Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu alma,Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Mhrs Randevu,Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları,Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede,Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim,Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası,Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri,Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iş Başvurusu,Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Görebilirsiniz…

Adres: Karadolap, Vardar Blv. No:42, 34065 Eyüpsultan/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Per 08:00

Telefon: (0212) 427 09 60

Alo Randevu : 182

Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında Yapılan yorumlar

Fatih Gen – 3 ay önce
Ağrı şikâyetiyle Tuba Hanım dan randevu aldım. Kanal tedavi yaptı ve şuan ağrım kalmadı. Kendilerine teşekkür ediyorum ve sizlere tavsiye ediyorum.

Bs_Free_Drel – 4 ay önce
Öncelikle merhabalar,
Dr. Ersin Kaya benim Covid-19 rapor kağıdını kapatmamışsınız sorun yaşadım aylardır. Rapor ücretim yatmadı Rica etsem İletişime geçermisiniz. Eğer bu duruma el atmassanız “Hakkımı Helal Etmiyorum”
Adım : Yeliz Melikoğlu
Corona virüs olma tarihim “2020 8-17 Kasımarası
Saygılarımla

Merve Özdemir – 6 ay önce
HİLAL COŞKUN İSİMLİ DİŞ HEKİMİ HASTASINA GEREKLİ BİLGİYİ VERMEMEKTEDİR. HASTASINA GEREKLİ GÜVENİ SAĞLAMAMAKLA BİRLİKTE BİR ŞEY SORULDUĞUNDA TERSLEYEREK SİNİRLİ TAVIRLAR SERGİLEMİŞTİR. TEDAVİ OLMAYA MI GİDİYORUZ AZAR İŞİTMEYE Mİ BELLİ DEĞİL. İLETİŞİM KURMAKTAN YOKSUN SÜREKLİ ÖLÇÜ ALIP GÖNDEREN BİR DOKTOR. HER SEYE HOMURDANIP HASTASINI BAŞINDAN SALMA PEŞİNDE. HASTA İNSANI BU ŞEKİLDE MAĞDUR ETTİĞİ İÇİN KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM.

EMRE SAYGIN – 10 ay önce
Hastane gayet temiz ve ferah odalarda birer dis hekimi var.Yirmilik dis çekimi için ilk defa gittim. Ağız ve çene cerrahisi uzman dt Onur BERKUN çekimi gerçekleşti.Bu zamana kadar 3 yirmilik dis çektirdim bu günkü kadar kolay olmadı. Resmen 2 dkda disi kırmadan çıkardı . Normal diş cekimi gibi oldu dikiş bile atılmaya gerek kalmadı çok memnun kaldım . Anestezi yaparken bile hissetmedim. İşin ehli bir uzman tavsiye ederim.

Vildan Diken – 9 ay önce
Doktor Aysel Çakır bugüne kadar gördüğüm en iyi doktor bilgisi ilgisi ve samimiyetine hayran kaldım.Kendisine teşekkür ediyorum sevgiler hocam🙏

Caner ŞENGÜL – 6 ay önce
Doktorlar iyi ama ürün kalitesi çok kötü dolgu 6 ayda düşüyor

Harun – 9 ay önce
Dr. Abdi Sinan Şahin hoca işini çok iyi yapıyor 👍 Kaliteli bir insan.

hayal perest – bir yıl önce
Çok iyi bir Hastane BURCU BARAZ hanımı tavsiye edebilirim ilgi alaka çok üst düzey iyi bir insan

Furkan Yaman – 2 ay önce
Yüksek memnuniyet düzeyi

caner calıskan – 2 yıl önce
Diş doktoru olarak görev yapan Özge hanım diş doktorluğuyla alakası olmayan intihaplı olan dişe kanal tedavisi yapıp 1 haftadır yüz tamamen şişmiş durumda agız içini doldu yapmaya çalışırken iç damakları yakıcak kadar bilgisiz tecrübesiz kesinlikle tavsıye etmıyorum!!!

By farude

Bir yanıt yazın