Beypazarı Araç Muayene İstasyonu Muayene Ücreti,Beypazarı Araç Muayene İstasyonu Nerede,Beypazarı Araç Muayene İstasyonu Nasıl Gidilir,Beypazarı Araç Muayene İstasyonu Telefon Numarası,Beypazarı Araç Muayene İstasyonu Adresi,Beypazarı Araç Muayene İstasyonu iletişim Bilgileri,Beypazarı Araç Muayene İstasyonu Sahibi Kim,Beypazarı Araç Muayene İstasyonu Şikayetler,Beypazarı Araç Muayene İstasyonu Yorumlar,Beypazarı Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi,Beypazarı Araç Muayene İstasyonu ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket etmenizdir.Bu işletme ile ilgili Görüşlerinizi Lütfen Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmına Bırakırsanız Seviniriz.Şimdiden Kolay gelsin

Adres: Ayvaşık Mah. 1808 Ada 1. Parsel, 06730 Beypazarı/Ankara

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 17:30

Telefon: 0850 222 8888

Beypazarı Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Beypazarı Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

haydar kaya – bir ay önce
Ilcenin disinda . Oglene kalirsaniz acinizdan nefesiniz kokar…Yakinlarda yiyecek alabileceginiz bir yer yok… Pandemi nedeniyle oturacak yerde yok..

kerim uysal – 2 hafta önce YENİ
Hem dünyanın parasını alıyorlar hemde verdikleri randevu saatinden 1 buçuk saat sonraya alıyorlar.paranla resim olmak bu olsa gerek

MASAL ÖYKÜCÜ – 4 hafta önce
08:30 a ilk randevuyu alıyorum ama ne hikmetse 9:15 de sıra geliyor.
Ayrıca ne bir oturma yeri var, ne ısınacak bir alan.
Personel çok kaba, paramızla bunların tafrasını çekiyoruz.

Önder Başaran – 3 hafta önce YENİ
Güzel karşıladılar gerekli evrak takipatından sonra randevu saatinde araç ımızın muayenesini yapılmıştır tüv TÜRK’e teşekkür ederim.

Haludun Ergüven – bir ay önce
Olumlu: Dakiklik, Değer, Kalite, Profesyonellik
Harika elemanlar, güleryüzlü ve saygılılar. Müdürleri Hasan bey ise gördüğüm en olumlu kurum amiri. Ankara merkezden geldim iyiki gelmişim dedirttiler. Herşey için çok teşekkür ederim.

Volkan YÜKSEL – bir ay önce
Erdoğan’ın kıyağı ile Türk halkına giydiren muayene istasyonu

Mito Çınar – 4 ay önce
Çok memnunum Güleryüz lu personel

Sebahattin Mercan – 6 ay önce
Beypazarı tüvtürk araç muayene istasyonunda görevli personel güler yüzlü işini bilen kişilerden oluşuyor.Beypazarı sizlere teşekkür eder,sağlık dileriz.

Avni Cetin – bir hafta önce YENİ
Her zamanki gibi

Fazlı Aydogdu – bir hafta önce YENİ
İlgi ve alakalrından dolayı Beypazarı TÜVTÜRK çalışanlarına çok teşekkür ederim

By farude

Bir yanıt yazın