Dostlar Veteriner Kliniği Minik Dostlarımız için Tedavi ve muayene işlemleri göstermekte olan tıbbi yardım merkezidir. İstanbul Üsküdar’da bulunan Dostlar Veteriner Kliniği Uzman Hekim Kadrosu ile Tam teşekküllü bir şekilde hizmet sunmaktadır. RandevualOrg olarak size Dostlar Veteriner Kliniğinin Size Adresi bilgieri telefon numarası varsa email adresini aşşağıda size belirttik. Şahsi aracınızla Dostlar Veteriner Kliniğine gidebilmek için aşşağıdaki harita map’ı Kullanarak Dostlar Veteriner Kliniğine Gidebilirsiniz. RandevualOrg olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür Eder Minik Patili Dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Çengelköy, Ana apartmanı, Çengelköy Cd. no. 75 D:.1, 34680 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 0533 570 72 42

Hizmet Saatleri : 10.00

Kapanış Saatleri : 20.00

Dostlar Veteriner Kliniği Pazar Günleri Hizmet Vermemektedir.

Dostlar Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

DOSTLAR VETERİNER KLİNİĞİ

YORUMLAR – ŞİKAYETLER

Kenan Koray Çağlar – 8 ay Önce

Alper bey, Maru’muzun 10 yıldır doktoru. Şimdi de maru’nun kız kardeşi miri’yi Alper Bey’in yetenekli ellerine emanet ettik. Tuzla’dan kalkıp, her seferinde taaaa Çengelköy’e gidiyoruz. Ama değiyor. Teşekkürler Alper bey ☺️👏👍🎖️🏅🥇

Polymorph – 2 ay Önce

Alper kadar sıcakkanlı ve işini bilen bir insana kedimi gözüm kapalı emanet ederim, minnoşum da hiç tepki göstermeden hemen aşılarını oldu ve mutlu mutlu çantasına girdi. Çok teşekkürler elinize sağlık

Haluk Alkin Turan – 4 ay Önce

Kedimizin yurtdışı çıkış işlemleri için gerekli prosedürleri gerçekleştirmek için randevu alıp gittik ve 15 dakikada tüm işlerimiz bitti. Veteriner kibar bir arkadaş ve çözüm odaklı.

Recep Lütoğlu – 9 ay Önce

Hocam merhaba ben lise 2 öğrencisiyim veteriner hekim olmak istiyorum sizce hangi üniversite de okumam lazım yada 7-8 yıl sonra mesleğin geleceği nasıl olur iş bulma sıkıntısı olurmu hayvanları çok seviyorum küçüklüğümden itibaren çeşitli dostlarım oldu kedim,muhabbet kuşum gibi CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM HOCAM

İşletme sahibinin yanıtı : Sevgili recep bu işi yapmanın sırrı tüm canlıları ve doğayı çok sevmen. Eğer ben başardıysam sem de yapabilirsin. Bir insan isterse Her şeyi yapabilir. Bol bol kitap oku her gün en az 15 dakika hiç bilmediğin bir konuyu öğren geçmiş tecrübelerin geleceğini şekillendirecek. Zaman herkes için aynı şekilde geçer önemli olan onu nasıl değerlendirdiğin. Gelecekte benim meslektaşım olursan mutlu olurum. Aileni ve kendini onurlandırırsın. Kliniğimin adresini biliyorsun her zaman gel uğra. Yardımcı olmaktan onur duyarım. Sevgiler ve selamlar güzel kardeşim.

Yiğit G. – 4 ay Önce

İlk defa kendisine gittim. Buradaki yorumlar üzerine alper beyi düşündüm fakat büyük hayal kırıklığı yaşadım. Hayvanın genel durumu belli olduğu halde, kendince fazladan işlemler yaparak bizede danışmadan bir ücret sundu. Fakat ötenazi olacağının sonucuyla birlikte daha önceki veterinerlerden yüksek ücret çıkardı. Hoşuma gitmeyen şey yapılacaklar üzerine bizimle iletişime geçmeden yapılan işlemlerdi. Daha öncede bulduğum sokak hayvanı için başka yerde ötenazi yapılmıştı fakat bu kadar yüksek ücretle karşılaşmamıştım. Ayrıca ayrılırken kabaca tavırlarıyla iyice kendisi gözümden düşmüştür. Ötenazi olacağını bile itfaiyeci arkadaş öngörürken kendisinin öngörememesinin altındaki niyetini gösterdi. Kendisi beni burada yalanlamaya çalışmış paramı helal etmiyorum havadan civadan yüksek ücret aldı! Veteriner bana kim sorarsa ilk işim size gitmemeleri yönünde olacak. O kadar para aldınız hayvanı huzura kavuşturmadan oradan çıktık. Daha da bir şey demiyorum. İnsanda sizin yüzünüzden vicdan kalmıyor vicdan! Bu kadar paragöz olmayın.

İşletme sahibinin yanıtı : Yine adı soyadı belli olmayan mesnetsiz bir iddia daha. Hâlâ bıkmadınız galiba çekemeyenlere gelsin. Kliniğimize geldiğini bile ispat edemeyecek haldesin adını soyadını bile yazamayacak korkaklıktasın ne olduğunu bile açıklayamayacak haldesin. O yalanlarını dolaplarını git başka yerlerde yap. Bir de utanmadan yiğit g. Yazmış. Diğer yazılanları okuyun bu kim olduğu belli olmayan hayatı hayal olan insanlar kim olabilir acaba. İspat edemeyeceğin hiçbirşey de iddiada bulunma. Sıkıyorsa ver bakalım adını adresini ben de hakkın da savcılığa suç duyurusun da bulunayım tabi yiyorsa.

Semih Aydoğdu – 8 ay Önce

Kısırlaştırma için gitmişdim gayet başarılı şeklinde yapıldı ve fiyatlarda cok uygun teşekkürler Alper bey

By farude

Bir yanıt yazın