Bulgurlu Veteriner Kliniği Üsküdar’da Bulunan bir Veteriner Kliniğidir. Bu Klinikten Hizmet Almak için Önce MAkalemizin Sonunda bulunan Randevual Butonunu Tıklayarak Hizmetlerden Faylanabilirsiniz. Randevual Org Olarak sizler için Bulgurlu Veterinerliğin Tüm Bilgilerini Aşşağıda Sıraladık Telefon Numarası Veterinerliğin Adresi Konum Adresi ve Harita Map Aşşağıda Sıralanmıştır Bulgurlu Veterinerlik Şikayet ve Olumlu Yorumlarınızı Belirtmek için Aşşağıda Yorum yaz kısmında belirtilmiştir.Şikayetleriniz ve Güzel Yorumlarınız Dikkate alınmaktadır. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Patili Dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Özyener Sitesi, Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. No:41B-3, 34696 Üsküdar/İstanbul

Telefon : +905539139619

Hizmet Saatleri : 10.00 19.30

BULGURLU VETERİNERLİK YoL HARİTASI

BULGURLU VETERİNERLİĞİ

YORUMLARI VE ŞİKAYETLERİ

Kedi Dostu – 1 yıl Önce

Sokaktan yavru kedi bulmuştum gözünde çok problem yoktu şuanda kör olma durumuna geldi ücret konusunda yardımcı olmuşlardı ama hayvanin bu duruma gelmesi tamamen orada oldu kesinlikle tavsiye etmiyorum onların yüzünden hayvan kör olacak çok üzüldüm.

Cevdet Şen – 1 ay Önce

Yeni ama güzel

Eto Samuel – 5 ay Önce

Eski sahibi emre beydi sağlık sorunları varmış galiba bu yüzden sahibi değişti. Emre bey’e inşAllah Allah şifa verir. Sokak hayvanları için bana yardımcı olmuştunuz, bunun için çok teşekkür ederim.

Duygu Söğüt – 3 ay Önce

2 senedir kedimin rahatsızlığı için gitmediğim veteriner klinik kalmadı. Ve 2 sene boyunca rahatsızlığına herhangi bir teşhis koyamadılar ve 2 sene boyunca çok fazla masraf yaptırdılar. Yaptığımız masrafın haddi hesabı yok. Ama sonuç hüsrandı. Emre Bey mükemmel bir doktor. Tesadüfen tanıdığımız kısa bir sürede kedimizin böbrek rahatsızlığı olduğunu ve bir böbreğini kaybetmek üzere olduğunu bizlere söyleyerek 1 ay kadar bir süre içerisinde yaptığı tedavi ile kedimi hayata döndüren mükemmel bir hekim. Gitmiş olduğumuz diğer veterinerle 2 sene boyunca hastalığı teşhis etselerdi belkide kedim o duruma gelmeyecekti . Edemedikleri gibi bir ton masraf yaptırdılar yalandan yere. Emre Bey kısa süre içerisinde uyguladığı tedavi ile kedimin böbreğini eski fonksiyonlarına geri getirerek hayata döndürdü.Su içmeyen tuvalete çıkmayan kedim deli gibi su içip tuvalaete çıkmaya başladı. İdrar yolları komple tıkanmıştı ve hepsini açtı. Kendisine minnettarız. Ve bu işi sadece para için değil hayvanları çok sevdiği için yaptığınıda görmüş olduk. Rabbim ondan razı olsun. Ayağına taş değdirmesin inşAllah

Volkan Tastan – 5 ay Önce

Sokaktan aldigimiz kedimizi kisirlastikmak istedimizi soyledik bize en uygun fiyati verdi diger veterinerlerin fiyatinin yarisina denk gelen bir fiyatti arti ilgi ve alaka gayet guzeldi biz memnu kaldik tavsiye ederim

Hasan Başpınar – 11 ay Önce

PENDİKTEKİ EN UCUZ VE EN İYİ VETERİNER EMRE BEY MALTES TERRİER KÖPEĞİMİ GÖTÜRDÜM GENÇLİK HASTALIĞI VARDI VE ÖLME RİSKİ VARDI ONU HAYATA DÖNDÜRDÜ ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ONA VE MİLA HANIMA VTI VETERİNER DÜNYADAKİ EN İYİ VETERİNERLERDEN SİZLER EN İYİ KALPLİ INSANSLARSINIZ HİÇ DÜŞÜNMEDEN HAYVANINIZI GÖTÜREBİLİRSİNİZ.

By farude

Bir yanıt yazın