Pendik Pativet Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Pendik Pativet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Pendik Pativet Veteriner Kliniği Pendik civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Pendik Pativet Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : BAHÇELİEVLER MAHALLESİ AYDINLIYOLU CADDESİ ÇİĞİLERİK, Takı Sok. NO:6/A, 34890 Pendik/İstanbul

Telefon : +905312371887

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

PENDİK PATİVET VETERİNER KLİNİĞİ YOL HARİTASI

Pendik Pativet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Derya Karakoç – 4 ay Önce

Mert beyle, bir arkadaş vasıtasıyla tanıştık.işinde çok başarılı ve güler yüzlü, Bazı negatif yorumlar yapılmış kendisine, kesinlikle katılmıyorum evet genç bir veteriner ama işinde çok iyi ve şuan oglusumuz onun gözetimi altında kedimiz büyük bir operasyon geçirdi ve Mert bey sayesinde her geçen gün daha iyiye gidiyor.Kendisine verdiği emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Burçin Hasanoğlu – 4 ay Önce

Bugun kara, bebek bir kedimizin goz rahatsizligi sebebiyle kendisiyle tanisma sansi buldugumuz Sayin Mete hocamin gostermis oldugu kibarlik ve isine vermis oldugu adanmislik ve meslek sevgisi bircok paragoz veterinerde olmayan bir ozellik. Kendisine can-i gonulden tesekkur eder, klinigine bereket dilerim.

Sevinç Çevik – 7 ay Önce

Kızımın birkaç gün evvel kısırlaştırmasini yaptı veterinerimiz. Çok titiz çalışma sayesinde 24 saatte canlandı kızım, çok rahat geçirdik. Bizde yeni tanıştık veterinerimizle ama artık vazgeçmeyiz☺️🙏👏

Abdullah Kaya – 3 ay Önce

Mert bey işinde uzman ilgili. Gönül rahatlığı ile petlerinizi emanet edebilirsiniz

Beyza Özdem – 8 ay Önce

Tesadüfen keşfettiğim Pendik ve çevresinin en iyi veterinerlerinin başlarında olduğunu düşündüğüm biricik veterinerim. Evcil hayvan türü fark etmeksizin tırnak kesiminden kulak temizliğine traşını duşunu fönünü her işlem tam anlamıyla dört dörtlük yapılıyor. Ben kendi kedimi gözlerinde nadir olan bir problemden ötürü Mert Bey’e ameliyat ettirdim. Şuan kedimin maşallahı var sağlığı yerinde gözleri mükemmel hale geldi. Yorumu okuyan herkese canı gönülden tavsiye edeceğim bir yer asla hiçbir konuda pişman olmazsınız.

Hasan Hüseyin Topaloğlu – 3 ay Önce

Mert bey, ilgisi ve alakasıyla bizleri fethetti. Samimiyetine ve güler yüzüne hayran kaldık. Ben çocuğumu Mert beye emanet ediyorum sizlerde çocuklarınızı gönül rahatlığıyla pativete emanet edebilirsiniz.

işletme sahibinin yanıtı : Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz, Hüseyin Bey 😊

Ragıp Demir – 7 ay Önce

Genç bir arkadaş sanırım yeni mezun , yapılan yorumları samimi bulmadım …

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba, böyle bir hasta kaydımız yok.0531 237 18 87 bu numaradan ulaşabilirsiniz size yardımcı olabilirim.Aksi takdirde kasıtlı yaptığınızı düşünüyorum.

By farude

Bir yanıt yazın