Petwell Veteriner Kliniği ile ilgili portalımıza geldiğiniz için teşekkür eder Hoşgeldiniz diyoruz. Petwell Veteriner Kliniği için sizlere toplamış olduğumuz tüm bilgileri bu makalede toplayıp bir araya getirdik. Petwell Veteriner Kliniğinden Randevu alma , Şikayet ve Yorumlarını Okumak ve yahutta yazmak için sizde aşşağıdaki butona yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Petwell Veteriner Kliniğine gidebilmek için altta olan Petwell Veteriner Kliniği Yol Haritası Mapından Önerdiği yolları takip ederek en kısa sürede trafiğe takılmadan Petwell Veteriner Kliniğine ulaşabilirsiniz.Randevualorg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik patili dostlarımıza sağlıklı günler dileriz.

Adres : Koşuyolu, Şok Market Altı, Mütevelli Çeşme Caddesi, Çamlıca Atayurt Sitesi, 34662 Üsküdar/İstanbul

Telefon : +902164747398

Hizmet Saatleri : 09.30 – 19.30

Email : [email protected]

PETWELL Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

PETWELL VETERİNER KLİNİĞİ HİZMETLERİ

PETWELL VETERİNER KLİNİĞİ

YORUM – ŞİKAYETLER

Cenk Karacan – 4 ay Önce

Orkun bey ile köpeğimizin hamileliği ve yavrularımızın bakımı, aşılaması tamamen sorunsuz olarak atlatıldı her sorumuz ve aramamıza yanıt aldık. İlgi ve alaka süper

Ayşe Özdemir – 4 ay Önce

Orkun bey, hayvanseverligi ve tecrübesiyle işini hakkıyla yapan çok kıymetli bir hekim. Her zaman ilgili ve sorularımızı itinayla cevaplayarak bizlere yardımcı olur. Yavrularınızı gönül rahatlığıyla ona emanet edebilirsiniz

İrem Zorlutuna – 1 yıl Önce

Kedimi götürdüğüm bu paragöz klinikte onca gereksiz aşı yapıp, 600 tl para talep ettiler üstelik var mı yok mu bana sormadan. Üstüne bir de ameliyat gerekli o da 6000-7000 arası dediler. Ameliyattan önce birkaç aşı daha yapmak istediler ancak ben ne kadar paragöz olduklarını anlayıp başka bir veterinere götürdüm. Sağolsunlar orda resmen dolandırıldığımı ve ne aşıya ne ameliyata gerek duymadığını söylediler. Bu berbat ve iğrenç yere de para kaptırdığımla kaldım. Şimdi kedişim iyi. Ardından bu durumu söylediğimde ise ukalaca davrandılar. Paramı iade etmelerini istesem gerçekten hakkım var. Evcil hayvan sahiplerini resmen sömüren bir yer, uzak durun. edit: Dilerseniz yargı yolu buyrun açık, sonuçta dolandırıp duygu sömürdüğünüz için siz zararlı çıkarsınız. Yaptığınızdan utanacağınıza tehdit ediyorsunuz. Zaten bu da kaliteyi ortaya koyuyor.

işletme sahibinin yanıtı : İşletmemize ait hasta kayıtları incelendiği zaman adınız ve soyadınız üzerinden kayıt bulunmamaktadır. Bundan dolayı hasta ve tedavi protokolü söz konusu değildir. Yapılan haksız ve yersiz yorumlara yönelik sorumluları “ gerçek” kimlikleri ile yargı yoluna taşıdığımızı bildiririz. Saygılarımızla. Güncelleme Sayın E…. S…. Öncelikle Petwell Veteriner Kliniği olarak vizyonumuzu küçük dostlarımıza kayıtsız şartsız yardım etmek üzerine kurguladığımızı belirtmek isteriz. Kliniğimizde tedavi ve ameliyat proseslerinin yanı sıra hasta ve sahiplerinin de memnuniyetinin öncelikli olduğunu da ayrıca ifade etmeliyiz. Bizlerle paylaşmış olduğunuz şikayetiniz incelenmiş ve Kliniğimiz kayıtları tetkik edilmiştir.Kayıtlarımızda tarafınızdan belirtildiği üzere 600 tl tutarında tahsilat yapılmadığı aynı zamanda cerrahi operasyon gerekliliği konusunda kesin bir bilginin paylaşılmadığı görülmektedir.Paylaşmış olduğunuz klinik bilgiler,muayene ve röntgen sonuçları ile desteklenmekte olup hekim tarafından gereksiz bir müdahalenin önerilmesi ve uygulanması kesinlikle söz konusu değildir.Kliniğimize gelen tüm dostlarımız titizlikle incelenmekte ve tedavileri gerçekleştirilmektedir,Tarafınızca iddia edildiği üzere mesnetsiz bir tahsilat veya uygulama yapılması Kliniğimiz için söz konusu bile değildir. İstanbul veteriner hekimler odası tarafından belirlenen ücret tarifesini aşağıda bilgilerinize sunarız.

Emine Ş. – 1 yıl Önce

Orkun beyin hayvan sevgisinden şüphe etmedim. Ama klinik profesyonellikten uzak. Sokaktan sahiplendiğim yetişkin kedimi check-up kan testi, FIV / corona gibi viral testler, mikroçip için götürdüm. Yaklaşık 1400-1800 bir rakam tutmasına rağmen bana hiçbir indirim yapılmadı. Herkese indirim yapılacak diye bir şey yok elbette, problem orada değil, asıl söyleme nedenim, indirim olmadığı gibi örneğin iki tür corona testi var biri sadece pozitif-negatif diye gösteriyor, diğeri antikor oranını. Antikor oranı olan zaten belirli bir seviyedeyse o pozitif demek. Yani ilk teste aslında gerek yok. Bana ikinci testten bahsetmedi, hızlı testi yaptık, o pozitif çıkınca ikinciyi önerip ikisini birden faturaya ekledi. E ilkini yapsaydık o zaman? Haydi öyle öngörmediniz, neden ikisini de ben ödüyorum? Normalde başka veteriner kliniklerine gittiğimde test sonuçlarını hemen yazdırıp kağıtla verirler. Burada da istedim tabii, o an olmadı email ile göndeririz dediler. Bekle bekle yok. Aradım sordum, tamam göndereceğiz.. yine yok. Kliniğe tekrardan gittim istemeye, hala orada da yok. Tekrar kliniğe gittiğimde anca o zaman email ile yolladılar. Burada da bitmiyor maalesef. Yapılan işlemlerden bir tanesi mikroçip takılmasıydı. Mikroçipi sisteme kaydetmemişler bile!! Yahu sisteme kaydetmedikten sonra anlamı ne? Deri altında süs olsun diye mi taktırıyoruz?? Umarım bu yorum yapıcı eleştiri olur.

Elif Çağli – 4 ay Önce

Samimiyetsiz ve soğuk bir klinik.

işletme sahibinin yanıtı : İşletmemize ait hasta kayıtları incelendiği zaman adınız ve soyadınız üzerinden kayıt bulunmamaktadır. Bilgilerinizi paylaşmanız halinde detaylı inceleme yapılacaktır.

By farude

Bir yanıt yazın