Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Nerede,Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Nasıl Gidilir,Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Telefon Numarası,Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Adresi,Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu iletişim Bilgileri,Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi,Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Sahibi Kim,Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Yorumlar,Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Şikayetler,Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Muayene Ücreti,Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Sizler için Sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya Toplanıp Sayfamızın Devamında Sizlere Sunmaktayız.Ankara Gölbaşı ilçesinde Hizmet Veren Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu ile ilgili Daha Detaylı Bilgi Aşşağıda Yazımzın Devamında Sizlerle.Lütfen Bu işletme ile ilgili Fikirlerinizi Aşşağıda yorumlar Kısmında Paylaşırsanız Seviniriz…

Adres: Oğulbey Mah, 06830 Gölbaşı/Ankara

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:30

Telefon: 0850 222 8888

Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

Etna – 4 hafta önce
Kapasitesinin üstünde randevu veriyor saatlerce bekliyorsunuz. Pandemi bahanesiyle bekleme salonu kapatılmış ama Beklemek için üstü kapalı bir yer dahi yok yağmur güneş farketmez dışarıda bekliyorsunuz ilkel bir sistemi var.
Personel sayısı ve peron sayısı az çünkü bizler mecburi müşterileriyiz.
Ne yaparsak yapalım mecbursunuz mantığı var.

Basad Momoliva – 4 hafta önce
Çok yavaş işliyor. Personel az. Pandemi nedeniyle bekleme salonunu kapatmışlar. İnsanlar dışarda iç içe? Ne farkediyorsa?

Hsn AYKN – 2 hafta önce YENİ
Pandemi bahanesi ile bekleme salonu kapalı. Yağmur ve soğukta dışarda bekledik. Alternatif çözümler bulabilirlerdi.

Nurgul Yildirim – 3 hafta önce YENİ
Aracımı muayene için götürdüm, planlı,seri,ve pandemi koşullarına uygun işleyişi olan bir yer

Mert Alper – 2 hafta önce YENİ
O kadar saçma şeyler yazıyorlarki.Sanırsın hepsi 40 yıllık usta…randevu alıyorsun en erken 8.30 da var randevu. Sıraya girip numaranı alıyorsun ancak daha saat 8.30 olmadan numaratör yanmadan en az 50 tane arabayı muayeneye alıyorlar nasıl iş anlamadım….Resimde numaratör yanmıyor ancak 30 araba saydım muayeneye giren…Bu nedir ki ola. Burda da mı ahbap çavuş….

Meral – bir hafta önceYENİ
Çok kötü düzensiz bir yer Ankara gibi bir şehir için çok az bölme var hem o kadar para ver hemde sogukta dışarda bekle en azından düzgün bir bekleme salonu yok tırlar otobüsler binek araçlar hepsi bir arada bunada çözüm bulamamışlar egzoz muayene si gibi belli noktalara yetki verseler bu kadar kalabalık olmaz

cem gezgin – 2 hafta önce YENİ
Çalışanlar gayet hızlı ve profesyonel bir şekilde işlemleri hallediyorlar. Ancak evrak bekleme süreci çok uzun. Ben bugün 10.30′ dan 11.50’ye kadar evrak bekledim. 373 TL alarak işlem yapan bu kuruluşların müşterilerini bekletmemek adına birkaç kişiden oluşan bir raporlandirma ofis ekibi oluşturması ve bu süreci kısaltması zorunludur.

Soner SONER – 4 ay önce
17:30’a randevu aldım.
17:00’de gittim
19:30 gibi işim bitti.
Sıranız geldikten sonra işlem kısa sürüyor. 15-20dk gibi.

*Yorumlara katılıyorum bekleme alanları yetersiz, kötü hava şartlarında insanlara işkence gibi gelir.
*Ücrete düzenleme gelmeli, yaptıkları sadece kontrol ama çok para alınıyor.

Metin Celik – 2 hafta önce YENİ
Bildiğiniz zulüm ve soygun yeri

tuncay demir – 7 ay önce
Her gelişimizde mutlaka sistem ve uygulama açısısından farklı birdeneyim yaşadığımız bir araç muayene istasyonu. Gerek muayene ve gerekse muayene sonrası beklediğiniz alan oldukça açık. Kışın esintide donarsınız, yaz döneminde ise güneşten kızarırsınız. Bir koruma yapmak, daha düzenli daha sistemli bir alan yaratmak bu kadar I zor kardeşim.
Çalışanlar harika insanlar. Ellerinden geldiğince sizin için düzgün çalışıyorlar, kibarlar, yardımseverler, arabaları düzgün alıp, gayet usturuplu bir şekilde size teslim ediyorlar. Anons yapılan hoparlörlerin hepsi değil bazıları çalışıyor. Uyarı mahihetindeki Ses kayıtlarının bazıları yüksek rahatlıkla duyabilirken, bazıları hiç anlaşılmıyor ve duyulmuyor. Hiçbir anons yapılmazken de hoparlörlerin acayip parazit sesi geliyor. Bunu düzeltmek lazım. Havaalanlarında nasıl net ve temiz duyuru yapılıyor buraya da öyle bir sistem yakışır. Bir sürü görevli varken, herkes yardımcı olmaya çalışırken, herkes çalışıyorken, anonslar varken, ben sanki yine bir düzensizlik var gibi hissettim. Bir keşmekeş var gibi. Muayene öncesi beklediğiniz araç alanı yetersiz ve karışık. Ayrıca muayene sonrası aracınızı teslim alıp, muayene sonucunu beklediğiniz alan da karman çorman, düzensiz. Ayakta eski usül bekliyorsunuz, birileri isminizi bağırıyor siz de gidip belgeyi alıyorsunuz. Araç muayenesi 15 dakika sürüyorsa, süzin belgenizi almanız en az yarım saat sürüyor. Bu da ayrı bir sorun, çünkü tek bir yerden çıktı alıp dağıtılıyor. Burası da sistemli ve daha düzgün bir şekilde organize edilebilir. Pandemi nedeniyle bekleme alanları kapalı. İnsanların açık havada vekleyeceği yerler de yok. Koskoca bozkır ortamında kabak gibi bekliyorsunuz açık havada. Bir sistem olmalı. Artık araba yıkamacıdan tutun, kebapçıya kadar bir sistem var ama burada malesef yok. Aracınızı görevliye vereceksiniz girişte ve muayene sonrasında da size birisi aracınızı evrağınız ile teslim edecek ve siz de binip gideceksiniz. Her aşamada bekliyorsunuz. Numara alırken bekle, aldığın numara ile kçevrak teslim yaparken bekle, daha sonra arabanın çağırılacağı peronu bekle, arabanı alırken bekle, muayene belgeni alırken bekle. Muayene alman tüv standartlarında ama diğer sistem bizim ülkeye mahsus muhtemelen. Araç sırasını beklerkenki numaratör birkaç yerde daha olmalı tek bir yerde. Uzaktan da çok net gözükmüyor özellikle güneşli alanlarda. Dikkatimi çeken bir başka husus da şu. Aracınız sıfır ve ilk muayeneye gidiyorsunuz oraya motor numarası net okunmuyor, hafif kusur diye not düşülüyor. Ya kardeşim araç sıfır. Ne demek okunmuyor. Ayrıca artık yeni sistem araç ön cam altında da numarayı yazıyorlar. Bu enteresan. Ayrıca bir aracın motor numarasının tam okunmaması nasıl bir hafif kusur olarak kabul edilir onu da anlamış değilim. Sıfır araçların ilk muayenesinin 5 yıla çıkartılması gayet yerinde olur diye de kendi fikrimi beyan edeyim burada.

Mustafa ŞENER – 2 hafta önce YENİ
Saat 11’e randevu aldım 12.30’da sıra geldi. 12.30’da sıra bana gelecekse ben niye 10.50’de orda oluyorum? Ama sonrası hızlıydı.

By farude

Bir yanıt yazın