Eray Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Nunavet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Eray Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Eray Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Zümrütevler, Handegül Sokaği No: 151, 34852 Maltepe/İstanbul

Telefon : 0532 698 77 88

Hizmet Saatleri : 10.30 – 19.30

Eray Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Eray Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Enes Akbaş – 1 ay Önce

7 yaşındaki dişi kedimizin kısırlaştırma operasyonunu başarıyla gerçekleştiren ve kızımızı 1 hafta boyunca güvenle ağırlayan Eray Bey’e teşekkür ederiz. Hem kaliteli hem de uygun ücretli hizmet almak istiyorsanız doğru adres burası 🙂

Tülay Çökelik – 3 ay Önce

4 yıldır kedimi götürdüğüm,kısırlaştırma gibi büyük bir operasyonda sonsuz güvendiğim,(veteriner hekim Eray Bey’in cerrahlığı çok iyi) bir klinik,gereği neyse onu yapan, sizi her zaman doğru bilgilendiren gösterişli yapmacık reveranslardan uzak (ki bu müşterilere başka kliniklerde bayağı bi pahalıya patlıyor) tamamiyle profesyonel bir klinik bence kesinlikle gidin deneyimleyin derim.

Alperen Özmen – 4 ay Önce

Sokaktan bulduğumuz kediyi kabul etmediler, neymiş randevu gerekliymiş. Kapıdan dahi içeri almadılar ve bilmiş bilmiş konuşup bir de kart verdiler arayın diye.

Aysel Şenol – 5 ay Önce

Sokaktan sahiplendiğim kedimle bebekliğinden beri Eray bey ilgilendi.işinde başarılı iyi bir veteriner.evime ters bir yer olmasına rağmen başka bir yeri tercih etmiyorum.gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Nermin Çalkınkaya – 6 ay Önce

Maalesef kedi ve köpeğin cinsine göre hareket eden sonderece kompleksli bir zat Eray bey. Bana göre asla hayvansever değil para sever. Memnun olanlarında yüzde yüzü cins hayvan sahipleri.

Hakan Sinkiler – 7 ay Önce

Müsait olmasına rağmen ‘randevusuz’ hiç bir şekilde kabul etmeyen, randevusuna 10dk geç kalan bebekli bir annenin suratına kapıyı kapatan, kaba saba bir insan.

Özgür Nehir – 8 ay Önce

Eray Bey’in iletişim problemleri var, dinlemek yerine konuşmayı tercih ediyor. Bu durum doğal olarak teşhislerini de etkilemekte.

By farude

Bir yanıt yazın