İstanbul Esenler ilçesinde Hizmet eden Özel Ensar Hastanesi ile ilgil Öğrenmek istedikleriniz Hepsi Burada Sizlerle.Özel Ensar Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Ensar Hastanesi Randevu alma,Özel Ensar Hastanesi Doktorları,Özel Ensar Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Özel Ensar Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,Özel Ensar Hastanesi iş Başvurusu,Özel Ensar Hastanesi Tahlil Sonuçları,Özel Ensar Hastanesi Nerede,Özel Ensar Hastanesi Adres,Özel Ensar Hastanesi iletişim,Özel Ensar Hastanesi Telefon numarası,Özel Ensar Hastanesi Nasıl Giderim,Özel Ensar Hastanesi ile iligli Daha Bir Çok Bilgi Sziler için Yazımızın Devamında….

Adres: Birlik Mah Atışalanı Cad., 835. Sok, D:No:2, 34230 Esenler/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 628 58 01

Whatsapp: 0555 103 67 27

Email – [email protected]

Özel Ensar Hastanesi Yol Tarifi

Özel Ensar Hastanesi Doktorları

Özel Ensar Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Alia Ahmed – bir hafta önce YENİ
احد الأصدقاء ارسل لطبيب العيون زوجة سفراء احدى الدول وأجرى لها عملية مياه بيضاء.
ولاتزال تعاني من تغبيش في عينها منذ ستة اشهر حتى اللحظة.
وحين اخبرته قال لها الامر طبيعي وبحاجة لوقت فقط!!!!!!!!!!!
طبيب سيء وعديم الخبرة ولا ينصح به على الإطلاق ..همه فقط تحصيل المال…والخبرة صفر.
حتى قياس النظارة يعطيه خطأ

Bir arkadaşım, ülkelerden birinin büyükelçilerinin eşine göz doktoruna gönderip ona katarakt ameliyatı yaptı.
Şu ana kadar altı aydır hala gözünde bulanıklık çekiyor.
Ve ona söylediğimde, bunun normal olduğunu ve sadece zamana ihtiyacı olduğunu söyledi!!!!!!!!!!!!!
Hiç tavsiye edilmeyen kötü, deneyimsiz bir doktor… tek derdi para toplamak… ve tecrübesi sıfır.
Gözlüklerin ölçüsü bile ona hata veriyor

A friend sent an eyes doctor the wife of ambassadors of one of the countries and performed a cataract operation for her.
She is still suffering from blurring in her eye for six months until now.
And when I told him, he told her it was normal and only needed time!!!!!!!!!!!!!
A bad, inexperienced doctor who is not recommended at all… his only concern is to collect money… and the experience is zero.
Even the measurement of the glasses gives him an error

İşletme sahibinin yanıtı bir hafta önce
بعد التحقيقات والتواصل مع الطبيب والفريق الطبي تبين انه لم يتم عمل اي عملية لأي حالة مشابهة للوصف المذكور، برجاء التأكد قبل نشر المعلومات غير الصحيحة والمضللة. في حال كنتم متأكدين فبامكانكم التواصل معنا وارسال معلومات المريض لحل المشكلة. …Devamı

Fatih Kartal – bir hafta önce YENİ
Yeni doğum yaptık. Hiç memnun kalmadık. Hijyen sıfır / İlgi alaka sıfır / Sistem sıfır / Doğumdan beş gün sonra çocuk kontrolune gittik. Bebek doktoeu çocuğa hiç bakmadı nerdeyse. O kadar yoöu boşa gelmişim. Açıkçası çift daireli bi binayı hastaneye çevirmişler. Beş para etmez. Paranızı bu iş bilmezlere kaptırmayın. TEK İSTİSNASI GECE BİZİMLE İLGİLENEN BEBEK HEMŞİRESİ ELİF’Tİ. ONA BURDAN TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM.

CLINT EASTWOOD – bir ay önce
21 Agustos 2021 yirmi kişiye yakın Corona test yaptırdık kişi başı 250 tl. ve hiç kimseye fatura vermediler. Ben istememe ragmen vermek istemediler yok uzun sürermiş yok biz fatura vermek zorunda degiliz falan. Dincisiniz Ama devletin parasını çalıyorsunuz haram zıkkım olsun.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba,
Yaşadığınız olay için hastanemizin adına özür dilerim. Bir yanlış anlaşılma kaynaklı olduğunu muhtemel çünkü bir hastane olarak her hastamıza hizmet faturaları düzenlenip sunulmaktadır. Anlayışınız için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz…

Yonca Düşünsel – 2 ay önce
Kesinlikle gitemenizi tavsiye etmem karın ağrısı nedeniyle gittik taş ve kum olduğunu söylediler bir çok testler sonucu hastanede serum tedavisi yaptılar ayriyeten ilaç tedavisi verdiler günlerce ağrı sebebiyle gittik geldik her gitmemizde tekrardan testler yaptılar ek olarak serum taktılar ve bu arıların olabilicegini söylediler taş ve kum düşürme sürecinde fakat ağrılarımiz hiç bir sekilde dinmedi sonra devlet hastanesine gittik ordaki stjaer doktor bunun taş ve kum düşürmesi olmadığıni dile getirdi acilen ameliyata aldılar meğerse midesi delinmiş rezil ve güvenlimez insanlar bunlar birde o kadar iyi doktor diye övüyorlar kendileriyle asla gitmeyin asla

Yusuf Kalafat – bir ay önce
16 Ağustos 2021 19:30da işlem yaptım veznede, iki görevli arkadaştan birisi aşırı kibirli. Bir daha tercih etmeyeceğim.

Ertuğrul Çelik – 3 ay önce
Eşimin hamile olmasından dolayı Ensar Özel Hastanesinden telefonla doğum ücreti için fiyat bilgisi almak istedim. ”Telefonda fiyat bilgisi veremiyoruz. Buraya gelip muhasebe ile görüşmeniz gerek.” gibi saçma bir açıklama yaptı. Tabi ki çalışana kızmıyorum. Tabi ki para kazanacaksanız ama tam bir ticarethane mantığıyla da özel hastane işletmeyin ! İnsanların tipine göre mi fiyat bilgisi veriyorsunuz anlamadım! Şu saatten sonra bu hastaneye asla gitmem. Bana telefonda fiyat bilgisi vermeyip, buraya gelip muhasebeden fiyat bilgisi alabilirsiniz diyen gözümde hastane değildir. Vereceğin hizmetin fiyatını veremiyorsan o hizmetin tanımında da, yapılışında da bir bit yeniği vardır, kusura bakma. Bu kafayla gitmeye devam ettikçe, daha çok kişiyi kaybederler. Telefonda fiyat bilgisi vermemek demek, kişiye göre fiyat belirlemek demektir ! Umarım şikayetimi yetkililer ve samimi insanlar duyar.

Zeynep – 3 ay önce
hastane değil ticarethane resmen. yazık sakın gitmeyin. kbb doktoru muayene etmiyor resmen, hiç ilgilenmedi bile daha fazla hasar verdi hatta. para ve zaman kaybı!!!

Mehmet Tiken – bir ay önce
Kesinlikle tırnak batması için Ensar hastanesinde İsmail Kartal beyefendiye gitmeyin resmen insan dolandırıyorlar.

hanege – 5 ay önce
kendim korona testi yaptiriyorum 120 tl aliniyor esim yabanci uyruklu diye 300 tl istiyorlar hayir testte farklilik mi oluyor anlamadim veya koronasi bulasicimi degil …tamamen ticarethane

Tahsin kandil – 4 ay önce
Güzel ve temiz bir hastahane, covid testi için gitmiştim,diğer test yapan hastanelere göre daha fiyatları daha uygundu.

By farude

Bir yanıt yazın