Nos Veteriner Kliniği Hayvanların tedavisini karşılayan ve veterinerlik hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur. Üsküdar’da bulunan bu sağlık kuruluşu istanbul’un anadolu yakasında kalmaktadır. şahsi araçlarınızla Noss veteriner kliniğine gidebilmek için aşşağıdaki navigasyon hizmetini kulllanarak en kısa sürede gidebilirsiniz. Noss Veteriner Kliniğinden Randevu alabilmek için aşşağıdaki randevu al butonunu tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için Teşekkür Eder Minik Dostlarımız için SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres :Sultantepe, Cumhuriyet Cd. 61/A, 34674 Üsküdar/İstanbul

Telefon :+905362822025

Açılış Saati :09.00

Kapanış Saati :21.00

Hafta Sonu Çalışma Saati : 09.00 – 21.00

Noss Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Yorumlar ve Şikayetler

Meltem Yiğit – 1 hafta Önce

Her şey için çok teşekkürler. Gerçekten işini ve hayvanları çok seven bir klinik. Kedimi götürmüştüm gözleri iltihaplandığı için o kadar ilgilendiler ki birkaç güne toparladı kedim çok sevecen ve ilgililer. Kaliteli bir veteriner kliniği bundan sonra tek adresim çok teşekkür ederim ilginiz için.

Sümeyye Kaya – 1 hafta Önce

Cok ilgili cok temiz bir klinik bebegim kuki ve ben tamamen yolumuzun ustunde karşılaştığımız bir yer oldu ama iyikide olmuş bundan sonraki tercihimiz sizsiniz ❤❤

By farude

Bir yanıt yazın