Pulsevet Veteriner kliniği ile ilgili bilgilenmek için sayfamıza hoşgeldiniz. PulseVet Veteriner Kliniği İstanbul’un Üsküdar Kliniği olan PulseVet Veteriner Kliniği İStanbul’un anadolu yakasında bulunmaktadır. PulseVet Veteriner Kliniğinden Randevu almak için makalemizin sonunda bulunan randevu al butonuna tıklayarak randevu talebinizi oluşturup tedavi ve muayene işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Şahsi aracınızla harita Map ‘ı kullanarak PulseVet Veteriner Kliniğine en kısa sürede varış sağlayabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Acıbadem Caddesi No:195F, 34000 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 0544 838 08 38

Hizmet Saatleri : 08.00 – 00.00

PULSEVET VETERİNER KLİNİĞİ YOL TARİFİ

PULSEVET VETERİNER KLİNİĞİ

YORUMLAR – ŞİKAYETLER

Ayşenur Esen – 2 hafta Önce

Çok tatlı ve ilgililer. Minik kedimi az önce götürdüm. Buradan da teşekkür etmek istedim. 🙏🏻🌼

Tuba Karaçam – 4 ay Önce

Yıllarca farklı hastalıkları deneyimlemiş ve bir çok veteriner hekim tedavisine tanık olmuş kedi insanı olarak Kasım 2020’den beri bizim çocuklarla ilgileniyorlar. İyi ki de ilgileniyorlar. Küçük kedim JR’ın nörolojik FIP deneyimini birlikte yaşadık. Yaklaşık 100 güne yakın bir tedavide her gün klinikteydik. FIP tedavisi süresince kedinin genel durumu, kilosu, tahlillerle (elimde dışkı ile kliniğe koşmuşluğum var) sürekli kontrol altındaydı. Tedaviyi bitirdik kedim gayet mutlu, biz de mutluyuz. Aramızdan ayrılan büyük kedim JR ise diş eti sorunu olan kronik böbrek hastası. Serum tedavileri, operasyonlar, kök hücre gibi tedaviler yapıldı. Bu kedimde de bir an olsun acaba takip edilmiyor mu kuşkusu yaşamadım. İki kedimde de süreçler oldukça uzundu. Gözüm kapalı olarak güvenebileceğim, gerçekten hayvan sevgileri olan asla ticari kafada olmayan insanlardır. Boş troll yorumları hiç haketmiyorlar 🙁

Selma Kınık – 10 ay Önce

Papi kusma ve bulantı şikayetiyle geldik kliniğe ,karşılama güzeldi.Anamnez,tetkik,tedavi süreci tıbbi protokole uygun şekilde yapıldı,sterilizasyon.ve.dezenfeksiyona dikkat eden tertemiz bir klinik.Gereksiz hiçbir tetkik ve tedavi yapılmadı.çoğu veteriner kliniğinde olmayan hem excel de hem A4 kağıdına hesta anemnez ,tetkik ve tedavi kayıtları yapılmakta, doktor değişse de hasta bilgilerine buralardan ulaşılmakta.Fiyatlar da gayet makul yarım gün emek harcadılar, doğru teșhis ve tedavi uygulandı. Uygun fiyat çıkardılar.Tüm bu gözlemlerimi 35 yıllık cerrahi hemșirelik bilgilerim doğrultusunda izledim.Ekibe ve Dr.Huriser hanıma çok teşekkür eder,mesleğinde başarılaının devamını dilerim.Papimiz doktorun doğru teșhis ve tedavisi sayesinde türünü de saptadığı paraziter enfeksiyonu atlattık. Teşekkür ederim Pulse Veteriner kliniğine iyi ki varsınız.

işletme sahibinin yanıtı : puanlamanız için teşekkür ederiz.

Dilruba Pervaz – 10 ay Önce

Son derece iyi, guvenilir, alaninda uzman veteriner hekimlerden hizmet alacaginiz bir veteriner klinigidir. Gordugum kadariyla arka arkaya gelen 1 yildizli yorumlar asli olmayan bir konu hakkinda yurutulen siber saldiridan baska bir sey degildir. Emek ve bir cana hizmet etmek kolay olmadigi gibi hak yemek de kolay olmamali. Guvenerek canlarinizi teslim edebileceginiz bir klinik.

Gülgün Turan – 4 ay Önce

Profesyonel bir klinik. İş işleyişi olması gerektiği gibi. Geçici ve ezbere tedavi değil de gerçek teşhis istiyorsanız tavsiye olunur.

Mete E. – 4 ay Önce

Acıbadem’deki en güvenilir ve yardımsever veteriner klinik diyebilirim. Sokaktan sayısız kedi ve araba carpmis halde buldugum bir kopegi goturdum. Sokak hayvanlarinin tedavisinde maddi ve manevi cok yardimci oldular. Iyi ki varlar.

By farude

Bir yanıt yazın