Angi Veteriner Kliniği İstanbul’un tuzla semtinde bulunan bir mahalle kliniğidir. Özel hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Angi Veteriner Kliniği İstanbul’un anadolu yakasında minik patili canlarımıza sağlık hizmeti ve mama tedariki sağlayan bir kliniktir. Angi Veteriner Kliniği Şikayetlerinizi veyahutta Olumlu Hizmet aldığınıza dair yorumlarınızı yorum yaz kısmında yazarak kliniğe sizlerde katkıda bulunabilirsiniz. bu makalemizde size bu klinik ile ilgili telefon numarası adresi açılış kapanış saati ve randevu alabilmeyi anlatacaz. bu klinikten hizmet alabilmek için aşşağıdaki randevu al butonunu yada iletişim numarasını alarak randevu işlemlerinizi tamamlayıp minik patili dostlarımız ile birlikte bu kliniği ziyaret edebilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Patili Canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : İstasyon, İstasyon Cd. No:164, 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon : 02164461909

Hizmet Saatleri : 09.00 – 18.00

Angi Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Angi Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Zümrüt Ünsal – 2 hafta Önce

Dr.Cihan bey kedimizi ameliyat etti.ne yazikki kanser oldugunu ogrendik.bundan sonraki kalan hayatini kaliteli gecirmesi icin elimizden geleni yapmak icin onerilerde ve tedavide bulundu.tesekkurler.

Onur Eren Sarıcan – 2 ay Önce

Uzun yıllardır tercih ettiğimiz ve güvendiğimiz yer Angi veteriner kliniği. Samimi Güler yüzlü ve merak ettiğiniz şeyleri size bir bir anlatan bir doktor Cihan hoca.

Zeynep Eyüboğlu – 3 ay Önce

Tavırları hoş değil. Sorduğum sorulara verilen cevaplar ukala ve bir doktora yakışmayacak şekildeydi. Tavsiye etmiyorum. Bir daha gitmem.

Beyza Yaşar – 1 yıl Önce

7 ay önce heraya gençlik hastalığı teşhisi kondu. Testte ikinci çizgi çok silik çıktığı için cihan beye sordum emin misiniz diye ve evet deyip bundan sonraki süreçte başımıza gelecekleri anlattı. Tavırları güvenilir gelmediği için inanamadım. Bu yüzden 3 veterinere daha götürdük ve sonuç basit bir mide sorunu çıktı ilaç ve probiyotikleri kullandıktan sonra iyileşti ama hastalığın kuluçka döneminde olabilme ihtimaline karşı 1 ay bize zehir oldu. Saat başı ateşini ölçtüm en ufak şeyler hapşurması gibi tedirgin etti. Resmen manevi yıkım yaşadık. Eğer köpeğinize böyle bir teşhis konulursa mutlaka sorgulayın birden fazla vetten görüş alın. Ve siz cihan bey eğer bu yoruma denk gelirseniz tam emin olmadan teşhis koymayın çünkü birkaç ay yaşar dediğiniz hera gelecek ay 1 yaşını dolduracak.

Melek Yamaç – 5 ay Önce

Çok ilgili ve tertemiz bir mekana sahip. Sorulan tüm sorulara itinayla cevap aldım bu yüzden kendilerine çok teşekkür ederim 🙏🏻 Gereksiz işlemlerden kaçınan ve piyasadaki veterinerlere nazaran canları bir ticaret olarak görmeyen hekimler, keşke her hekim bu kadar ilgili olsa 🙏🏻

Tahir Nadi Günal – 7 ay Önce

Veteriner hekim olarak her türlü hayvana destek , bakım ve tedavilerini yaptirabileceginiz merkezi konumda Tuzla istasyon caddesinde güzel bir klinik. Içerisi gayet temiz ve hijyenik. Oturma alanı ferah. Cadde üzeri olduğu için park sorunu yok. Otobüs durağının hemen arkasında. Cihan bey gayet tecrübeli bir veteriner hekim

By farude

Bir yanıt yazın