Çamlıca Veteriner Kliniği Özel Bir Kliniktir. Minik Dostlarımıza hizmet vermekte olan Çamlıca Veteriner Kliniği İstanbul’un Üsküdar Semtinde Bulunmaktadır. Üsküdar İstanbul’un Anadolu Yakasında Kalmaktadır. Çamlıca Veteriner Kliniğinden Minik Patili Dostlarımızı Muayene Yada Tedavi Ettirmek için Aşşağıdaki Randevu Al Butonuna tıklayarak İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz.Randevu al butonuyla işleminizi gerçekleştiremezseniz aşşağıdaki Telefon numarasına ulaşarak randevu işleminizi gerçekleştirip patili dostumuzu muayene tedavi için veterinerliğe götürebilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres :Yavuztürk, Bosna Blv no:82/b, 34690 Üsküdar/İstanbul

Telefon :+905558421271

Hizmet Saatleri : 09.00

Kapanış Saati :18.30

Hafta Sonu Mesai Bitiş Saati : 10.30 – 17.30

Çamlıca Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Çamlıca Veteriner Kliniği

YORUMLAR – Şikayetler

Aslı Saruhan – 1 ay Önce

Geçen yıl kedimizi traş, tırnak kesimi ve aşı için bıraktık. Daha önce yaşadığım veteriner hatalarını ve kızımın ne kadar önemli olduğunu ısrarla belittiğim halde almaya geldiğimde bazı tırnaklarının çok derin kesildiği için kanadığını gördüm. Ben veterinerlik mezunu değilim ama kanatmadan nasıl tırnak kesilmesi gerektiğini biliyorum. Eve geldiğimde aynı zamanda kızımın memelerinin traş yapılırken tahriş olduğunu ve kesildiğini gördüm. Bu adama 1 yıldız bile çok fazla. Hala aklıma geldikçe kan beynime sıçrıyor. Sorumsuz ve önemsiz biri! Gitmeyin.

İşletme sahibinin yanıtı : bir ay önceDeğerlendirme ve yorumunuz için teşekkür ederiz.

Harmanım M. – 1 ay Önce

Ailemize yeni katılan Bulut’u götürdüm. Kendisi 4-5 aylık bir köpek, gerekli bilgilendirmeleri yaptı, içi dış parazit, kuduz aşısı yapıldı ve çip takıldı. Kendisi gayet iyi anlaşıyor hayvanlarla, müşteri iletişimi ve sorulan sorulara sıkılmadan cevap vermesi çok iyi. Teşekkürler, Bulut’un sürekli hekimi olacak. İyi çalışmalar.

İşletme sahibinin yanıtı : bir ay önceDeğerlendirme ve yorumunuz için teşekkür ederiz.

Brave Hart – 2 ay Önce

Normalde Ayhan Bey’den çok memnun kalmıştık ancak ikinci gidişimizde başından savar bir halde davranışlar sergiledi ve açıkçası kedimizle ilgilenme tarzı hoşumuza gitmedi hatta kedimiz stresten yolda dönerken tuvaletini taşıma kabına yaptı sanırız tekrardan gitmeyeceğiz kendilerine, umarım işinizi severek yapmaya devam edersiniz..

İşletme sahibinin yanıtı : Değerlendirme ve yorumunuz için teşekkür ederiz. Uyarılarınızı dikkate alacağız.

Naz Say – 6 ay Önce

Doktor bey cok bilgiliydi, kuzularimin asisini sanirim burda yaptircam 🙂

İşletme sahibinin yanıtı : Teşekkür Ederiz.

By farude

Bir yanıt yazın