Çetiner Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Çetiner Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Çetiner Veteriner Kliniği Pendik civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Çetiner Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Batı, Ankara Cd. No:63, 34890 Pendik/İstanbul

Telefon : +902164910241

Hizmet Saatleri : 24 Hizmet Vermektedir.

Çetiner Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Çetiner Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Sinem Özarslan – 2 ay Önce

Şeyla Hanım, her zaman teşhis ve tedavisine güvendiğim en iyi veteriner hekim ve gerçek bir hayvanseverdir. Çok agresif olduğu için herkesin ürktüğü kedimi müthiş bir sevgi ve ilgi ile tedavi / takip etmektedir. İki kedimi de çok kritik hastalıklardan aslanlar gibi çıkarmıştır. Buna Coşkun Bey in ilgisi, bilgisi ve canayakınlığı da eklenince Çetiner Veteriner iki kedimi de her zaman emanet edebileceğim ve gözümün arkada kalmadığı kliniktir.

Duru Gün – 4 ay Önce

Yaralı bulduğum sokak kedisi çok kötü durumdaydı bu veterinere getirdim(normalde kendi veterinerime götürürdüm fakat burası daha yakın olduğu için tercih etmek durumunda kaldık)apar topar fakat girmemizle çıkmamız bir oldu veteriner hekim olmadığını o yüzden başka bir veterinere gitmemiz gerektiğini söylediler bir veterinerde nasıl veteriner hekim bulunmaz her ihtimale karşı anlamış değilim.(Ameliyat edebilecek prof.)En azından ilk olarak iç kanama iğnesi bile yapılabilirdi diğer gittiğim vet bunu yaptı.Hayvan ordan buraya eziyet çekti anlayacağınız.İlk kez gittim ve kimseye de önermem.Kendi yorumun üste durması için 5 yıldız veriyorum.

işletme sahibinin yanıtı : Ben kliniğin sorumlu veteriner hekimiyim. Sizden önce bir hasta beni arayıp, kaza geçiren sokak kedisi müdahalesi için beni çağırdı. Size hastada oldugum bilgisi paylaşılmış. Klinikte ister 3 hekim olur ister o anda hiç olmaz, bu sizin düşüneceğiniz bir durum değil. Ticari kaygılarımız olsaydı size klinik ismi vermeyip , arkadaşlarım müdahale yapabilirlerdi. Çokta başarılılar bu konuda. Kediniz burda kanlı idrar yaptığı için , bir hemogram, ultrason çekimi bazen de röntgen isteyebiliyoruz. Kedinin beni bekleyerek vakit kaybetmemesi verebilecek en doğru karardı. İç kanama iğnesine gelince, o sizin gibi “sözde “ hayvan severlerin düşündüğü gibi mucizevi bir ilaç değil, hooop yaptım iç kanaması kesildi olmuyor. Yapıldıktan kaç saat sonra etkisi oluyor belli ki bilmiyorsunuz. Birakın da bu bilgiye sahip olan , gecesini gündüzünü hastalarına ve eğitimlere adayan benim gibi dürüst sağlıkçıları boş boş eleştirmek yerine, bu kediye yaptırdıgınız müdahalenin iç huzurunu yaşayın. Dilerim tez zamanda sağlığına kavuşur.

Sinem Küçüközer – 4 ay Önce

Kendileri ile 3 sene önce tanıştım, yeni edindiğim yavru köpeğim hastaydı ve ne yapmam gerektiği ile ilgili bir fikrim yoktu. Köpeğimi edindiğim yerin anlaşmalı veteriner hizmeti olduğundan, Coşkun Bey muayene ettikten sonra olası durumları anlatıp tanı koymak için yapılacak birçok test olabileceğini ve anlaşmalı veterinerde ücretsiz yaptırabileceksem öyle yapmam gerektiğini söylediler, muayeneden de para almadılar. Köpeğimin klinikte yatmasını gerektirecek kadar enfeksiyonu çıkmıştı üstüne ve o muayene için bile ücret alma hakları vardı. Kendilerine kötü yorum yapmak için interneti kullanmadan önce fiyat listesini aratsaydınız, götürdüğünüz her muayene için almaları gereken bir ücret olduğunu görürdünüz. Bu insanlar coronavirus vakalarının 50bin olduğu zamanlarda bile insanlarla iç içe çalıştılar üstelik ben 3. aşımı olurken onların aşı randevuları yeni açılmıştı. Okuduğum bazı yorumlara da hayretler içinde baktım, bir hastanede acilden içeri girdiğiniz anda fizik muayene ve hikayeden sonra tanınız neredeyse kesin bile olsa kan tahlilleri ve görüntülemeler istenir. Üstüne bu hayvanlar ne şikayetleri olduğunu bile söyleyemiyor, veteriner hekimler müneccim mi? Sanıyorsunuz ki yapılan her tetkiki para almak için yapıyorlar, acillerde bana MR çekmediler diye hekim döven zihniyet ne ise hayvanının bakımı tam yapıldığında hekim kötüleyen zihniyet de aynıdır. Aşı takibinizi bile başkasının yapması gerekiyorsa keşke bir hayvan sahiplenmeseydiniz ki bunu da yapıyor ve aşı zamanları geldiğinde arayarak haber veriyorlar. Köpeğim hastalandığı için son 4 günde kliniği 8 kere aradım, Şeyla Hanım’a defalarca kez whatsapptan yazdım. Bir hekimin özel numarasından yazmak her ne kadar uygunsuz da olsa çocuğum için endişelendim kendisi de her seferinde hızlıca endişelerimi giderdi ama cevap vermeye de bilirdi. Köpeğimin anemisi olduğunu söylediklerinde bile hemogramına bir kere de ben bakayım demedim, bu ilaçları kullanın dediklerinde içeriğinde ne olduğunu araştırmadan kullandım, hemogram okumayı bilmediğimden veya farmakoloji bilmediğimden değil bu işin eğitimini almış ve tüm hayatlarını hayvan bakarak geçiren insanlar varken haddime olmadığı için… Bir hekimi özellikle hedef gösterdiğiniz ve töhmet altında bıraktığınız için sizleri kınıyorum ve Şeyla Hanımın bu yorumlara cevap vererek geçirdiği zamana üzülsem de kendisinin hasta takibine ve hafızasına tekrardan hayran kaldığımı ve kliniğini gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğimi belirtmek istiyorum.

işletme sahibinin yanıtı : Sayın Sinem Küçüközer Öncelikle Çetiner veteriner kliniğini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Ayrıca bize ilettiğiniz yorumunuz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

Semih Çıtak – 3 ay Önce

Ekip arkadaşları çok başarılı hepsini içten gönülden tebrik ediyorum.Buradaki olumsuz yorumlara da gerçekten şaşırıyor itibar etmemenizi öneriyorum…

işletme sahibinin yanıtı : Sayın Semih Çıtak; Öncelikle bize ilettiğiniz yorumunuz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

Ege Gül – 4 ay Önce

İyi ki varlar. Her zaman destek oldular bize. Şeyla Hocamız çok ilgili. Bizim yavrularımızı kendi yavruları gibi görüyorlar bu kliniğin ailesi, sokaktan getirdiğimiz canları da bizim yavrularımızdan ayırmıyorlar. Tedavi için yatılı bıraktığımızda bile içimiz çok rahat. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

işletme sahibinin yanıtı : Sayın Ege Gül Öncelikle Çetiner veteriner Kliniğini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Ayrıca bize ilettiğiniz yorumunuz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

Kadir Ata – 7 ay Önce

Tavisye üzerine kedimi ilk buraya götürmeye başladım. Hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. 4 gün sadece kısırlaştırma ameliyatı için gün vermelerini bekliyorum. Aşılar hakkında ne bir takip ne de bilgilendirme sistemleri var. Arayıp ulaşmaya çalıştığımda “çok yoğunuz sonra dönüş yapacağız” diyen bir hemşire veya yardımcı birisi var. Doktor Hanım her ne kadar güler yüzlü ve tecrübeli olsa da, diğer ekibin ilgisizliği ve tecrübesizliği beni çok soğuttu. Hiç memnun kalmıyorum. Kısırlaştırma operasonu için aradığımda da neyi nasıl yapacaklarını bile açıklamıyorlar. Telefonu hemen kapatmaya istekli bir konuşma hali içindeler.

işletme sahibinin yanıtı : İyi günler Size telefonda da açıkladığımız üzere, Pandemi sürecinde kısıtlı saatlerde kliniğimiz açıktı. O döneme rağmen , bizi daha yakından tanıma fırsatınız olsaydı tüm ekibimizden memnun kalacagınızdan eminim. Kısmet değilmiş 🙂 Kücük dostunuzla mutlu bir hayat dilerim, bu arada 2016 yapımı “ Kedi “ filmini beraber izlemenizi tavsiye ederim.

Ayşe Tuğçe İpin – 9 ay Önce

Scottish Fold cinsinden olan kedimi sahiplendiğim ilk günden beri takibi Çetiner Veteriner Kliniğinde yapılıyor. 2019 yılından bugüne kadar olan düzenli kontroller sayesinde kedimin kronik rahatsızlıkları (kalp, sindirim gibi) saptandı. Bu doğrultuda başta Şeyla Hanımın ve Coşkun Beyin yönlendirmeleriyle kedimin hayat kalitesini arttırmak adına gerekli önlemleri aldık. Ailemizin en küçük üyesine verdiğimiz değeri en az bizim kadar onların da verdiğini her randevumuzda daha da fark ediyorum. Güvenle tercih edebileceğiniz bir klinik olduğundan şüpheniz olmasın…

işletme sahibinin yanıtı : Sayın Ayşe Tuğçe İpin Öncelikle Çetiner Veteriner Kliniğini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Ayrıca bize ilettiğiniz yorumunuz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

Ela Unal – 8 ay Önce

Çok kotu bir yer hamile olan pekinez cinsi köpeğime karnında kistler var hemen alınması gerekiyor acil ameliyat etmeliyiz diyen bir bir bir siz tamamlayin

Dilara Kantekin – 1 yıl Önce

Normalde sokakta beslediğim, ara sıra eve girip çıkan kediyi hasta olduğu için ilk olarak belediye veteriner hizmetlerine göndermiştim ancak daha sonra oradan geri alıp kedimi bu kliniğe getirdim ve solunum yolu enfeksiyonu teşhisi konuldu. 2 haftadır burada tedavi ettiriyorum. Klinikte çalışan Coşkun Bey, Şeyla Hanım, Kübra Hanım o kadar anlayışlı, güler yüzlü, samimi , kibar ki kötü yorumları okuyunca sanki gittiğim yer aynı değil de bambaşka bir yere gitmişim gibi hissettim. Bu insanlar her şeyi bedava yapamaz çünkü onlar da bu meslekten ekmeğini çıkartıyor ki zaten kendileri her konuda oldukça yardımcı oluyorlar, sokak hayvanı indirimi yapıyorlar, kedimi götürdüğümde yaptıkları bazı işlemlerin (iğne vs.) paralarını almadılar bile. Konserve mama hediyeleri için de ayrıca teşekkür ederim. Gerçekten çok ince düşünceliler. Öğrenciyim, bana yardımcı olmasalardı kesinlikle bu kadar kolay tedavi ettiremezdim. Kedimin sağlığı gün geçtikçe çok daha iyi oluyor. Çetiner Veteriner Kliniği ekibiyle tanıştığım için mutluyum ve her şey için minnettarım. Bu mesleği gerçekten severek yapıyorlar. Ticarethane mantığıyla değil de sevgi ve samimiyetle işleyen bir yer. Yazılan iki üç kötü yorum sizi yanıltmamalı. Eğer bir gün veteriner kliniğine yolunuz düşerse mutlaka buraya uğramalısınız. Herkese şiddetle tavsiye ederim 💕

işletme sahibinin yanıtı : Sayın Dilara Kantekin; Öncelikle Çetiner Veteriner Kliniğini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Ayrıca bize ilettiğiniz yorumunuz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın