Esenyurt Medicania Saç Ekimi Merkezi Nerede,Esenyurt Medicania Saç Ekimi Merkezi Nasıl Giderim,Esenyurt Medicania Saç Ekimi Merkezi Telefon numarası,Esenyurt Medicania Saç Ekimi Merkezi Doktorları,Esenyurt Medicania Saç Ekimi Merkezi Fiyatları,Esenyurt Medicania Saç Ekimi Merkezi,مركز ميديكانيا الرائد عالمياً في عمليات زراعة الشعر والتجميل

Bulunduğu yer: Metropole Park Business Giriş

Adres: PIRI REIS، PIRI REIS MAH.NAZIM HIKMET BLV.Çarşı METROPOLE PARK NO:72 İç Kapı NO:2، 34100 اسن يورت/إسطنبول،، 34100 İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 20:00

Telefon: 0537 500 22 38

Randevular: facebook.com

Esenyurt Medicania Saç Ekimi Merkezi Yol Tarifi

Esenyurt Medicania Saç Ekimi Merkezi Hakkında yapılan Yorumlar

Ahmet Cicekli
1 yorum
2 yıl önce
Çok güzel hastane
Beğen
Tamara Mobile
Tamara Mobile
1 yorum·1 fotoğraf
2 yıl önce
(Google tarafından çevrildi) Selam ve barıştan sonra
Ben Ahmed Al-Habali.. 31.12.2018 Ürdün’den

İnsanlara teşekkür etmeyen şükretmez
Vallahi ben sadece bu prestijli hastaneyle ilgilenen bir insanım ve operasyondan önceki iki hafta dışında bu harika sağlık ekibinin hiçbiriyle daha önce hiçbir ilişkim veya bağlantım yok.

Birincisi: Ürdün’deyken ilk görüştüğüm Suhair Hanım’a çok teşekkür ederim.. Çok kibar ve dürüst davrandı.. Bana tarımın gerekliliklerini anlattı ve bir yer bulamadım. anlaşmayı ihlal etti.
Hava alanından karşılandığım andan itibaren başlayan randevuların doğruluğu, uçağın gelmesinden yaklaşık bir saat önce beni beklemelerine şaşırdığım için.
Modern turist arabaları
5* otel
Otele ve hastaneye ulaşım.
Modern hastane.
En son teknoloji ve tıbbi araçları sağlar.

Tercümanlardan oluşan bir kadro tarafından yönetilen seçkin ve uzman sağlık personeline, iki harika beyefendiye, koordinatör Mohamed ve tercüman Youssef’e en içten teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Beni asıl hayrete düşüren şey, herkesin hastanın rahatlığına olan düşkünlüğü, özellikle ameliyat yaklaşık 7-8 saat sürdüğü için dua etmek istediğim noktaya geldi. İsteğim üzerine süreci durdurdular.

Ameliyattan sonra bile: Bu güne kadar erdemli Bayan Suhair ile öğrenmek istediğim sorular hakkında her gün iletişim halindeyim.

Allah’ın sözü uzundur.
Tanrı hepinizi korusun .

Tanrı’nın tüm memnuniyetinden memnunum.

(Orijinal)
بعد التحية والسلام
أنا أحمد الحبالي .. من الأردن 31/12/2018

ومن لا يشكر الناس لا يشكر
والله أنا مجرد شخص قمت بالتعامل مع هذا المستشفى الراقي ، وليس لي أي علاقة أو صلة مع أي من هذا الكادر الطبي الرائع من ذي قبل إلا فترة الأسبوعين اللذين سبقا العملية .

أولا : أخص بالشكر الجزيل الآنسة سهير التي كانت أول شخص تواصلت معه وأنا ما زلت في الأردن .. تعامل راق وصادق .. وضحت لي متطلبات الزراعة ولم أجد أي جزئية خالفت الاتفاق .
دقة المواعيد والتي بدأت منذ لحظة استقبالي من المطار ، حيث تفاجأت بانتظارهم لي قبل موعد وصول الطائرة بأكثر من ساعة تقريبا .
سيارات سياحية حديثة
فندق 5*
توصيل من وإلى الفندق والمستشفى .
مستشفى حديث .
توفر أحدث التقنيات والأدوات الطبية .

أتوجه بخالص الشكر والامتنان للكادر الطبي المتخصص و المتميز وعلى رأسهم طاقم مترجمين، السيدان الرائعان : المنسق محمد ، والمترجم يوسف .

ما أدهشني فعلا حرص الجميع على راحة المريض ، لدرجة أني أردت الصلاة ، سيما أن العملية استمرت ما بين 7-8 ساعات تقريبا . فأوقفوا العملية تلبية لرغبتي .

وحتى بعد انتهاء العملية : ما زلت ولهذا اليوم على تواصل يومي مع الآنسة سهير الفاضلة حول أي استفسار أردت العلم به .

الكلام والله يطول .
بارك الله فيكم جميعا .

أنا راضي كل الرضا والله .
5
Mohsin aljaber
Mohsin aljaber
1 yorum
2 yıl önce
(Google tarafından çevrildi) teşekkür ve şükran

Başarının anlamını bilen, yaratıcılığın onu biçen, güzelliğin ise onu çizen var, bu nedenle Medicania’nın saç ekimi ve indirme operasyonlarında uzman kadrosunun tüm kadrosuyla gösterdiği yoğun çabayı takdir ediyoruz. teşekkür ve takdir, saygı ve takdirle dolu, saygı ve takdirle dolu, saygıdeğer merkezinizin iletişim, karşılama ve muamele düzeyinde sunduğu seçkin hizmetler için duygularımızın samimiyetini ve minnettarlığınızı ifade eder.Emekleriniz, kararlılığınız ve samimiyetiniz sayesinde sevinç. Bana güç ve kuvvet verdin.Tüm sevgim ve takdirim sende.Şaşkınların yolunu aydınlatan ve umutsuzluk dalgalarını yenerek onları güvenliğe götürmek için ellerinden tutan muma şükran ve takdirimi kayıtsız bırakamam ve büyüleyici üslubu ve yüksek karakterinin nezaketi ve her şeyle ilgilenmesi ile hüsran.Hasta ile ilgili, yaratıcı ve güzel uzman Nur’dur.Benden tüm sevgi dolu en güzel sevgi, gurur ve selam sözleriniz var. samimi kardeşlik anlamları.

(Orijinal)
شكر وعرفان

للنجاح أناس يقدّرون معناه، وللإبداع أناس يحصدونه، وللجمال اناس يرسمونه، لذا نقدّر الجهود المضنية المبذولة من قبل كادر ميديكانيا التخصصي بزراعة الشعر وعمليات التحميل بكل كوادره، فليس هناك أجمل من الاعتراف بفضل اشخاص قدموا لنا ما عجز غيرهم عنه، فحقّ علينا توجيه رسالة محملة بارق واجمل كلمات الشكر والتقدير تعبر عن صدق مشاعرنا وامتنانِنا لما قدمه مركزكم الموقر من خدمات مميزة على مستوى التواصل والاستقبال والتعامل الذي ملؤه الاحترام والتقدير، ويأتي في مقدمة مستحقي كلمات الشكر الامتنان: طبيبي القدير، فاقول له: تعجز الكلمات عن الشكر والتقدير لأجلك، فلقد عادت إليَّ البهجة بفضل جهودك وهمتك وأخلاصك، فلقد منحتني الهمة والنشاط، فلك مني كل الحب والتقدير، كما لا يفوتني ان اسجل موفور شكري وتقديري إلى الشمعة التي تنير درب الحائرين وتأخذ بأيديهم لتقودهم إلى بر الأمان متجاوزةً بهم أمواج اليأس والاحباط باسلوبها الساحر ودماثة خلقها الرفيع واهتمامها بكل ما يخص المريض تلك هي المبدعة والجميلة الاخصائية نور ، فلك مني اجمل كلمات الحب والاعتزاز والتحايا التي ملؤها كل معاني الأخوة الصادقة.
6
9000khaled
9000khaled
1 yorum
2 yıl önce
(Google tarafından çevrildi) Medicana Hastanesi ile uğraşmak gerçekten mükemmel bir deneyimdi.
Katar’dan Türkiye’ye geldim ve ne söz verdilerse onu yaptılar.
Personel, operasyondan önce veya sonra takip için sürekli iletişimden başlayarak, Mercedes otomobilleri için varış anından kalkışa kadar ulaşım sağlanması ve seçim gibi tüm ayrıntılarla ilgilenmeye kadar mükemmelden daha fazlasıdır. Otel, İstanbul’un göbeğinde ve tüm hizmetlere yakın olması ile ayırt edildi.Yetiştirme sürecine gelince; personel tarafından gerçekleştirilen nakil işlemi hakkında.
Hastanedeyken tercüman sağlanması, iletişimde çok yardımcı olan önemli bir konuydu.
Operasyon sırasında ve sonrasında gösterilen yoğun ilginin yanında tedavi ve teknik desteğin sağlanması olumlu bir noktaydı.
Sorulardan bıkmayan tıp uzmanı Dr. Suhair’e, sabrı ve Türkiye’de yalnız olmadığınızı hissettiren en önemli şeylerden biri olan seçkin, zarif üslubu için teşekkür ederiz. seni önemseyenler var
Klas ilişkiler için grubun geri kalanına da teşekkürler
Fiyatına göre verilen hizmetten daha az
Elhamdülillah, elçinin tekniği uygulama konusunda mükemmeldi ve şu ana kadar elde edilen sonuçlar çok, çok tatmin edici.

(Orijinal)
فعلا كانت تجربه ممتازه في التعامل مع مشفي مديكانا
انا جيت من قطر لتركيا و كل اللي وعدو بيه نفذوه
الطاقم اكتر من ممتاز بدايه من التواصل الدائم للمتابعه سواء قبل أو بعد العمليه الي الاهتمام بجميع التفاصيل مثل توفير الانتقالات من لحظه الوصول و حتي المغادره لسيارات مرسيدس و اختيار الفندق كان متميز حيث يقع في قلب اسطنبول و قريب من جميع الخدمات أما عن عمليه الزراعه فكانت في مستشفي كبير و راقي وبه مجموعه كبيره من المحترفين و علي رأسهم الخبيره التي كانت تتابع عمليه الزراعه التي يقوم بها الطاقم
وقد كان توفير مترجم اثناء التواجد في المستشفي أمر هام ساعد كثيرا في التواصل
توفير العلاج و الدعم الفني كان نقطه ايجابيه بالاضافه الي الاهتمام الفائق اثناء و بعد العمليه
شكر خاص للدكتوره سهير الخبير الطبي التي لم تسأم من الأسئلة و شكرا لسعه صدرها و أسلوبها الراقي المميز الذي كان من أكثر الأشياء تشعرك انك لست وحدك في تركيا وهناك من يهتم بامرك
شكر ايضا لبقيه المجموعه عليرالتعامل الراقي
بالنسبه للسعر يعتبر قليل علي الخدمات المقدمه
الحمدلله تقنيه السفير كانت ممتازه في الزراعه والنتائج حتي الآن مرضيه جدا جدا
3
Hussein Bana
Hussein Bana
Yerel Rehber·1 yorum·51 fotoğraf
2 yıl önce
(Google tarafından çevrildi) Dürüst deneyim, mükemmel güvenilirlik ve VIP hizmeti
Saç ekimi alanında mükemmel ve profesyonel hizmet ve talep üzerine tercüman sağlama, otel sağlama ve otelden hastaneye transfer hizmetlerini içeren aylık teklifleri var.
İstanbul’a girişimden çıkışıma kadar her an yanımda olan durumu benimle birlikte takip eden Suhair Hanım’a özellikle teşekkür ederim.
Onu ziyaret etmenizi ve ameliyat olmanızı tavsiye ederim.

(Orijinal)
بصراحة تجربة ومصداقية ممتازة وخدمة VIP
خدمة ممتازة ومهنية في مجال زراعة الشعر ويتوفر لديهم عروض شهرية تتضمن خدمات توفير مترجم عند الطلب وتوفير فندق ونقل من الفندق إلى المشفى وايضا بعد إجراء العملية تكون هناك متابعة مباشرة وبادق التفاصيل ….
واخص بالشكر الى الآنسة سهير كانت تتابع الحالك معي لحظة بي لحظة من دخولي اسطنبول الى خروجي منها
انصح بزيارته وإجراء العملية
5
Besher Zakour
Besher Zakour
1 yorum
2 yıl önce
(Google tarafından çevrildi) Aslında sadece harika diyebilirsiniz ، Oraya 30 km gittim ve buna gerçekten değer. Süper güzel personel, güler yüzlü hizmet ve fiyatlar tamamen gerçekçi. Ben sadece tavsiye edebilirim!

(Orijinal)
Eigentlich man kann nur toll sagen، ich bin 30km dahin gefahren und es lohnt sich wircklich. Super nette Mitarbeiter, freundliche Bedienung und die Preise sind völlig realistisch. Kann ich nur empfehlen!
1
rizeq barghouth
rizeq barghouth
1 yorum
2 yıl önce
(Google tarafından çevrildi) %100 hizmet, mükemmel sağlık personeli, mükemmel ulaşım, mükemmel ve temiz hastane, mükemmel sağlık hizmeti, mükemmel beş yıldızlı otel konaklaması ve en önemlisi uzman, Bayan Noor mükemmel, benimle daha önce iletişim halinde olduğu ve iletişim kurduğu yer İstanbul’a gidiyorum ve Ürdün’e döndükten sonra her gün telefonla durumumu takip ediyor.

(Orijinal)
خدمات 100%طاقم طبي ممتاز مواصلات ممتازة المشفى ممتاز ونظيف رعاية صحية ممتازة الإقامة في الفندق خمس نجوم ممتاز والاهم من هذا الأخصائية الانسة نور فوق الممتازة حيث تبقي على اتصال وتواصل معي من قبل السفر الى اسطنبول وبعد عودتي الى الأردن حيث تتابع حالتي يوميا على التلفون الف شكر للجميع
Beğen
Nabil Sabri
Nabil Sabri
1 yorum
2 yıl önce
(Google tarafından çevrildi) Teknik performans ve çok iyi hizmetlerde mükemmel bir merkez ve üst düzey bir sağlık personeli
Sağlık personeline ilgilerinden dolayı teşekkür ederim
Merkez, ulaşım hizmetleri, 5 yıldızlı bir otelde konaklama ve en önemlisi sistem ve doğru zamanlarla karakterizedir.
Hastayı operasyondan sonra da takip edin ve sonuna kadar onunla iletişim kurun

(Orijinal)
مركز ممتاز وكادر طبي عالي المستوى في التقنيه الاداء وخدمات جيده جدآ
اود ان اشكر الكادر الطبي على الاهتمام
يمتاز المركز على خدمات موصلات وعلى الاقامه في فندق 5 نجوم والاهم النظام والامواعيد الدقيقة
ومتابعه المريض حتى بعد العمليه والتواصل معه حتى النهايه
Beğen
omar abd
omar abd
1 yorum
2 yıl önce
(Google tarafından çevrildi) Mükemmel hizmet, mükemmel dakiklik, bağlılık, saç ekim işleminde harika bir deneyim ve harika bir sağlık ekibinden daha fazlası.

(Orijinal)
مركز ممتاز والخدمات ممتازة دقة في المواعيد والالتزام وخبرة كبيرة في عملية زراعة الشعر وكادر طبي اكثر من رائع ومنسقة للامور المستشارة الطبية سهير كل الشكر والتقدير.
1

By farude

Bir yanıt yazın