Empati Veteriner Kliniği Tuzlada Bir Klinik Bu Klinikte Genel pansuman – Küçük Büyük cerrahi operasyon işlemleri. Ürogenital operasyon işlemleri. Apse tedavileri. Operasyon sonrası kontrol ve muayeneler. Tıbbi müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Bu klinikten Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu Al butonuna tıklayarak randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için öncelikle TEŞEKKÜR EDER sahiplenmiş olduğunuz minik patili dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz. Onlar Önce Allaha Sonra Sizlere Emanet.

Adres : İstasyon, Yazıcı Sk. No:4, 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon : +905302414095

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Empati Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Empati Veteriner Kliniği Hizmetleri

Empati Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Deniz Sml – 5 ay Öne

Sokağımızda elimizden geldiğince hayvanlara bakmaya çalışıyoruz. Evimizde 3 tanesi var. Bu yavruyuda 3 gün önce yakaladık. Zavallı perişan halde bulduk. Resmen ölüme yatmıştı. Uzun zamandır empatiye gidiyoruz. Bu yavruyuda götürdük. İlgililer. Teşhişini hemen koyuyorlar müdehalesi en uygun ve kısa sürede yapıyorlar. Ücretleri dışarıya görre çok uygun. Birçok kediye yardım etmeye çalıştığımız için ücrette indirim rica ettik. Bizim bile beklemediğimiz indirimi yaptılar. Fiyatın 3 de 1 ini istediler. Ekstra ilaç verdiler. Gerçekten çok yardımcılar. Hayvan sever bi yer olduğu gidince görürsünüz etraftaki hayvanlara sahip çıkmışlar bakımlarını yapmışlar. Birsürü kedi ve köpejleri var. En güzeli oyalamadan sizi ücret olarak üzmeden ellerinfen geleni yapıyorlar. 10 yıldız olsa verirdim. Tavsiye ederim. Başka yere gitmenize gerek yok. Yavrumuzda ertesi gün toparlanmaya başladı. İnşallah düzelicek. İyileşmiş halinin resminide umarım atabiliriz.Emeklerine yüreklerine sağlık.

Zübeyde Genel – 2 ay Önce

Köpeklerimiz ile güzel ilgilenen,bizi gereksiz masrafa sokma derdinde olmayan nadir nazik isletmelerden biri… En son vücut dokuntuleri olan yavru kopegimize doğru teshisle güzel bir tedavi uygulayıp,başka yerlere gereksiz para harcamaktan kurtarmis, her zaman iç rahatlığıyla gittiğim güzel veterinerimiz….

Elegan – 2 hafta Önce

Hayvanı itinalı bir şekilde muayene etmediklerinden yanlış teşhis koydular. Belediyenin ücretsiz hizmet veren yerleri gibi, zorla çalışıyorlar. İçerideki enerji zaten çok düşük. Tavsiye etmiyorum.

Şebnem Kabaca – 4 ay Önce

Bugün evimizin aşağısında yol ortasında yatan yavru bı kedi bulduk. İBB götürmek yerine burayı aradık. Gittiğimiz de yavruyla baya ilgilenildi. Ateşi vardı, birşey yiyip icmiyordu. 3 iğne yapıldı, ağız-göz-kulak temizliğini yaptı, sol gözünde ateşe bağlı körlük oluşmaya başlamıştı krem sürdü. Vitamin verdi. Giderken çok az miktarda ücret ödedik sokak hayvanı olduğu için. Birde yaş mama hediye etti. Sokaktaki hayvana değer veriliyor gerçekten

Bilal – 4 ay Önce

OLSA 0 PUAN VERECEĞİM. SAKIN EVCIL HAYVANINIZI BURAYA GETIRMEYIN PISMAN OLURSUNUZ HAYVANA YAZIK.BUGUN GITTIM KEDIMIN AŞILARINI YAPACAKTIM.GITTIGIMDE ORANIN SAHIPLERI DEGILDE SANKI UZAKTAN EGITIM KEZUNU CAHIL KISILER VARDI VE KEDIMIN KILOSUNU OLCTUKTEN SONRA KEDIMIN ASILARINI VURMAK ICIN ELDIVEN YERINE GIDIP BIR BATTANIYE GETIRDILER VE KEDIMI TUTMAYA CALISTILAR VE KEDIMIN ASILARINI VURAMADILAR HAYVANI BILGISIZCE SIKMAYA BASLADILAR ENSESINDE SINIR BOLGESI VAR ANNESI SADECE ORDAN TUTABILIR VE KEDIM 1 YASINI GECTI ONRA RAGMEN TUTMAYA CALISTILAR DEFALARCA UYARDIM HAYVANA ZARAR VERIYORSUNUZ DIYE VE YANINDAKI ASISTAN AGAC GIBI DURUYORDU HICBIRSEY YAPMIYODU VE KEDIMIN ASISINI VURMAK ICIN GETIRILEN YERIN YANINDA ÖLU BIR YAVRU KEDI VARDI OYLE CE BIRAKMISLAR OLÜ KEDİYİ YANI *HAYVANINIZ ZARAR GÖRÜR KESİNLİKLE GİTMEYİN*

By farude

Bir yanıt yazın