Fortuna Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Fortuna Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Fortuna Veteriner Kliniği Pendik civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Fortuna Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Batı, İpek Sk. No:14, 34890 Pendik/İstanbul

Telefon : +905079036584

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Fortuna Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Fortuna Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Yeşim Y. – 1 ay Önce

Profesyonellikten uzak bir klinik. İçeri girdiğinizde yarım bir işletme gibi görünüyor herhangi bir yönlendirme yok ya da hekiminize ait bir belge yok görebileceğiniz yerde. Nerde okudu işletme gerekli evraklara sahip mi bunları bilme imkanınız yok. Hekimin kim olduğunu anlayamıyorsunuz kendini tanıtmıyor. Hekimden önce sohbet havasında iki kişi ile görüştük kimdiler ne iş yaparlar bilinmiyor. Direkt kedimle temasa geçmeye çalıştılar hatta muayene odasına bile bir içeri alalım diye belirtmeden alıp götürmeye kalktılar peşlerinden yetiştim. Muayene odası kesinlikle hijyenik değildi bizden önce muayene edilen kediden sonra hekim ortamı ya da ellerini dezenfekte etmedi. Muayene masası diye küçücük bir tezgaha koydular ancak üzerinde bir sürü başka ıvır zıvır şey olduğu için kutudan çıkarmak istemedim kedimi. İlaç seçme hakkımızı bize bıraktı tavsiye verdi sadece, bu artı bir davranış. Ücret konusunda yanıltıcı davrandılar arayıp iç dış paraziter işlemi için ne kadar ücret istediklerini sordum 120 lira dediler sonra ellerinde kullandığımız ilaç olmadığını iç dış paraziti damla uygulaması ile yapabileceğimizi söyledi 150 lira fiyat çıkardı tırnak kesme fiyatı ek 15 lira dedi fiyat böyle demiştiniz diyince 140 lira ücret aldı. Pek güvenilir değil fiyat konusunda ya da tecrübe konusunda.

Demet Kınataş – 4 hafta Önce

çok memnun kaldım kedimim kisirlastiril maajndan herkez e tavsiye ederim suan kedim2 turp gibi çok ilgililer ve profosyonel bir veteriner her defasında tüm sorularıma cevap verildi güvenilir bir veteriner iyiki gelmişim artık kendileri mi hep buraya güvenle getircem en güvenilir veteriner burası

By farude

Bir yanıt yazın