Kara kedi veteriner kliniği istanbul tuzla’da bulunmakta Tuzla istanbul’un anadolu yakasında bulunan bir veterinerlik bu veterinerlik kliniğinde minik patili dostlarımızın tüm muayene ve tedavi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu kliniğe gitmeden önce sizlerde Randevu aL butonuna tıklayarak randevu işleminizi tamamlayabilirsiniz. RandevualOrg olarak sizler için derlediğimiz bu makalede adres bilgileri telefon numarası hizmet saatleri yorumları ve Şikayetlerini bu makalede göz gezdirebilirsiniz eğer sizde bu klinikten hizmet aldıysanız ve olumlu yada olumsuz yorumlarınızı yansıtarak bu veterinerliğin değişimine katkıda bulunabilirsiniz aşşağıdaki Yorum Yaz kısmından yazarak RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik patili dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Yayla, Vatan Cd. No:22/A, 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon : +905069653244

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

Kara Kedi Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Kara Kedi Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Tansu Özbaş – 1 ay Önce

Kedimi devamlı Kara Kedi veteriner kliniğine götürüyorum. Doğru tedavi ve ilgi alaka konusunda çok iyi olup, güvenilir yöntemleri olan hekimler olduklarını düşünüyorum. Bu yüzden çevreme de hep tavsiye etmişimdir.

Reyyan Ağaoğlu – 8 ay Önce

Kızımız Sirius’u bugün kısırlaştırdık. Bizim için son derece zorlu geçen bir gündü. Özellikle ben, ‘kızımın başına bir şey gelir mi’ korkusuyla ağlandım durdum fakat sevgili veterinerlerimiz öylesi gerginliğimizin içinde hem bizi sakinleştirmeye çalıştılar, hem de profesyonel duruşlarını hiç kaybetmediler. Kızımızın operasyonunu tertemiz bir şekilde gerçekleştirdiler ve bir türlü anestezinin etkisinden çıkamayan güzel kızımıza sevgiyle ve ilgiyle yaklaştılar. Evimize döndükten sonra bile arayarak kızımızın durumunu sordular. Gerek biz, evcil hayvan sahiplerine, gerekse güzel çocuklara böylesi güzel bir yaklaşımla destek oldukları için minnettarım. Biz kızımızı evimize sağ salim getirdik; sizler için de aynısını ümit ediyor, Kara Kedi Veteriner Kliniği’ne tekrar tekrar teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız!

Emel Tanır – 8 hafta Önce

İlgileri alakaları çok güzel ortam tertemiz yavrularımızı kesinlikle emanet edebiliriz 😻

Eda Kefeli – 1 yıl Önce

Kedimin aylardır süren ve diğer veterinerler tarafından çözülemeyen yara sorunu nedeniyle Süleyman beyle tanıştık. Süleyman beyin ilgisi ile sorunun kısa sürede üstesinden geldik. Son olarak da dün kızımın kısırlaştırma operasyonunu gerçekleştirdiler. Operasyon sonrası kızım çok kısa sürede normal hayatına döndü, hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadık. Buradan da kendilerine bir kere daha teşekkür ediyorum.

Nuri Sayıner – 9 ay Önce

Ilgınsız sorumsuz

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba klinigimize ne zaman hangi amaçla gelmiştiniz,sizin adiniza ait bir hasta kaydımız bulunmuyor,konuyu biraz daha açarsanız yardimci olmaya çalışırız.

Nafiz Giray Demirel – 3 gün Önce

İki tane kedi götürdük genç hastalığı olan ikiside burada öldü

işletme sahibinin yanıtı : Merhabalar Nazif Bey, öncelikle kaybınız için bizlerde çok üzgünüz. Bildiğiniz üzere gençlik hastalığı tedavisi güç ölümcül bir hastalıktır. Kliniğimize getirdiğiniz 4 kediden 2 tanesini kurtardık. kurtaramadığımız iki tanesinin birinde kronik başka bir hastalık vardı ve vücut direnci çok düşüktü. Diğeri ise başka bir klinikte tedavi görüp iyleşememesi üzerine hastalığı ilerlemiş bir şekilde kliniğimize geldi. Gerekli uygulamaları yapmamıza rağmen malesef sadece iki tanesini kurtarabildik.

By farude

Bir yanıt yazın