Esenyurt Araç Muayene İstasyonu Nerede,Esenyurt Araç Muayene İstasyonu Nasıl Giderim,Esenyurt Araç Muayene İstasyonu Telefon Numarası,Esenyurt Araç Muayene İstasyonu Randevu alma,Esenyurt Araç Muayene İstasyonu Sahibi kim,Esenyurt Araç Muayene İstasyonu Şikayet,Esenyurt Araç Muayene İstasyonu ile ilgili Öğrenmek istediğiniz Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle.

Adres: Namık Kemal, Adile Naşit Blv. No:35, 34519 Esenyurt/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:30

Telefon: 0850 222 8888

Randevular: tuvturk.com.tr

Esenyurt Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Esenyurt Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

AYDOĞDU Divriği’ li – bir hafta önce YENİ
Lokasyon açısından Çeşitli güzergahlardan Buraya ulaşmak kolay. Ama sırayı bekleyip aracı teslim etmek kalabalık sebebiyle biraz zor. Sabırlı olmak lazım. Hele ki aracı muayeneye teslim edip beklerken.

Ziya Senay – 2 hafta önce YENİ
Çok berbattı yeterli otopark yok ve bekleme süresi çok saatlerce sıra bekliyoruz randevu aldığımız halde saatinde işlem yapılmıyor paramızla rezil oluyoruz resmen

Koray Koru – bir hafta önce YENİ
Olumlu: Kalite
TÜVTÜRK;

Türkiye’de periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kuruluş olarak uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği periyodik araç muayenesi hizmeti ile trafik ve araç güvenliğine katkı sağlamayı hedefleyen, konusunda uzman bir kuruluştur. TÜVTÜRK’ün temel değerleri bağımsızlık, tarafsızlık ve dürüstlüktür.

210 Sabit, 5 motosiklet, 75 gezici ve 16 gezici traktör istasyonda görevli 3.500 çalışanı ile Türkiye’nin tamamında hizmet veren TÜVTÜRK, yılda 9 milyonu aşkın aracın periyodik ve yola uygunluk muayenelerini, yaklaşık 4 milyon aracın ise egzoz gazı emisyon ölçümünü gerçekleştirmektedir. Ücretsiz muayene tekrarları ve tespitlerle birlikte muayene sayısı 17 milyona erişmektedir.

TÜVTÜRK’ün tüm faaliyet alanı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından düzenlenmekte ve operasyonları yine aynı Bakanlığın denetiminde yürütülmektedir. TÜVTÜRK, ayrıca TS EN ISO 17020 standartı uyarınca Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından denetlenmekte olup, bu standarta göre akredite edilmiş bulunmaktadır.

Özhan TEZCAN – 2 ay önce
6 tane peron var gayet hızlı ilerliyor. Olmazsa olmaz bir muayene. Gelmeden önce bütün sinyal far vs kontrol edin. Silecek suyu önemli. Bütün kemerleri bağlayın. Aracı temizletin ( bu muayene eden arkadaşa saygı için).

Abdülkadir Altınel – 4 ay önce
Plaka numaranız ve arabanızın kilometresini kapıdaki numaratör e girip gişe için sıra numarası alıyorsunuz.
Gelen numara ekranın 150 fazlası ise korkmayın. Numaralar sıçrayarak ilerliyor.
Egzos emisyon ücreti dahil 462,88 TL ödüyorsunuz
5 veya 6 numaralı kapıya araçla gidip, Egzos işini bitirince ilk aldığınız sıra numarasını muayene için kullanarak ilk dört kapıdan birine aracınızı alıyorsunuz.
Sıranız gelince aracınızı içeri alıyorlar. Arka kapıdan da teslim ediyorlar. Beklediğimden daha kolaymış. 10.05.2021

Emre Akman – bir ay önce
Önemli: Kalite
Güvenlik arkadaşların insanlara hayvana davranır gibi davranması gerçekten üzücü içeride trafik oluşuyor yaptıkları tek şey insanlara bağırmak yolu yönetmeyi deneseler daha çözücü bir yaklaşım olabilir

MEHMET HATİPOGLU – bir hafta önce YENİ
Randevulu sistem kurulmuş çok güzel, ancak bir saat gecikmeli işlem görüyor, personel hızlı ve ilgili aynı zamanda sabırlı ancak randevu sistemini tam oturtamamislar, birde yarım sâat erken gidiyorsun 15dk işlem için iki saat ten fazla zamanınızın gitmesi hiç hoş değil.
Dip not olarak TÜVTÜRK fiyatlarının inmesi gerektiği kanaatindeyim 15dk işlem için 380₺ ücret gerçekten çok fazla.
Saygılarımla

Volkan Cimen – bir hafta önce YENİ
Fabrikasi motoru uretirken bu kadar inceliyor arkadar. Far civatasinin yaninda kilcal catlak varmis. Lastikteki aşinma orantisizmis. Satsam 5 lira vermezler scootere. Muayineden gecirmek icin yapmadimiz masraf kalmadi. Heryeri calisan motorda birakmak icin buldigina bakin ya. Motorcular bu istasyona muayine ettirmeyin. Adam atomu parcaliycak sanki. 15 dakika ne bulayim diye ugrasti bugun herkez benim gibi sasirdi. Her zmaan muayine yaptiriyoz ama bu kadarida pes dogrusu

By farude

Bir yanıt yazın