VETFIELD Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Nunavet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. VETFIELD Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. VETFIELD Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Cevizli, Zuhal Cd. no:7/A, 34846 Maltepe/İstanbul

Telefon : 0216 370 64 68

Hizmet Saatleri : 09.30 – 19.30

VETFIELD Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

VETFIELD Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Özkan Gevrekoğlu – 3 ay Önce

Çok ilgili ve güvenilir bir hekim gerçekten kliniğe gittiğim zaman sanki tanıdık bir arkadaşımın yanına gitmiş gibi rahat hissediyorum kendimi. Kedimin kritik rahatsızlığında hayata dönmesindeki en büyük etken Mehmet bey ve saat fark etmeden gece kaç olursa olsun en ufak belirtide beni mutlaka arayın demesi bizi çok mutlu etmişti. Çok şükür Lina’mız şuan çok iyi kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum.

Sedef Keskinler – 3 ay Önce

Mehmet bey çok ilgili ve kedimin sağlık sürecini bize bırakmadan takip ediyor. İlk defa kedi sahiplendiğim için çok soru soruyorum, her soruma sabırla cevap veriyor, kendisine teşekkür ederim.

Duygu Kutlu – 3 ay Önce

Kedimin kendi sağlık sorunları sebebiyle zor olan kısırlaştırma operasyonunu başarıyla gerçekleştirdi Doktor Mehmet Bey. Operasyon sonrası kedimin takibi ve tedavisi ilgiyle yapıldı. Emekleri ve gösterdikleri sabır için tüm Vetfiled çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Seda Yücedağ – 3 ay Önce

Sabırlı ve güler yüzlü bir beyefendi iki kedimizi ilk kez bugün götürdük hizmetten çok memnun kaldık. Tekrar götürecegiz ilgi alakasına minnettarız.

Damla Erdoğdu – 7 ay Önce

Mehmet Bey gerçekten çok ilgili bir hekim. Benim kuşum var. Yeni açıldığı zaman kanatlılarla ilgileniyor musunuz diye sormuştum. İlgilenmediğini ama benim için araştıracağını söylemişti. Ertesi gün tekrar önünden geçerken selam verdim. Sözünü tutmuş geniş bir araştırma yapmıştı. Çok yardımcı oldu sağolsun. Güler yüzlü ve samimi bir insan.

By farude

Bir yanıt yazın