamile halimle beni onca zaman beklettiniz ? Muayene de olsam karşıma başka engel çıkaracaklar, bezdim ve bağlı olduğum sağlık ocağında ücretsiz, reçetesiz o aşı mı bu aşı mı derdi olmadan 2 dakikada aşımı oldum. Bu hastaneye ne zaman işim düşse işler içinden çıkılmaz bir hal alıyor ve sonu çözümsüzlük.

Fatih Bozkurt – 2 ay önce
Orada çalışan doktor ve personellere seslenmek istiyorum.. Bodrum da 100 TL ye lahmacun satan lokanta ne kadar ahlaklı ve helalinden kazaniyorsa.. bu hastane de onun bir farklı versiyonu, ama bu sefer kötü olan; zevk için yenecek bir yemekten değil insan sagligindan bahsediyor olmamız.. Normalde eğitimin, adaletin ve sağlık hizmetlerinin özelinin olmaması taraftariyim.. Ama sistemi ben degistiremeyecegime göre.. bir çok kez özel sağlık hizmeti aldım.. ancak çocuğumun parkta düşmesi sonrası en yakın tam teşekküllü hastane olması hasebi ile gittiğim bu hastanede, insan sağlığının et pazarındaki etten farklı olmadığını, hem de Nusret gibi fahiş fiyata talip olduklarını gördüm.. 20 dakika bekledikten sonra gelen ve 2 dakikalık muayene için 650 TL alan sistemi değil.. ama “bu Mr i cekmeksek ben diğer röntgen filmi için yorum yapmam” diyen haysiyetsizligi, “bu hastenede SGK geçmediği için sizi hirpalarlar” diyen sözde saglikciyi ve bu sistemi böyle kuran hastane yönetimini şiddetle kınıyorum.. ve başta söylediğimi tekrarlıyorum.. ey ahlaklı doktorlarımız ve kıymetli sağlık personeli lütfen bu hastanede çalışmayın ve bu vahşi kapitalistlerin kanlı ellerine maşa olmayın.. siz nasıl olsa başka hastanelerde de iş bulursunuz.. bu yüz karası sistemden uzak durun.. şarlatanligi meslek edinmiş haysiyetsiler için de.. Tanrı inancınız varsa..inşallah çocuğunuz daha zor durumda kalır ve çaresiz kalırsınız.. o zaman yaptıklarınızın hatalı olduğunu anlarsınız..Allah kimseyi sağlığı için parasızlık ile sinamasin..benim imkanım varken buradan nefret ettim ve çıkıp başka hastaneye gittim.imkani olmayanlar a Allah yardım etsin..insan sağlığını para kaynağı olarak gören tüm ahlaksizlarin Allah belasını versin..

H U – 3 ay önce
Soğuk algınlığı semptomları gösterdiğim için corona testi yaptırdım. Diğer tüm hastanelerde 5-6 saatte çıkan sonuç, 49 saat sonra applikasyonlarında, o da içi boş rapor olarak çıktı. Sonuç e-nabıza da düşmedi. Telefonla arayıp mail ile sonucu istedik, öyle raporu görebildik; meğer PCR testlerini fason başka üniversiteye yaptırıyorlarmış. Şükür negatif çıktım, ama konu şu ki pozitif çıkmış olsam, Liv Hospital nedeniyle devlet tarafından tedavime yaklaşık iki gün geç başlanmış olacaktı. Hastane böyle pandemi döneminde geç test sonucu vererek , farkında olmadan insanların acilen tedavi hakkına giriyor, bence bariz bir suç işliyor; Sağlık Bakanlığı bilse müsaade etmez. Google’da arama yaptırın, benim gibi kaç test sonucu şikayeti olduğunu göreceksiniz.

Sibel Sabancıoğlu – 3 hafta önce YENİ
Deneyimli kadrosu ve güleryüzlü personeli ile çok memnun kaldiğım ve herkese gönül rahatligiyla tavsiye ettigim bir hastane…herkese tesekkur ederim

Ayla Mumlu Gegez – 2 ay önce
26.07.2021 tarihinde Canım annem Celile Mumlu Parkinson son evre rahatsızlığından Bahçeşehir İstinye Liv Üniversite Hastanesinde vefat etti.
Anneme tedavi sürecinde ilgilerini esirgemeyen,canla başla hizmet veren değerli Doç.dr.Hakan Parlak hocama,Değerli Uz.dr.Yunus hocama çok teşekkür ediyorum.
Değerli yoğun bakım çalışanlarının tümüne(Sara hemşire ye,Aleyna hemşire ye,Yunus bey e,Feyza hanıma,Serkan bey e,hasta bakım görevlilerine çok teşekkür ediyorum.
Hastaneden çıkışta bize ailesi gibi yakın davranan,yardımcı olan güvenlik görevlileri,Tuğba hanıma,İsmail bey e,Coşkun bey e,adını bilmediğim tüm personele çok teşekkür ediyor,
sonsuz sevgilerimi,saygılarımı iletiyorum.
Celile Mumlu yakını Asiye Ayla Mumlu Gegez

Ahmet Kuş – bir ay önce
Çalışanlarının ambulans ekipleriyle nedeni belirsiz olan bir anlaşamamazlıkları var, sevmiyorlar sanırım. Kendi içimizde anlaşamıyorsak hastalara da güzel muamele yaptıklarını da sanmıyorum.

Tugce Varlik – bir ay önce
Anadolu yakasında ikamet etmeme rağmen tüm sağlık hizmertlerim için tek tercihim Liv Ulus oluyor. Profesyonel ekibi ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile her gidişimde çok memnun ayrılmaktayım. Özellikle bu zor pandemi döneminde tüm personeline özverili yaklaşımları için ayrıca teşekkür ederim.

Cagatay Kara – bir ay önce
10.08.2021 çocuğum doğdu. Live ulusa çok tesekkur ederiz. Doğum ve sonrası çok ilgilendiler. Tum calışan doktorlar hemşireler hasta bakıcılar temizlik görevlileri isinde cok iyiler. Liv ailesine tesekkur ederiz

Kenan Özdemir – 3 ay önce
Hastane gayet güzel lakin bir amaliyat için insanlar 25. 30 bin TL ödüyor bu en düşük burun kulak gibi yanlız kapıya bir vale ordusu kurmuşlar maşallah park ücreti adında fena soygun yapılıyor 1 saate 30tl para alınıyor zaten hastane tırafik yönünden sıkıntılı bir yerde aracınızı birakabileceginiz bir sokak dahi olmadığı için mecburen ödüyorsunuz tamam bir ücret alın lakin biraz insaflı da olun derim her alan ticarethane deyildir insanlar oraya şifa bulmaya geliyor saygılar

By farude

Bir yanıt yazın