Mercan Veteriner Kliniğinden Randevu alabilmek için ve bu klinik ile ilgili detaylı tüm bilgileri bu makalede bulabilirsiniz. İstanbul Tuzlada hizmet vermekte olan Mercan Veteriner Kliniği Hem Pet Shop hemde veterinerlik işlemi göstermekte. Bu klinite eğer hizmet aldıysanız aşşağıdaki yorum yaz kısmında sizlerde aldığınız hizmetin kalitesini bildirerek bu kliniğin gelişimi için katkıda bulunabilirsiniz minik patili canlarımız için. RandevualOrg olarak sizlere bugün bu kliniğin konum adresini , telefon numarasını , aldığı yorumları , ve şikayetleri hepsini birlikte bu makalede sıralayacağız RANDEVUALORG’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Postane, Gökyüzü Sk. no:7, 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon : 0532 448 10 53

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

E-Posta : [email protected]

Mercan Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Mercan Veteriner Kliniği Bilgilendirme

Mercan Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Özlem Aktuğ – 4 ay Önce

O kadar ilgililer ki O kadar muhteşem insanlar ki … İyi ki varlar bizim terrier cinsi köpeğimizin takibini kendileri yapıyor ve hiçbir detayı atlamıyorlar gecikmiş aşı veya Damla olursa mutlaka haber veriyorlar biz kendilerini çok seviyoruz çok memnunuz

Nalan Ünal – 3 yıl Önce

Evimizin göz bebeğinin fıtık ameliyati şimdi bitti. Hiç bir sorun yaşamadan atlattık. Doktor Kübra hanıma ne kadar teşekkür etsek az.

Vildan Çelik – 1 yıl Önce

Kendilerine yavru kedim için bir soru sordum whatsaptan. Sağ olsunlar tek kelime ile cevap verme tenezzülünde bulunmadılar.

işletme sahibinin yanıtı : Sayın Çelik, bu yönde bir bildiriminiz tarafımıza ulaşmamıştır. Alternatif iletişim kanalları ile teyit edebilirdiniz. We did’nt reach any message that you talk about, probably this could be a fake account.

Kısmet Başkaya – 10 ay Önce

Çok tecrübeli, güler yüzlü ve samimi.

Feray Rüzgarlı – 3 ay Önce

Olağanüstü bir İnsan ve Doktor , Kübra Hanım 💜😇Klinikte herşey mükemmel, Can Dostlarımız her zaman emin ellerde, yoğun sevgiyle👏👏👏🍀

By farude

Bir yanıt yazın