İstanbul Kadıköy Ve Çevresi’nin Sürekli Motorsiklet Muayene istasyonu Olarak Gördükleri Öncü Firmalardan Biri Olan Kadıköy Motosiklet Muayene İstasyonu TÜVTÜRK ile ilgili Aradığınız Bilgiler Yazımızın Devamında Sizlerle,Kadıköy Motosiklet Muayene İstasyonu TÜVTÜRK Randevu alma,TÜVTÜRK Kadıköy Motosiklet Muayene İstasyonu Nerede,TÜVTÜRK Kadıköy Motosiklet Muayene İstasyonu Nasıl Giderim, TÜVTÜRK Kadıköy Motosiklet Muayene İstasyonu Muayene Ücreti

Adres: Tuğlacıbaşı Mah. Taşköprü Cad. İntaş Blokları A Blok Bağımsız Bölüm No:30, 34722 Kadıköy/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 08:30

Telefon: 0850 222 8888

Kadıköy Motosiklet Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Kadıköy Motosiklet Muayene İstasyonu Hakkında Yorumlar

arif yılmaz – bir ay önce
Çıkış yeri tam yol üstü olsa da girişini bulmak kafa karıştırıcı. Çalışan arkadaşlar çok ilgili ve hızlıca işinizi halledip uğurluyorlar sizi. Motosikletiniz varsa gidip otomobillere aynı yerde uğraşmayın sessiz sakin 5 dk.da burada işinizi halledin.

Yusuf Urgupluoglu – 2 hafta önce YENİ
Sadece motorculara ozel olmasi cok iyi. Sessiz, sakin, herkesin isini yaptigi guzel bir servis/hizmet noktasi. Motorcuysaniz sakin gidip de arabalarin oldugu kesmekes mekanlarla ugrasmayin. Evinize biraz uzaksa bile, gelmisken motor kiyafetlerine filan bakarsiniz 🙂

ilhan barlas – bir ay önce
İşler oldukça hızlı yürüyor. Çalışanlar kibar ve saygılı. Benim motosikletim tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de iki yan çanta ile satışa sunulmasına rağmen, sanki çantalar sonradan takılmış gibi bunun hafif kusur olarak muayene kağıdında yer alması bana göre yanlış. Bir önceki muayenede de motosiklet ayni şekilde olmasına rağmen, kusursuz olarak muayeneden geçmesi de nazara alındığında, bu durumun kurumun iç işleyişinde tekrar değerlendirilmesi ve hizmet yeknesaklığının sağlanması lazım.

izabe imzabe – 3 hafta önce YENİ
Motosikletler için çok güzel ve pratik bir çözüm, arabaların derdini çekmeden sırasını beklemeden randevu alıp hızlıca çözebilirsiniz. Bunlar motorcu bırakırlar mantığı yanlış direk yönetmeliğe göre adaletli iş yapıyorlar.

Uğur Özdemir (wuuu_huu) – 3 hafta önce YENİ
Arkadaş sağolsun çok ilgiliydi ve çoğu konuda bilgilendirdi. Motorsiklet için seçilmiş yerlere gitmek gerekiyor gerçekten. Müşteri için çay kahve ikramı olsa fena olmaz aslında. En azında otomat koysaymışlar.

Kenan Erdogan – 3 gün önce YENİ
Bı çocuk koymuşlar sadece ticaret hane olmuş ve insanları parası ile rezil ediyorlar

Arda Karaoglanyan – bir ay önce
Valla bu kadar kolay ve hızlı olacağını tahmin etmemiştim. Herkes çok saygılı ve profesyonel, gelen kişiler için stresli olan bir durumu kimseyi strese sokmadan yaptıkları için hepsine çok teşekkür ederim.

Derya Sagir – 2 ay önce
İşlemleri hızlıca halledip evrakimizi alıyoruz… Yalnız ara sokaktan giriş yaptığınızda genellikle yahu nerden giriliyor buraya diye söylenebilirsiniz… Solda dar apartmana giriş biraz elverişsiz yoldan.girin ama stadı dibinde çevre yoluna bağlanan girişten girmek belki biraz dolaatirsbilir ama daha sağlıklı gibi …

Ufuk Acar – 5 ay önce
5-10 dk içerisinde tüm işlemleri tamamlayarak muayeneyi sorunsuz bir şekilde tamamladık. Kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor, 5 lira gibi bir komisyonu var.

By farude

Bir yanıt yazın