Pet Evi Veteriner Kliniği İstanbul Tuzladadır İstanbul Tuzlaya Avrupa yakasından gidecek misafirler marmaray ile tuzlaya en kısa sürede geçebilirler İstanbul Anadolu yakasında bulunan Petevi Veteriner Kliniği ile ilgili bu makalemizde sizlere yerini adresini telefon numarasını veterinerliğin aldığım olumlu ve olumsuz yorumların hepsini bu makalede derleyip biraraya getireceğiz eğer sizlerde bu veterinerlikten hizmet aldıysanız aşşağıdaki yorum yaz kısmından şikayetlerinizi ve olumlu yorumlarınızı yazarak bu veterinerin değişimine katkıda bulunabilirsiniz. Randevu almak içinde aşşağıdaki Randevu al butonuna tıklayarak randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. RandevualOrg olan sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için portalımız adına sizlere teşekkür eder Sahiplenmiş olduğunuz minik patili dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Aydınlı, Migros Yanı, Gürpinar Cd No:52-1A, 34953 Tuzla/İstanbul

Telefon : 0532 242 60 71

Hizmet Saatleri : 08.30 – 19.00

Pet Evi Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Pet Evi Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Sena N. – 6 ay Önce

2 kez mecbur kaldığım için gittim Allah düşürmesin. Bu kadar suratsız insanlar görmedim çok güler yüzlülerdi diye yapılan yorumlara dehşet içinde bakıyorum bence kendileri yazdılar. Beyefendi ne hayvanlarla iletişim kurabiliyor ne de insanlarla. Sokak hayvanlarını besliyorlar evet ama bu onu asla iyi bir hekim yapmıyor. 2 kişi 3 aylık köpeği tutamıyorlar, bu tarz başka yorumlar da okudum. Yavrunuza dost değil müşteri gözüyle bakıyor. Hayvanın dili olsa neler anlatacak kim bilir başka kliniklerde asla görmediğimiz bir muamele gördük. Siz hayvanlara iyilik yapmak istiyorsanız sokak canlarını beslemeye devam edin. Aşıya bile gidilmez yanımızda 2 kişi aşıya geldi sanki gelip canlarını istediler o nasıl surat o nasıl konuşma şekli? Çevredeki esnaf bile biliyor bunları adları çıkmış. Yazıklar olsun paramızı da helal etmiyoruz

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba Sena Hanım yazdığınız tarihler arasında, benim ve ailem için çok zor zamanlar içindeydik, ne kadar özel hayatımızı iş hayatımıza yansıtmama bilincinde olsak ta hayat arkadaşınızı kaybedecek olmanın verdiği üzüntüyü bilmeniz herkes açısından zor olsa gerek. Bunun dışında belirtmek istediğiniz somut bir şikayet var ise dinlemeye hazırız. Sağlıklı günler dileriz.

Mavi Tuay – 6 ay Önce

Yavru kedim için 2 kere gittim fakat artık gitmeyeceğim. Güler yüzlüler falan yazılmış yorumlara asla doğru değil asla gülmüyor konuşmuyorlar. Telefonla mama tavsiyesi almak için aradım buraya gelin sorun telefonda değil diyor bu nasıl bir kabalıktır.

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba mavi. Tuay, öncelikle mama tavsiyesi veyahut herhangi bir tavsiye telefon üzerinden yapılabilmesi için kedinin sağlığı ve durumu biliniyor ve izleniyor olması gereklidir. Sağlıklı günler dilerim.

Bilge Nazile Gürler – 1 yıl Önce

Kedimiz vişneyle geldiğimde bizi boncuk karşıladı , sokak canlılarına bu kadar değer verilmesi her Veteriner Hekimin görevi olmalı . Recep Bey’ e teşekkür ederim.

işletme sahibinin yanıtı : Çok teşekkür ederiz 🙂

Beyza Başar – 1 yıl Önce

Recep Bey çok çok ilgili ve güleryüzlü. her şeyiyle 4 4 lük bir veteriner hekim. minik dostlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

işletme sahibinin yanıtı : Bize güvendiğiniz için biz teşekkür ederiz 🙂

By farude

Bir yanıt yazın