İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Eden Kurum Pendik Tüvtürk Araç Muayene İsasyonu ile ilgili Yol Haritası Telefon numarası Ve Muayene Ücreti gibi Hizmetlerin Bilgilerini Alabileceğiniz Tek Sayfa Burada Lütfen Sizlere Yazımızın Devamında Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.Şimdiden Kolay Gelsin….

Adres: Güllü Bağlar, Okul Sk. No:8, 34906 Pendik/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:30

Telefon: 0850 222 8888

PENDİK TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE İSTASYONU YOL HARİTASI

PENDİK TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE İSTASYONU HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Tc Erc – 2 hafta önce YENİ
REZALET!!!
Aynı anda en az yüz kişinin, gün boyu binin üzerinde insanın olduğu bir yerde, çizgi film gibi altına dört kişinin zor sığdığı bir gölgelik yapmışlar. 40 derece sıcağın altında saatlerce beklemek zorundasınız. Kışın yağmur çamur ayrı. Okur yazarlığından bile emin olmadığım çalışanların size yaptığı seviyesiz muamelede cabası. Hangi hizmetin karşılığı olduğu belirsiz her gelenden 370 TL para alıyorlar, hizmet sıfır. Sağılacak inek hesabı.
Giderken aracın tüm ampullerin kontrol ettirdiğim halde, orda stop lambası yanmadı. Hemen karşıdaki elektrikçi de yaptırmam 5 dakika sürerdi. Tüm ısrarıma rağmen görevli beyefendi prensiplerinden taviz vermedi !!! Bu konuda kimin koyduğu belli olmayan kural varmış. Zaten muayene tekrarında olduğum için hakkım yanmış ve 370 TL verip yenibaştan muayeneye girmem gerekiyor Muş. Pendik istasyonu böyle ama diğerlerinde hiçbir farkı yok.

erkan fevzi uyanik – bir hafta önce YENİ
Tuvturk’un iletis konusunda yapmış olduğu hizmetler işleri oldukça KOLAYLASTİRİYOR bunları takip ederek yapacağınız hizmetin sonucu ARAC muayenesinde hizmeti hızlandırıyor şikayetim iki yılda bir alınan HARC TUTARLARİ BANA GORE COK YUKSEK OLMASİ .
Buda hizmet puanını iki yıldız dusurmeme nedendir görüyorum ki MUAYENE YAPTİRMAYANLAR HERYİL ARTİS GÖSTERİYOR DEMEKKİ BİR SİRUN VAR.

Özer Ergüler – bir hafta önce YENİ
İlk girişte güvenlik sizi park etmeniz içşn yönlendiriyor. Daha sonra sıra numarası almak için gittiğiniz bölümdeki güvenlik ateşini ölçüyor ödemenizi yapıp aracınıza geliyorsunuz. Sonrasında aracınızın tedlim alınması ve muayene süreci. Tüm bu işlemle 30 dakika içinde düzenli bir şekilde gerçekleşti. Teşekkürler.

Murathan ALPAY – 3 gün önce YENİ
Gayet iyi, personel anlayışlı, randevuma geç kaldım ama yeni randevu imkânını kontrol ettiler, boş yer bulunca da verdiler. Teşekkür ediyorum…

tolga tavukcu – 5 gün önce YENİ
Randevu alınmasına rağmen saatlerce güneşin altında eziyet çekiyoruz. Madem randevu saatlerine uyulmayacak hiç boşuna uğraştırmayın insanları.

Bilal çetin – 5 gün önce YENİ
Telefondan kurmuş oldukları uygulama ile ekranda yazılı olan numaralar eşleşmiyor onun dışında sistem gayet hızlıydı .

Hamza Kurubal – 2 hafta önce YENİ
Sıraya uyulmuyor, önünde geç kalan varsa sen de 1 saat bekliyorsun, zamaninda gelsen bile

Nida Bulut – 4 ay önce
Hızlı ve seri hizmet. bol hafif kusurluda olsa geçtik

Ufuk Aykac – 2 ay önce
Egzos Muayenesi için yaklaşik 1/1.30 saat bekledik,Görevlilere sorduk 5 dk ya gelecekler dendi,Gelmediler,İş çalışma saatleri belli değilmidirki insanlar araclariyla kuyruk oluşturdular,Neyse geldiler oradan geçtik ,1 nolu peronun önune çek dediler anonsla,oraya gittik telsizle 3 nolu perona çeksin dediler.
Bu nasıl bir çalışma düzeni,bu nasıl bir saygısızlık diye ses tonumu yükselttim ve sonuç Aracınızın frene basıldığinda içerde tavandaki 3.cü lamba yanmıyor dediler ve muayeneden geçemedik, En az 3 saatimi heba ettiler,Yakınlarda bir oto elektrikciye hemen yaptırıp geleyim dedim,basit bir şey bu,bir ampül değışecek,
Yok efendim randevu alıp ,müsait bir günde geleceksiniz,bir ay icinde gelmesseniz ödediğiniz ücrette yanıyor.
Bumudur,hem faiş foyatlarla araç muayenesi yapıliyor,birde saygı gösterin efendim,
Her yanlışta bizler susarsak,tepki göstermezsek ,nasıl düzelecek bu başıboşsuzluk ,Mesai kavramı yok,insanlara saygi yok,
Barkod tan numara al,para yatır,bekle bekle sıran gelsin,
Düzen yok ,önce çalışanlarınıza mesai kavramını ve insanlarla diyalog egitimi ,iş disiplini verin derim.
Saygılarımla

Şahin Erol – 2 hafta önce YENİ
Cok hizlilar 460 tl aldılar her şey dahil yarim saatte egzoslu raporu verdiler

Nihat Turan Yatgın – 4 hafta önce
Sıra ve randevu saati dikkate alınmıyor. Benden bir saat sonraki kişi çağrılırken ben halen bekliyordum. Müdahale etmesem ne kadar daha beklerdim bilmiyorum. Araçların sıraya alınmasından sonra çağrılması da becerilemiyor. En sağ yolda beklettikleri araba en sol istasyona çağrılıyor ve bu sırada o istasyon da dahil bütün istasyonların girişinde iki araba bekliyor oluyor ve o trafikte belirtilen istasyona gidemiyorsunuz bu arada aynı yere bir araç daha çağrılıyor. Tam bir keşmekeş. Kasalarda sorun yok. Para alımı güzel işliyor.

Oguz Kesen – 2 hafta önceYENİ
2020 model arabayı didik eden hata arayan bir kurum saçma sapan danılman tavrı emreder konuşmalar muayene mi gittik azar yemeyi belli değil

Abdurrahim Suskunyürek – bir hafta önce YENİ
Işler saatinde olmuyor çok yavaşlar sorumsuz biryer boşuna fazla para alıyorlar

ibrahim bellek – bir ay önce
Çok kötü sıcağın altında 4 saat bekledim 2 kişilik 8 bank koymuşlar araç başına ortalama 500 tl alıyorlar desek yani soyuyorlar. Bari bir büyük şemsiye açın insanlar sıcaktan, yağmurdan korunsun. Pandemiden içeri almıyorsunuz mademki. Verdiğim paralara yazıklar olsun.

pendik araç muayene istasyonu yol tarifi,
pendik araç muayene istasyonu çalışma saatleri,
pendik kurtköy araç muayene istasyonu,
pendik araç muayene istasyonu nerede,
pendik araç muayene istasyonu adres,
pendik araç muayene,
pendik araç muayene randevu,
pendik araç muayene istasyonu randevu,
pendik tüvtürk istasyonu,
pendik araç muayene istasyonuna nasıl gidilir,
pendik güllübağlar araç muayene istasyonu,
istanbul pendik araç muayene istasyonu nerede,
pendik araç muayene istasyonu iletişim,
pendik tüvtürk muayene istasyonu,
pendik araç muayene istasyonu randevu alma,
istanbul pendik araç muayene istasyonu,
pendik şeyhli araç muayene istasyonu,
pendik araç muayene istasyonu telefon numarası,
pendık muayene istasyonu,
pendik araç muayene istasyonu telefonu,

By farude

Bir yanıt yazın