Geçmişten bu yana 29 yıl Olmasına Rağmen 1992 Yılında Faliyete Geçirdiğimiz ilk Hastanemiz Olmakta Olan Söğütözü Hastanemiz Hiç Değişmeden Aynı Mantıkla Ve Düzenle Hizmete Devam Etmektedir,Tam Olarak Yirmi dokuz yıldır Bölge’de Öncü Bir Sağlık Kuruluşu Olarak Hizmet etmeye Devam Etmekteyiz.Hastanemiz 15.000 5 7 0 m 2 ‘ lik Üstü kapalı bir alanda, Yüzotuzbir hasta yatağı, otuz yataklı yoğun bakım ünitesi, tam donanımlı 6 ameliyathane, son teknoloji ile donatılan cihazlar, ekipmanlar ve deneyimli hekim kadrosu ile hem yerli hem de yabancı hastalara, güleryüzlü, kaliteli ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Adres: Söğütözü, Kızılırmak Mahallesi, 1443. Cd. No:17, 06250

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0312) 287 90 00

E-POSTA : [email protected]

Bayındır Söğütözü Hastanesi Yol Tarifi

Bayındır Söğütözü Hastanesi Doktorları

Bayındır Söğütözü Hastanesi Hakkında yapılan Yorumlar

UĞURGÜL D. – bir hafta önce YENİ
2012 yilinda KBB Doktor olan osman nuri özgirgin sapasağlam olan bademciklerimi ilerde kalp romatizmana çevirir alalim diyerek keyfi ameliyat yapası gelmis ve almis ve beni 10 yildir hayatimi karartmis durumda Bademcik ameliyati sonrasi hemen öksürük başladi ve su an öyle öksürük var ki kalbim çarpıyor gözümün önünden yildizlar geçiyor kusuyorum altima kaçiriyorum başim ağriyor. 10 yil tüm Türkiyede gitmediğim hastane doktor ilaç kalmadi. Meğer bu doktor ameliyat ederken 9.sinirimi zedelemis ve beni günden güne ölüme terk etmiştir. Covid sebebiyle otobüs dolmusa binince insanların iğrenç bakışlarına mağruz birakmistir.. Belki puanı yükselsin belki para alsin doktor şimdi yatağinda mişil mişil uyurken ben gecelerce yaptiği ameliyat hatasi sebebiyle öksürük kusma balgam çikarma krizleri ile uyuyamamaktayim su içmek yemek yemek haram oldu. Umarim adalet karsısında en yakin zamanda bunun hesabini verir..

ilknur Türker – bir ay önce
14.10.21 tarihinde kusma, yüksek ateş ve ishal şikayeti için saat 21.00 civarında hastaneye geldik. Önce yatakların dolu olduğunu söylediler. Daha sonra da sıra gelince yatağa aldılar fakat buna rağmen yaklaşık 2 saat geçmişti ve hala muayene olmamıştık. Yaklaşık 10 tane hastası, 5-6 tane hemşiresi, bir doktoru olan özel bir hastanede 2 saat bekleyip da muayene olamamak ne demek?
“Tek doktorum ne yapabilirim” diyen, başka bir doktora sizden daha fazla muhtaç olduğunu gösteren bir acil doktoru; yaptığın işin ciddiyetinde olmayan, umursamaz ve aldıkları parayı asla hak etmeyen bir ekip ve sistemle karşılaştık maalesef. O gün herkes aynı durumdaydı. Saatlerce bekletilen hastalarla ve ilgisiz, umursamaz çalışanlarla dolu bir hastane. Kesinlikle hastanenin tecrübesi ve özel olmasına aldanıp gitmeyin.

deniz balku – 3 ay önce
Çocuk acil yerine 7/24 çocuk polikliniği şeklinde çalışıyorlar. Ancak içerinin çocuk acilden farkı yok randevulu hastalar randevularına zamanında giremiyor. Tek doktor var artık hangisi nöbetçiyse ondan randevu alınıyor. Biz de randevu alıp gittik doktor çocuklara yaklaşmaktan zerre anlamıyor çocuğumun kulağına bakmak için kulak memesini çekiştiriyordu en son ve oğlum kulağının çok acıdığını söyledi epey bir süre. Yine kültür almak için bir hemşire geldi tek başına çalıştığı için oradan oraya koşuşturuyordu hızlıca kültürü alıp ortadan kayboldu. Sırf acil durumlarda gelen hastadan para alabilmek için acil mantığında poliklinik adı altında çalışan devlet hastanesi görünümlü özel bir hastaneye dönüşmüş burası. yıllarca çok memnun kalarak gittik ancak bir daha gitmeyi düşünmüyoruz kimseye de tavsiye etmiyoruz.

İbrahim Ünal – bir ay önce
Hastanenin genel olarak hizmetlerinden ve doktorlarından memnunuz fakat tedavisi için yatış verilen 39 günlük bebeğimizin yanında ikinci refakatçi için ekstra ücret istenmesini yadırgadık doğrusu. 39 günlük bebeği annesiyle tek başına gece hastanede bırakabilmem mümkün olmadığı için böyle bir muameleye maruz kalmak her konuda ücreti önceleyen hastane intibası oluşturdu bizde. Böyle kaliteli bir hastanenin böylesine küçük hesaplar yapıyormuş havası vermemesini gönülden istediğim için yazma gereği duydum. Piyasada yüzlerce özel hastane var fakat kalite bu tarz ince detaylarda gizlidir.

KaZıM T – 2 hafta önce YENİ
Hastane ve personeli on numaradır bana göre. Ama yeni alınan Süleyman isimli pediatri (çocuk) doktoru işe yaramaz. Çocuğumuza bişey yok dedi alt kata acile indik, ateşi 39,3 derece çıktı. Çok bilgisiz ve insan ilişkileri çok zayıf. Konuşmayı dahi bilmiyor bence doktor bile olmayabilir. İlk defa BayındırHastanesinde bu karakterde bir doktor gördüm. Sonuç olarak, çocuğunuzu bence bu doktora götürmeyin bence. Çözüm bulamıyor. Sadece konuşuyor.

Dogu Bozalioglu – bir ay önce
6 yaşındaki kızım iki gün Bayındır Söğütözü hastanesinse kaldı. Hemşireler ve doktorlar yoğunluğa rağmen çok ilgiliydi. Tertemiz bir hastane. Sağlıklı bir şekilde taburcu oldu. Teşekkürler!

emin bank – 2 hafta önce YENİ
18 Ekim 2021 tarihinde açık kalp ameliyatı oldum. Başta ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Doç. Dr. Yaman Zorlutuna ve ekibine, yoğun bakım doktor ve hemşirelerine, 4. kat başhemşiresi Ayşeman hanım ve ekibine, hasta yatış birimi Md. Yrd. Elif hanım ve ekibine güleryüzleri ve yakın ilgileri nedeniyle en içten teşekkürlerimizi sunarız. Emin Bank ve eşi Ayfer Bank

Aslı Begüm Aycan Hasır – 3 hafta önce YENİ
4 gün kadar önce bu hastanede bir operasyon geçirdim. 9. katta bulunan hemşirelerin hepsi birer melek. Bana o kadar çok yardımcı oldular ki. Hepsine buradan tek tek teşekkür ediyorum. Özellikle Zeynep, Özlem, Sinem ve Damla hemşireye. Tekrar tekrar ilgilerinden dolayı teşekkür ederim ❤️

Mehmet Sadi Köroğlu – 2 hafta önce YENİ
2019 da geçirdiğim rahatsızlık sonucu bypass ameliyatımı yapan Doc.Dr.Yaman bey ve ekibine sonsuz teşekkurlerimi sunarım..
Kendinden emin ve kararlı duruşu..güven veren konuşmaları bana yeni hayat sunan elleri..Çoook sagolun..Yaman bey..
İsmail Sapmaz hocammm sizi unuturmuyum hiç..yogun bakımda siz olmasaydınız ben ne yapardımm iyi ki varsınız..bana destek oluşunuz…hele ooo benzetmeleriniz…bana korkusuz korkak demeniz…çoook teşekkürler..
Tabiii kiii…canım hastanemmm bana gözleri gibi bakan tüm çalışanlar…sonsuz tesekkurler..hepiniz iyi ki varsınız..hep böyle kalınn..canlar.

Serpil Birinci – 2 ay önce
Detaylı tarama yaptırmak için perinatoloji bölümünde nuri beye randevu aldık sağolsun ilgilendi ancak bebeğin detaylı 2 boyutlu fotoğrafının ve bir adet de cd verileceğini söyledi ancak muayne bitiminde yanında çalışan hemşire cd veremediklerini ve bebeğin yüzünü göstermediğini söyledi 45 dk lık tarama süresince bebeğin dudağına kadar her noktaya bakıldı fakat ne hikmetse yüzünü görememişler. Ciğerleri kalbi beyni görülen çocuğun yüzünü görememişler .

fadime canoglu – bir ay önce
Acil servis diye geldik ama bizi saatlerce beklettiler v hala bekliyoruz. Acil anlami nedir ? Acil olmada gelmezdik? Ama cok ilgisizler ve hastayi hic dusunmuyorlar. Bosuna oze diye gelmeyin, sifir ilgi alaka.

gül akgül – 5 ay önce
Çocuk bölümünden asli hanıma gitmistik.13 günlük bebegimiz de sarılık şikayeti ile birtakım testler onerdi. Yaptırmak için içerideki hemşire kan almaya çalışırken covidli hastaya çağrıldı sonra gelip tekrar bebeğinizden kan almaya yönlendirildi. Ayni hemşire hem covidli hastaya hem 13 günlük bebeğe temas etti.Söylediğimizde ise burası pandemi hastanesi bilgi vermenizi gerek yok dendi ve bizimle tartışmaya çalıştılar.
Pandemi hastanesi iseniz covid şüpheli hastalaniz ayrı kapıdan girip ayrı yerde muayene olmalı ve aynı sağlık personeli her yerde kullanılamamali
Sağlıkçılar biz ailemizle bile temas etmiyoruz evimize bile gitmiyoruz diyor ama 13 gunluk bebege ayni hemsireyi gonderiyorsunuz. Bu şekilde pandeminin bitmesina değil yayilmasina hizmet ediyorsunuz

By farude

Bir yanıt yazın