Küçükyalı Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Nunavet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Küçükyalı Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Küçükyalı Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Çınar, Mızrak Sk. 3/A, 34841 Maltepe/İstanbul

Telefon : 02164170319

Hizmet Saatleri : 11.00 – 19.30

Küçükyalı Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Küçükyalı Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Tuğçe Kurtbeyi – 2 hafta Önce

Çok bilgili ve ilgili bir veteriner hekim Mustafa Bey.

Mehmetcan Özek – 6 ay Önce

Veterinere kaşinmasi nedeniyle kuş götürdük. Sürekli olarak kedi ve köpekten bahsetti. Kuşa hicbirsey yapmadi. Paravan arkasindan hicbirseyi olmadığını sadece kilolu oldugunu söyledi ve gönderdi. 3 gun sonra kuşu baska bir veterinere götürdük. Kuşun tümörü oldugunu ve tedavi icin gec kalınlığını belirtti. Ve kuşumuzu kaybettik. Bu veterinerin önce kendi tedavi olmasi gerekiyor. Ruhsal sorunlari var. Meslegini hakkını vermeden yapiyor. Kesinliklee gitmeyin.

Gökhan Yenmez – 10 ay Önce

bugün kedimin patisinde ki yara için gittim. Veteriner beyefendi plastik bir perdenin arkasından sadece ellerini çıkarabildiği iki delikten yarım yamalak kediye dokunmaya çalışırken kedimi tutmak bana kaldı ve plastik perdenin hışırtısı stresi derken ellerimi parçaladı hayvan. Covid-19 tedbirleri diyebilirsiniz fakat beyefendi maskesizdi o sırada, hayvanı çıldırtan o pozisyona sokmaktansa maske takıp doğru dürüst muayene edebilirdi. tüm arbedeyi bana yaşatmış problemi de baştan biliyor olmamıza rağmen 170 lira ilaç parasına ek olarak 165 lira muayene ücreti ödedim. umarım yaşadığım tecrübe gitmeyi düşünen insanlara yardımcı olur.

Miray Özcan – 10 ay Önce

Veteriner hekimler yeteri kadar ilgili değil. Hayvanlara paravan arkasından bakıyorlar sorunlarını anlamak için asla çabalamıyorlar. Göz ucuyla teşhis koydukları için koydukları teşhis de doğru değil ne yazıkki. Asla tavsiye etmem, 2 ayrı veteriner ücreti vermek istemiyorsanız yolunuz buraya hiç düşmesin derim.

Kemal Yıldırım – 4 ay Önce

Çok ilgili ve deneyimli bir veteriner hekim Mustafa bey. Kedimiz köpük te onu çok sevdi.Ortam çok temiz ve sterildi. Tesekkurler

By farude

Bir yanıt yazın